چند نفره ترسناک مرده توسط نور روز را در حال حاضر بر روی آندروید و iOS

ماه گذشته رفتار تعاملی استودیو پشت نامتقارن ترسناک بقا مرده توسط نور روز نشان داد که ضربه سر و صدا خواهد بود

توسط EMROOZTAFAHOM در 29 فروردین 1399
ماه گذشته رفتار تعاملی استودیو پشت نامتقارن ترسناک بقا مرده توسط نور روز نشان داد که ضربه سر و صدا خواهد بود که برای دستگاه های آندروید و iOS در اواسط ماه آوریل است. درست به وعده های مردمی در رفتار تعاملی راه اندازی مرده توسط نور روز تلفن همراه در هر دو آندروید و iOS سیستم عامل.مرده توسط نور روز در دسترس است به صورت رایگان, اما آن را نشانی از ویژگی های در بازی خرید. شما می توانید آن را چک کنید در حال حاضر از طریق گوگل فروشگاه بازی و فروشگاه برنامه اپل بسته به اینکه از چه گوشی استفاده می کنید. اگر شما صاحب یک گوشی های هوشمند آندروید, بازی نیاز به یک Samsung Galaxy S7 و یا معادل آن و آندروید 7.0 یا بالاتر. طرفداران اپل قادر خواهد بود به بازی مرده توسط نور روز اگر آنها استفاده از یک آی فون SE, iPhone 6S یا دیگر مدل های جدیدتر.

نامتقارن 4 در مقابل 1 چند نفره بازی ترسناک قرار می دهد یک بازیکن به کفش های وحشتناک قاتل و چهار نفر دیگر در نقش بازماندگان. قاتل باید شکار و قتل همه بازماندگان در حالی که بازماندگان باید فرار نقشه تعمیر یک زن و شوهر از ژنراتور و باز کردن دروازه به آزادی است. اگر یکی از بازماندگان فرار از کل تیم برنده این مسابقه است.

مرده توسط Daylight ویژگی های عمیق سیستم پیشرفت بنابراین بهتر است شما در انجام بازی سریع تر شما قادر خواهید بود به ارتقاء شخصیت خود را با قدرت پردازش جدید. اگر چه مرده توسط نور روز می کند از ویژگی های در برنامه خریدهای این عمدتا برای لوازم آرایشی و بهداشتی موارد را به عنوان شخصیت را می توان به سادگی به بازی بازی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن