'معجزه بیمار' از بیمارستان مرخص شد پس از 64 روز مبارزه با کروناویروس

یک coronavirus بیمار به نام گرگ, Garfield به تازگی به سمت چپ کالیفرنیا بیمارستان پس از گذراندن بیش از دو ماه م

توسط EMROOZTAFAHOM در 23 اردیبهشت 1399
  • یک coronavirus بیمار به نام گرگ, Garfield به تازگی به سمت چپ کالیفرنیا بیمارستان پس از گذراندن بیش از دو ماه مبارزه با ویروس.
  • گارفیلد علايم شدید به خصوص به عنوان ویروس حمله تمام اندام های حیاتی خود.
  • کار بر روی یک coronavirus واکسن در حال انجام است اما وجود دارد هیچ گفتن که یک واکسن در دسترس خواهد بود.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

با این بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز هم مواج ما به طور مداوم در حال بمباران توسط یک ظاهر بی پایان جریان دلسرد و دلخراش اخبار. مردم در حال مرگ هستند و خانواده ها و افراد در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار و وجود دارد هیچ گفتن که ما به بازگشت به حس ظاهر ، و در حالی که دانشمندان و محققان همچنان به کار مجدانه در یک واکسن یا درمان تعدادی از coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده است که هنوز هم در حال افزایش است و به تازگی تحت الشعاع 80,000.

در نور است که وجود دارد برخی از coronavirus داستان اما نادر که نمی مرکز در فاجعه یا شکستگی. به تازگی 54 ساله گرگ گارفیلد مرخص شد از بیمارستان کالیفرنیا پس از گذراندن بیش از دو ماه وجود دارد با علائم کروناویروس. در اصل به نور آورده توسط CBS Los Angeles, Garfield قرارداد این ویروس در طول یک سفر اسکی در ایتالیا این گذشته فوریه و در نهایت شروع به برگزاری نمایشگاه عوارض شديد.

Coronavirus به سرعت شروع به حمله به هر یک از گارفیلد ارگان های حیاتی او را ترک در یک ونتیلاتور برای حدود یک ماه ، هر چند coronavirus است که به طور معمول در ارتباط با حمله به ریه ها بیشتر مطالعات اخیر دریافتند که این ویروس همچنین می تواند ویران در قلب و کلیه و کبد.

در نهایت هر چند گارفیلد قادر به راه رفتن خارج از بیمارستان در اراده خود را. گارفیلد بازیابی شد به طوری غیر منتظره است که برخی از پزشکان و پرستاران آغاز شده و با اشاره به او را به عنوان "معجزه ما بیمار است."

این واقعیت است که گارفیلد به صرف زمان زیادی را به عنوان او در یک ونتیلاتور باعث می شود خود را بازیابی همه بیشتر تعجب آور است.

"من معتقدم که وجود دارد این است که 70 درصد یا بالاتر مرگ و مير COVID بیماران که در یک ونتیلاتور" دکتر دانیل Dea گفت: CBS. "بنابراین او را به زنده ماندن با نزدیکی کامل بازیابی شگفت انگیز است. او معجزه ما بیمار است. این نوع از تعهد همه کار سخت است که ما انجام می دهیم."

یک Instagram تصویری از گارفیلد ترک بیمارستان به تشویق مشتاق با کمک خواهر و دختر است از آنجا رفته ویروسی.

منبع تصویر: مارتین Meissner/AP/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن