ناسا در حال رفتن به آتش لیزر در ماه در امید پیدا کردن آب

ناسا ارسال خواهد شد 'قمری چراغ قوه' برای روشن کردن سایه چاله و افسردگی در ماه را در قطب جنوب. آژانس فضایی امی

توسط EMROOZTAFAHOM در 10 اردیبهشت 1399
  • ناسا ارسال خواهد شد 'قمری چراغ قوه' برای روشن کردن سایه چاله و افسردگی در ماه را در قطب جنوب.
  • آژانس فضایی امیدوار است برای پیدا کردن آب یخ پنهان شده در این به طور دائم در مناطق تاریک.
  • آینده crewed ماموریت به ماه می تواند استفاده از این یخ به عنوان یک منبع اجازه می دهد برای تمدید باقی می ماند.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ناسا مصمم است برای ارسال انسان به ماه زودتر و نه بعد. اولین crewed ماموریت آرتمیس برنامه برنامه ریزی شده است برای شروع با 2024. در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به فکر می کنم که تاریخ به تعویق خواهد افتاد به طور قابل توجهی, اما در حال حاضر اجازه دهید فرض کنیم که همه چیز خطوط به درستی و ناسا آن را می کشد خاموش.

ناسا در حال آماده سازی است که برای دقیق سناریو, البته, اما گرفتن انسان به ماه است که واقعا تنها بخشی از یک چالش بسیار بزرگتر. به عنوان آژانس فضایی توضیح می دهد که در یک پست جدید در وبلاگ آن را به کار بر روی چیزی آن را خواستار قمری چراغ قوه است که در واقع یک ماهواره مجهز به یک لیزر قدرتمند است که اسکن سطح ماه در جستجوی مواد ارزشمند مانند آب یخ.

فضا مسافران می رسند که در ماه خواهد نیاز به چیزی برای نوشیدن. برای کوتاه مدت ماموریت آب خواهد شد بدیهی است به همراه آورده بازیافت شده و همه چیز خوب خواهد بود اما در آینده ای که در آن انسان ها صرف یک مقدار طولانی از زمان در سطح, پیدا کردن منابع جدید آب خواهد بود یک مزیت بزرگ است.

خبر خوب این است که ما می دانیم وجود دارد آب یخ در ماه با تشکر قبلی مشاهدات اما ما گمان بیشتر ممکن است به پنهان شدن در مکان های ما می توانید ببینید. درون سایه چاله که هرگز لمس توسط نور خورشید ذخایر عظیم آب را در قالب یخ ممکن است جمع دور. برداشت که یخ و استفاده از آن برای نگه داشتن فضا مسافران زنده و سالم به نظر می رسد مانند یک ایده بسیار دوست داشتنی.

"اگر چه ما باید یک ایده خوب وجود یخ در داخل سردترین و تاریک ترین چاله های روی ماه های قبلی اندازه گیری شده اند کمی مبهم" باربارا کوهن از پرواز فضایی گودارد ناسا مرکز در بیانیه ای گفت. "علمی خوب است اما اگر ما در حال برنامه ریزی در ارسال فضانوردان وجود دارد به حفاری تا یخ و نوشیدنی آن ما باید مطمئن شوید که در آن وجود دارد."

قمری چراغ قوه ماموریت را حدود دو ماه. در آن زمان آن را کروز بر سطح ماه و درخشش لیزر به چاله و افسردگی در نزدیکی ماه به قطب جنوب است که به طور معمول از نظر پنهان است. پرتو به ضرب گلوله توسط این فضاپیما قادر به آشکار کردن چه نوع از یخ وجود دارد و یا اگر هیچ یخ وجود دارد در همه وجود دارد.

"ما همچنین قادر خواهد بود برای مقایسه قمری چراغ قوه داده ها با داده بزرگ است که ما در حال حاضر از دیگر ماه-مدار ماموریت برای دیدن اگر وجود دارد همبستگی در امضا از آب یخ در نتیجه ما یک جهانی از نظر سطح یخ توزیع" کوهن گفت.

منبع تصویر: ناسا

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب