مایکروسافت پیشگامانه سطح دو در حال آمدن است به حداقل یکی از عمده ما حامل

در حالی که بسیاری از معمولی گوشی های هوشمند از بازیکنان بزرگ در صنعت تلفن همراه تا به حال مشکل خود را ملاقات

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 مرداد 1399
در حالی که بسیاری از معمولی گوشی های هوشمند از بازیکنان بزرگ در صنعت تلفن همراه تا به حال مشکل خود را ملاقات معمولی مهلت و خود را زیر نرمال انتشار برنامه با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس مایکروسافت قطعا غیر متعارف سطح دو است که هنوز هم (مبهم) میله میله برای یک روز تعطیل "2020" راه اندازی.
این دقیقا چیزی است که ردموند مبتنی بر فن آوری های غول پیکر اعلام کرد در ازای یک جدول زمانی خاص در اکتبر 2019 اما اگر چه این شرکت هنوز به طور رسمی تجدید نظر که وعده داده در هر دو جهت تمام های اخیر نشانه ها به نظر می رسد به نقطه را به یک زودتر تجاری اولین بار از اکتبر یا نوامبر سال 2020 است. کسانی که شامل یک ما گواهینامه بازدید چند شایعات و پیش بینی ها از خوبی متصل افراد و نشریات, نه به ذکر است یک خط طولانی از رسانه های اجتماعی و فکری.
آخرین قطعه از شایعات رله توسط سریال leaker Evan Blass در توییتر می تواند همچنین نشان می دهد سطح Duo در راه است زودتر از شما ممکن است انتظار می رود و برای اولین بار نام یک عمده ما ارائه دهنده خدمات بی سیم است که در رابطه با در دسترس بودن از پیشگامانه دوگانه روی صفحه نمایش دستگاه.
با توجه به Blass است که تقریبا هرگز اشتباه در مورد این نوع از مسائل مایکروسافت را پیوستن به نیروهای با AT&T برای انتشار قریب الوقوع از سطح اواز یا موسیقی دو نفری. در حالی که برخی از مرتب کردن بر اساس از یک حامل انحصار معامله است که نمی شود رد کرد متعاقب آن صدای جیر جیر به نظر می رسد نشان می دهد که عملکرد چند تکلیفی-تمرکز گوشی را ببینید نور روز در بیش از یک ما شبکه تلفن همراه اپراتور در زمان برای تعطیلات. حداقل آن است که ممکن است که حامل های متعدد را انتخاب کنید تا سطح دو... در نهایت.
AT&T نام البته جای تعجب نیست برای شنیدن توجه به این که کارشناسی ارشد بل به فروش می رساند هر دو کهکشان سامسونگ بریزید و 4G LTE-تنها Galaxy Z تلنگر در حالی که دنده به انتشار دوم تلفن 5G قادر نسخه در تاریخ 7 اوت. این کشور دومین شرکت تلفن همراه نیز منحصر به فرد ما حامل تجربی ZTE آکسون متر در روز در واقع حمایت از foldable جنبش راه قبل از آن سرد بود به انجام این کار.

اعطا سطح دو دستگاه شبیه هیچ دیگر قبل از آن جفت شدن دو 5.6 اینچ صفحه نمایش با یک انقلابی 360 درجه لولا برای فعال کردن هرگز قبل دیده می شود سطح از انعطاف پذیری برای آینده خود کاربران است.

متاسفانه آن شایعه داخلی مطابقت ندارد که برجسته طراحی از جمله نسبتا ندانسته RAM, تعداد منسوخ high-end processor, و هیچ 5G سرعت. سپس دوباره که ممکن است کمک به مایکروسافت نگه داشتن قیمت مناسب احتمالا undercutting سامسونگ نزدیک شدن سریع Galaxy Z برابر 2 5G.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن