ناسا کارکنان در حال ارسال مریخ نورد دستورات به مریخ از خانه های خود

ناسا کاوشگر کنجکاوی تیم در حال کار از خانه اما هنوز کنترل این ربات حرکات بر روی سیاره سرخ. با استفاده از ویدئ

توسط EMROOZTAFAHOM در 28 فروردین 1399
  • ناسا کاوشگر کنجکاوی تیم در حال کار از خانه اما هنوز کنترل این ربات حرکات بر روی سیاره سرخ.
  • با استفاده از ویدئو کنفرانس برای هماهنگ کردن این تیم توطئه و برنامه دستورات قبل از ارسال آنها به فضا از آسایش در منزل.
  • این مریخ نورد است که هنوز هم به عنوان مولد به عنوان تا کنون ناسا می گوید و به تازگی حفر شده برای سنگ نمونه با استفاده از فرمان های ارسال شده توسط NASA کارکنان از راه دور.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

هنگامی که ناسا اعلام کرد که آن را وادار کردن به عنوان بسیاری از کارکنان خود را که ممکن است به کار از خانه در میان رمان coronavirus گیر این سازمان همچنین به ذکر است که کارکنان تلقی انتقادی به ماموریت هنوز هم می تواند اجازه دسترسی به ناسا مراکز و آزمایشگاه.

کنترل کاوشگر کنجکاوی بر روی مریخ است و بدیهی است که یک وظیفه مهم است, بنابراین شما ممکن است تعجب به یاد بگیرند که ماموریت کنجکاوی تیم نیست و در واقع در آینده به کار این روزها. فوق العاده این تیم انجام شده است همه از آن رور های مربوط به کار از راحتی از خانه خود را با کنترل از راه دور مریخ نورد تا کنون که بدون ترک خانه.

به طور معمول کنجکاوی اعضای تیم صرف روز خود را با ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در کالیفرنیا است. وجود کامپیوتر می تواند در پرتو دستورات به طور مستقیم به مریخ جمع آوری داده ها و دریافت تصاویر. اما با این کار از صفحه اصلی دستور دانشمندان در حال حاضر انجام بسیاری از همان کسانی که همه چیز را از صفحه اصلی.

مدت کوتاهی پس از اعضای تیم رو راه اندازی برای کار از راه دور آنها با صدور یک فرمان به رور که موفق به اثبات رسانده. مریخ نورد حفر سنگ نمونه با استفاده از دستورات فرستاده شده از ناسا, امکانات, اما از یک میز در یک خانه مسکونی. که یک معامله بزرگ وجود دارد اما هنوز چیزهایی است که این تیم به سادگی نمی تواند انجام دهد بدون اینکه در سایت.

"نه همه چیز آنها استفاده می شود به کار با در JPL می تواند به خانه فرستاد اما" ناسا توضیح می دهد. "برنامه ریزان تکیه بر تصاویر 3D از مریخ و معمولا آنها را مطالعه و از طریق ویژه عینک است که به سرعت در حال تغییر بین چپ و راست-چشم انداز بهتر آشکار خطوط چشم انداز. که به آنها کمک می کند کشف کردن که در آن به رانندگی کنجکاوی و تا چه حد آنها می تواند گسترش آن بازوی روباتیک."

که بالا پایان تجهیزات در دسترس به آنها را در JPL اما هیچ یک از اعضای تیم باید کامپیوتر فربه به اندازه کافی برای اجرای چنین برنامه هایی. JPL اشاره می کند که سخت افزار است که در واقع طراحی شده برای بازی — بالا پایان کارت گرافیک کشیدن بیشتر از وزن — اما آن را با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی برای اکتشاف مریخ. این تیم علمی در حال حاضر با استفاده از قدیمی مدرسه قرمز/آبی تصاویر 3D و عینک در خانه.

با وجود این تغییر چشمگیر از مناظر کنجکاوی تیم هنوز کار خود را انجام داده و ساخت بسیاری از این مریخ نورد به سیاره سرخ. با عنوان بسیاری از 20 نفر مورد نیاز برای برنامه ریزی و تست دستورات قبل از ارسال آنها را به تمام راه را به مریخ کنفرانس های ویدئویی را تبدیل به هنجار و ارتباطات ثابت اجازه می دهد تا رور به نگه داشتن انجام آنچه در آن می کند بهترین.

منبع تصویر: NASA/JPL-Caltech/MSSS

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im