• مایکروسافت امروز اعلام کرد ‘پلاسما ربات’ ابزار برای کمک به پیدا کردن بهبود coronavirus بیماران واجد شرایط برای اهدای پلاسمای.
  • آنتی بادی موجود در یک بهبود COVID-19 بیمار استفاده می شود برای ایجاد یک درمان برای زمان coronavirus بیماران
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

تعدادی از شرکت های فن آوری بیش از چند هفته گذشته اختصاص داده اند منابع قابل توجه برای ادامه مبارزه با کروناویروس. در اوایل این ماه به عنوان مثال اپل و گوگل اعلام کرد بلند پروازانه انتخاب کردن در برنامه است که در عمل از طریق بلوتوث — که اجازه می دهد تا کاربران برای دیدن اگر آنها را به تماس با هر کسی که قبلا آزمایش مثبت برای coronavirus.

اخیرا مایکروسافت امروز راه اندازی یک نام تجاری جدید آنلاین ابزار غربالگری به نام CoVIg-19 پلاسما ربات است که کمک می کند تا افراد تعیین اگر آنها واجد شرایط برای اهدای پلاسمای برای coronavirus مقاصد پژوهشی. قابل توجه تلاش مایکروسافت در اینجا بخشی از گسترده تر CoVIg-19 پلاسما داد که تشکیل شده است از تعداد بسیار مورد توجه شرکت های زیست فناوری.

پس چرا اهدای پلاسما بسیار مهم در مبارزه با کروناویروس? همانطور که مایکروسافت یادداشت ها در یک پست وبلاگ در موضوع زمانی که سیستم ایمنی بدن در برخورد با یک ویروس مانند COVID-19 بدن به طور طبیعی تولید آنتی بادی به آن حمله کند. اگر یک فرد موفق به بازیابی از ویروس, آنتی بادی هنوز هم می تواند در خون یافت می شود. و این دقیقا کاری است که دانشمندان و محققان می خواهید به مطالعه.

خوشبختانه به عنوان سیستم ایمنی بدن انسان می آموزد برای مبارزه با این بیماری و افراد بهبود می بینیم برخی بسیار امیدوار کننده راه است که مردم به طور طبیعی آنتی بادی های تولید شده است که در حال حاضر در نقاهت پلاسما را می توان به عنوان درمان برای دیگران. استفاده از نقاهت پلاسما یک روش قدمت آن به سال 1918 اسپانیایی بیماری همه گیر آنفلوآنزا و موثر بود اخیرا در طول شیوع سارس. امروز وجود دارد نصب شواهد بالینی است که پلاسمای جمع آوری شده از کسانی که بهبود یافته اند از COVID-19 را می توان برای درمان بیمار COVID-19 بيمار.

در حالی که مشابه پلاسما گرا درمان مرکز انتقال خون, هدف از فوق CoVIg-19 پلاسما داد کمی متفاوت است. به طور خاص هدف نهایی در اینجا این است که برای ایجاد یک روش درمانی به نام polyclonal hyperimmune گلوبولین (H-Ig) خواهد بود که متشکل از “چندگانه پلاسما کمک های مالی” است که هم با هم مخلوط. در نتیجه مایکروسافت اشاره می کند که این آنتی بادی می تواند پس از آن “متمرکز به سازگار و قابل اعتماد در سطح معنی دارو می توان در کاهش حجم و در نتیجه به احتمال زیاد به زمان کمتر به اداره به بیماران از پلاسما خود را.”

اگر همه می رود با توجه به طرح درمان را تحت بالینی در اوایل این تابستان.

مایکروسافت می افزاید:

H-Ig روند نیز به حداقل می رساند خطر از هر گونه شناخته شده ویروس یا باکتری عبور از اهدا کننده به بیمار به لطف دقیق ویروس غیر فعال سازی و حذف مراحل جاسازی شده است که در پلاسما محصول فرآیند تولید. سرانجام H-Ig همچنین دارای یک طول عمر طولانی که مجوز ساده تر ذخیره سازی و حمل و نقل برای هر شیوع بیماری در آینده است. این ویژگی نیز H-Ig نسبتا آسان برای بیمارستان ها برای مدیریت و توزیع این دارو بالقوه نجات به بیماران است.

این همه برای تلفن های موبایل تشویق, اما, البته, شما نیاز به یک مقدار کافی از پلاسما را شروع کنید. و این جایی است که مایکروسافت پلاسما Bot به بازی می آید. پلاسما ربات اجازه می دهد تا کاربران برای پاسخ به یک سری از سوالات ساده به دیدن اگر آنها واجد شرایط برای اهدای پلاسمای. اگر یک فرد تلقی می شود واجد شرایط و یا حتی به احتمال زیاد برای اینکه واجد شرایط این ابزار خواهد شد و سپس آنها را فراهم می کند یک لیست از نزدیک پلاسما مجموعه مراکز آنها می توانید ببینید.

منبع تصویر: Sebastiao Moreira/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im