• سینما مانند AMC بسته شده اند و برای تقریبا یک ماه به دلیل coronavirus.
  • سینما ممکن است دوباره باز در پایان ماه ژوئیه در بهترین سناریو مورد. در بسیاری از فیلم های پرفروش تابستان را ببینید ممکن است انتشار با تاخیر چند ماه.
  • آن را ممکن است به چالش کشیدن برای سینمای زنجیره ای برای جذب بینندگان به عنوان چشم انداز از نشستن در مجاورت نزدیک با ده ها تن از غریبه ها ممکن است جذاب است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس کل صنعت فیلم آمده است به وقفه. فیلم و محصولات را برای آینده قابل پیش بینی و سینما خود بسته شده اند و برای حدود یک ماه در حال حاضر. زمانی که AMC تئاتر — که بزرگترین سینمای زنجیره ای در کشور — بسته خود تئاتر در 17 مارس این شرکت گفت که آنها ممکن است دوباره باز در حدود 12 هفته. چند هفته بعد از آن در حال حاضر به نظر می رسد که زمانی که یک ذره بیش از حد خوش بینانه است.

در حالی که اولیه جدول زمانی ممکن است دیده می شود AMC دوباره خود را باز تئاتر در اواسط ماه ژوئن coronavirus تبدیل شده است بیشتر تثبیت در شهرستانها ایالات متحده از بسیاری از پیش بینی. در واقع ایالات متحده در حال حاضر دیده می شود بیشتر coronavirus مرگ و میر بیش از هر کشور دیگری در جهان است. و اگر coronavirus است به ظاهر اوج در شهرستانها عمده ایالات متحده اقامت-در-صفحه اصلی بخشنامه ها ممکن است گسترش به خوبی به مه و ژوئن.

همه که گفت: یک گزارش جدید از رویترز ادعا می کند که سینما در حال حاضر با هدف دوباره باز مدتی در ماه جولای یک جدول زمانی می کند که می تواند زمان بیشتری را برای مقامات بهداشت به coronavirus تحت کنترل و تئاتر به اندازه کافی از یک پنجره به راه اندازی چند تابستان فیلم های پرفروش.

البته با توجه به این که coronavirus وضعیت تغییرات هفته به هفته, هیچ چیز است که در سنگ فقط رتبهدهی نشده است. چه تر است, حتی اگر coronavirus بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر شاقول در هفته پیش رو, مردم باقی می ماند ممکن است با احتیاط از رفتن به سینما و نشستن در مجاورت نزدیک به ده ها تن از غریبه ها. به نوبه خود این تاثیر نوع فیلم استودیوهای هالیوود حتی انتخاب می کنید برای انتشار:

استودیوهای هالیوود بعید به آزادی بزرگ-بودجه فیلم زمانی که آنها نمی تواند کوه در سراسر کشور آزاد است. فیلم های پرفروش مانند والت دیزنی شرکت را “مولان” و “Wonder Woman 1984” از AT&T Inc را Warner Bros در حال حاضر برنامه ریزی شده برای اواخر ژوئیه و اوت.

برخی از فیلم شده اند تحت فشار قرار دادند و حتی بیشتر. بسیار پیش بینی Top Gun عاقبت مثلا قرار بود به آمار تئاتر در ماه ژوئن است اما از آنجا رانده شده است بازگشت به دسامبر سال 2020 به اطمینان حاصل شود این فیلم نیست اولین بار به نیمه پر تئاتر.

اتفاقا AMC گزارش شده است که در آستانه تشکیل پرونده فصل 11 ورشکستگی به عنوان شرکت هیچ دریافتی نقدی و بهمن از بدهی. روند بازسازی را ببینند AMC به طور کامل از کسب و کار اما ممکن است در نتیجه تعدادی از AMC تئاتر بسته شدن فروشگاه.

منبع تصویر: ORLIN واگنر/AP/REX/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de