ناسا نشان می دهد آنچه که این مریخ هلیکوپتر است که واقعا می خواهم به انجام

یک پاینت اندازه هلیکوپتر ساخت سفر به مریخ همراه با پشتکار رور. هلیکوپتر انجام خواهد شد پرواز مستقل آزمون نازک

توسط EMROOZTAFAHOM در 25 تیر 1399
  • یک پاینت اندازه هلیکوپتر ساخت سفر به مریخ همراه با پشتکار رور.
  • هلیکوپتر انجام خواهد شد پرواز مستقل آزمون نازک مریخ جو است.
  • اگر موفق هلیکوپتر می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک اثبات مفهوم برای ماموریت های هواپیماهای بدون سرنشین به مریخ است.

ناسا مریخ پشتکار رور بدیهی است که ستاره مریخ در 2020 ماموریت. مریخ نورد طراحی شده است که قادر ترین قطعه از سخت افزار تا کنون به سیاره سرخ فرستاده و از آن خواهد شد که توانایی به نمونه خاک مریخ جستجو برای نکات زندگی باستان و حتی تا بسته نمونه خاک به صورت احتمالی به زمین بازگشت. ما انتظار داریم سال عالی اکتشافات شروع به هنگامی که مریخ نورد زمین در اوایل 2021 اما آن را نه تنها ربات ساخت این سفر است.

مریخ هلیکوپتر یک پاینت اندازه دو پروانه هلیکوپتر است که سوار شدن به مریخ در شکم پشتکار رور. در آن مستقر خواهد شد بر روی سطح پس از رور می شود یاطاقان های خود را و ناسا منتشر شد فقط یک کمی بزرگ ویدیو نمایش آنچه آنها انتظار می رود این هلیکوپتر قادر به.

اولین چیزی که در مورد مریخ هلیکوپتر است که آن را ندارد هر علمی اهداف مربوط به اکتشاف مریخ. این بیشتر از یک اثبات مفهوم بیش از هر چیز دیگری نشان می دهد که آن را ممکن است به پرواز در فوق العاده نازک مریخ جو است.

هواپیما را تقریبا یک مریخی ماه به انجام آن آزمایش و این تیم معتقد است که آنها قادر خواهید بود به فشار در پنج پرواز در آن مختصر پنجره. هر پرواز خواهد بود بیشتر مالیات از آخرین هل دادن هلیکوپتر به انجام بیشتر و بیشتر شاهکارهای.

اولین پرواز خواهد بود ساده بالا و پایین تست هواپیما را اساسی ترین قابلیت پرواز. سپس به عنوان تیم جمع آوری اطلاعات در عملکرد خود آنها خواهد شد و ارسال آن برای مسافت های بیشتر از رور و سپس آن را بازگشت. کلید همه این است که به دلیل وجود دارد هیچ راهی برای کنترل هلیکوپتر خود را در زمان واقعی از یک فاصله بسیار دور آن حرکات را به طور مستقل به این معنی که هلیکوپتر خود را مسئول هدایت این سیاره قرمز را در آسمان در حالی که مهندسین خود مشتاقانه در انتظار نتیجه در زمین است.

اگر موفق به مریخ هلیکوپتر خواهد بود که هواپیما برای اولین بار انسان باید همیشه در حال پرواز در جهان دیگر. که یک نقطه عطف بزرگ در خود را دارد اما آنچه حتی بیشتر هیجان انگیز است که در آن می تواند باز کردن درب برای ماموریت های آینده که در آن rovers جایگزین با پرواز هواپیماهای بدون سرنشین قادر به پوشش زمین به مراتب سرعت بیشتری نسبت به نسبتا آهسته در حال حرکت rovers. هواپیماهای بدون سرنشین است که می تواند سفر به مناطق جدید از یک سیاره به سرعت می تواند انجام بیشتر علم در یک دوره کوتاه از زمان و مریخ هلیکوپتر نشان خواهد داد که آیا چنین چیزی است و حتی ممکن است با تکنولوژی فعلی.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن