Motorola Moto G 5G به علاوه راه اندازی می شود در کنار Moto G 5G

موتورولا به ظاهر آماده انتشار نیست جدید 5G گوشی های هوشمند است. اوایل امروز ما گزارش مورد Moto G 5G و در حال حاضر ما در حال شنیدن است که Moto G 5G Plus نیز وجود دارد.
با توجه به Evan Blass (همچنین به عنوان شناخته شده @evleaks) موتور G 5G به علاوه “ورودی” به طور منظم در کنار Moto G 5G. متاسفانه در این زمان است وجود دارد هیچ کلمه ای در زمانی که موتورولا قصد اعلام و انتشار این دو گوشی.

وجود دارد هیچ تصاویر نمایش Moto G 5G اما این گوشی احتمالا تقریبا یکسان است به غیر علاوه Moto G 5G (تصویر زیر). نیز وجود دارد هیچ جزئیات در مشخصات از به همراه مدل.

ما نمی دانیم که به طور منظم Moto G 5G باید ویژگی های Qualcomm Snapdragon 765 پردازنده – همان CPU که تأمین انرژی دیگر در اواسط محدوده 5G های همراه از جمله LG مخملی. بعلاوه این دستگاه انتظار می رود به ارائه 4 گیگابایت رم و 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی پشتیبانی از چهار 48 دوربین MP عقب و دو دوربین جلو.

بر اساس آنچه ما می دانیم درباره قبلا منتشر شده به علاوه انواع موتورولا از گوشی ها (مثل موتور G8 به علاوه یا موتور G7 به علاوه ما می توانیم حدس تحصیل و گفت که Moto G 5G به علاوه باید ارائه کمی برتر, مشخصات در مقایسه با Moto G 5G.

ما فرض می کنیم که هر دو موتور G 5G و Moto G 5G به علاوه به طور رسمی در ایالات متحده در دسترس مدتی به زودی. از آنجا که آنها بخشی از Moto G سری جدید این گوشی ها نباید بیش از حد گران قیمت اگر چه ما هنوز هم انتظار می رود آنها را به هزینه در حدود $400 – $500 (که بسیار است تا آنجا که 5G گوشی برو).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>