ناسا در حال حرکت خطرناکی نزدیک به پایان مریخ راه اندازی پنجره

پس از دو زودتر تاخیر تحت فشار قرار دادند که راه اندازی فضاپیمای جدید مریخ پشتکار پشت توسط چندین روز راه اندازی

توسط EMROOZTAFAHOM در 13 تیر 1399
  • پس از دو زودتر تاخیر تحت فشار قرار دادند که راه اندازی فضاپیمای جدید مریخ پشتکار پشت توسط چندین روز راه اندازی شده است به تعویق افتاد دوباره.
  • جدید تاریخ راه اندازی خواهد شد هیچ زودتر از جولای 30th, ناسا در حال حاضر می گوید.
  • راه اندازی پنجره برای یک ماموریت به مریخ بسته در اوت 15.

با وجود جهانی بهداشت بحران و بسیاری دیگر از موانع ایستاده بین ناسا و راه اندازی مریخ در 2020 ماموریت آژانس فضایی باقی مانده است اعتماد به نفس است که نمی توان آن را مجبور به فشار از شروع ماموریت بازگشت به 2022. همه چیز به نظر می رسید منظور این است که تا حدود یک ماه پیش زمانی که تاخیر به راه اندازی تحت فشار قرار دادند آن را به عقب با یک روز زن و شوهر و سپس یکی دیگر از چند روز.

در حال حاضر ناسا اعلام کرد سوم تاخیر به راه اندازی هل دادن آن را به تمام راه برگشت به جولای 30th در اولین. فضای آژانس با صدور یک بیانیه کوتاه سرزنش این تاخیر در مسائل با راه اندازی نقلیه و می گوید آن را ممکن است راه اندازی می تواند تحت فشار قرار دادند و حتی بیشتر.

قبلی تاخیر شد مقصر در زمین تجهیزات مسائل و تا به حال هیچ چیزی برای انجام با این فضاپیما و یا آن payload پشتکار مریخ و مریخ هلیکوپتر. این یکی کمی متفاوت است به عنوان ناسا توضیح می دهد:

با توجه به راه اندازی خودرو پردازش تاخیر در آماده سازی برای فضاپیما همسر عملیات ناسا و متحد راه اندازی داد منتقل شد راه اندازی اولین تلاش خود به مریخ در 2020 ماموریت به هیچ زودتر از جولای 30. یک مایع اکسیژن سنسور خط ارائه شده خارج از اسمی داده ها در طول مرطوب لباس تمرین و زمان اضافی مورد نیاز است برای این تیم به بازرسی و ارزیابی است. پرواز تجزیه و تحلیل تیم گسترش ماموریت راه اندازی فرصت برای 15 آگوست و در حال بررسی اگر راه اندازی دوره ممکن است تمدید شود بیشتر به ماه اوت است.

آن را فقط به چند هفته پیش است که ناسا گذاشته آن بدترین سناریو برای مریخ در 2020 ماموریت. آژانس فضایی گفت که سخت cut-off date برای ماموریت بود که اعتقاد بر این بود خیلی زود در ماه اوت بود کمی بیشتر انعطاف پذیر و به طور بالقوه می تواند تمدید شود تمام راه را به اوت 15.

در آن زمان است که توسعه یافته راه اندازی پنجره به نظر نمی رسد مانند آن مورد نیاز خواهد بود که همه چیز شده بود شکل سادگی تنها با یک زن و شوهر از برجستگی های کوچک در جاده ها است. در حال حاضر آن را به طور فزاینده ای به دنبال احتمال وجود دارد که ناسا ممکن است نیاز به در هر اینچ است که راه اندازی پنجره به منظور جلوگیری از تاخیر در رور راه اندازی توسط سال است.

با توجه به ماهیت مدار سیاره فرصت برای ارسال یک ماموریت از زمین به مریخ تنها می آید در اطراف هر دو سال یا بیشتر و اگر ناسا نتواند خود را تمدید مهلت آژانس فضایی خواهد بود مجبور به صبر کنید حداقل تا اوایل سال 2022 به دوباره سعی کنید. بدیهی است که ناسا نمی خواهید برای دیدن که اتفاق می افتد و آن را انجام می دهند همه چیز را می تواند به اجتناب از آن است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن