بیشتر مطالعات می گویند مغلوب ساختن پیشی جستن معشوق هیدروکسی کلروکین نمی تواند درمان coronavirus

  • بیشتر coronavirus هیدروکسی کلروکین نتایج مطالعه در آینده و همه آنها به نظر می رسد برای تایید تحقیقات قبلی.
  • این ویروس موثر است در درمان COVID-19 بیماران زیادی کارآزمایی بالینی از انگلستان را نشان می دهد.
  • دو متمایز مطالعات تجزیه و تحلیل مواد مخدر توانایی برای جلوگیری از عفونت با رمان coronavirus همچنین نشان داد هیچ مدرکی وجود ندارد که ضد مالاریا است و هیچ گونه حفاظتی در برابر قابلیت های COVID-19.

هیدروکسی کلروکین است و بعید است که ستاره از رمان coronavirus همه گیر برای همه به دلایل نادرست. اگر آن را برای مغلوب ساختن پیشی جستن بر ادامه حمایت از ضد مالاریا مواد مخدر خواهد بود فقط یکی دیگر از پزشکی است که پزشکان در تلاش برای استفاده در COVID-19 بيمار. وجود دارد بسیاری از آن را می خواهم. برخی از کار دیگران ندارند. اما هیچ یک از دیگر پتانسیل coronavirus درمان هستند که در آزمایش های بالینی دریافت همان مقدار از توجه از مردم و مقامات بهداشتی.

هنگامی که مورد استفاده در درمان مالاریا و سایر بیماری های هیدروکسی کلروکین است که موثر و بی خطر است. اما پیشنهاد دوره درمان برای COVID-19 نیاز بیماران را افزایش دوز که می تواند منجر به عوارض جانبی شدید در قلب و یا حتی منجر به مرگ شود. یک مطالعه در مجله لانست چند هفته پیش به نظر می رسید به ارائه ضربه نهایی به هیدروکسی کلروکین به محققان گفت: این دارو باعث می شود COVID-19 بدتر برای بیماران. که مطالعه و سپس کردهاند که برخی از نویسندگان نمی تواند منظور بررسی صحت داده ها.

برخی از 15,000 از 96,000 COVID-19 بيماران تحت درمان با هیدروکسی کلروکین با توجه به این مقاله. آن کسانی که آمار و ارقام که باعث شد مقامات از, استرالیا, فرانسه, انگلستان و سازمان بهداشت جهانی برای توقف مستقل خود را هیدروکسی کلروکین مطالعات. برخی از این مطالعات از سر گرفته شد پس از جمع شدن لانست مطالعه و ما در حال حاضر بیشتر مقالات است که می گویند هیدروکسی کلروکین نیست موثر در درمان یا جلوگیری از COVID-19.

ScienceMag دقیق تحقیقات جدید گفت: “بزرگ مطالعات” آن را روشن است که این دارو نمی تواند درمان و یا جلوگیری از عفونت.

دو نفر از آنها نگرانی پیشگیری از جمله یک مطالعه که ما در حال حاضر پوشش داده شده است. محققان بررسی 821 نفر در یک postexposure پروفیلاکسی (PEP) مطالعه و متوجه شد که 12 درصد از افرادی که به مواد مخدر آلوده شدند در مقایسه با 14% و در گروه دارونما. که تفاوت به اندازه کافی بزرگ به نظر آماری معنادار بود.

دوم پپ مطالعه است و حتی بزرگتر از جمله 2,300 مردم از بارسلونا ، این کشور تا به حال یکی از بزرگترین COVID-19 شیوع بیماری چند ماه پیش از رقابت فقط ایتالیا در آن زمان است. حدود 290,000 اسپانیایی ها آلوده شده اند و بیش از 27000 نفر در اسپانیا درگذشت. مطالعه تصادفی و هیدروکسی کلروکین و استاندارد COVID-19 مراقبت از همگروهی با محققان نتیجه رسید که تفاوت معنیداری بین افراد در هر گروه که آلوده بودند.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چند هفته پیش او در یک هیدروکسی کلروکین رژیم پس از دو کاخ سفید کارکنان آلوده شدند و گفت که آن را دوباره در آینده اگر لازم است. محققان که در نگاه هیدروکسی کلروکین نسخه در طول ماه های اولیه از این بیماری همه گیر یافت که تعداد فزاینده ای از مردم خریداری دارو در زمانی که تهمت بود ستایش از آن در تلویزیون.

محققان از بریتانیا منتشر شد یکی دیگر از بزرگ هیدروکسی کلروکین مطالعه چند روز پیش بر این کشور بهبود محاکمه. یک گروه از 1,542 بیماران بستری دریافت ضد مالاریا و 3,132 بيماران تحت درمان با استاندارد مراقبت. محققان دریافتند که 25.7 درصد از گروه هیدروکسی کلروکین درگذشت ظرف 28 روز نسبت به 23.5 درصد در گروه کنترل ، این یکی دیگر از نشانه ای روشن است که هیدروکسی کلروکین کار نمی کند در COVID-19 اما یک نکته وجود دارد به مطالعه ذکر شده است.

بالا بودن نرخ مرگ و میر برای این دو گروه ممکن است نشان می دهد که این بیماران در حال حاضر بسیار زمانی که بیمار هیدروکسی کلروکین در درمان آغاز شد. اگر که مورد سپس محققان دیگر ممکن است با انگیزه به دادگاه های مختلف هیدروکسی کلروکین بر اساس روش های درمانی. برخی از محققان می خواهد دسترسی به اطلاعات کامل مجموعه به بررسی یافته های ScienceMag ،

“اگر شما همسر خود را مادر خود می شود بستری در بیمارستان و ارائه شده است هیدروکسی کلروکین را ندارد آن است.” مارتین Landray یکی از مطالعه اصلی محققان گفت ScienceMag.

این یافته های جدید می تواند بر دیگر پژوهش با Landray گفت که حتی کسانی که ممکن است مایل به تعطیل هیدروکسی کلروکین بازوی همبستگی خود را محاکمه. گفت که ScienceMag که آن را با توجه به انجام آن است.


زن جوان با ماسک صورت راه رفتن را از طریق فروشگاه مواد غذایی در طول COVID-19 بیماری همه گیر. منبع تصویر: Drazen Zigic/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im