مایکروسافت بزرگ رفتن سطح 2 ارتقاء پردازنده در حال حاضر تقریبا تایید

تجاری منتشر شده تقریبا دو سال پیش مایکروسافت, کوچکترین و ارزان ترین تبلت تا به امروز نبود دقیقا استقبال با هما

توسط EMROOZTAFAHOM در 15 اردیبهشت 1399
تجاری منتشر شده تقریبا دو سال پیش مایکروسافت, کوچکترین و ارزان ترین تبلت تا به امروز نبود دقیقا استقبال با همان شور و شوق به عنوان مثلا 2019 را Surface Pro 7 نیروگاه. اما نسل اول سطح رفتن را ثابت کند به اندازه کافی محبوب به عملکرد عاقبت است به طور گسترده ای انتظار می رود برای دیدن نور روز این ماه است.
آن را به عنوان معلوم کسانی که معیار از بیش از دو ماه پیش درست در پول در رابطه با حداقل یک سطح به 2 پردازنده گزینه است. به عنوان نخستين ویندوز آخرین اخیر انرژی استار گواهینامه وجود دارد به پردازنده Intel Core m3 پیکربندی در خط لوله. به طور خاص یک صفحه توسط یک هسته m3-8100Y تراشه است که ممکن است چشمگیر صدا توسط Surface Pro خانواده استانداردهای اما در واقع باید ثابت کند به طور قابل توجهی سریع تر از سطح اصلی بروید.

به خاطر داشته باشید که در حالی که مایکروسافت به فروش می رساند آن 2018-منتشر شد 10-incher در سه نسخه های مختلف هر سه همان اینتل پنتیوم 4415Y پردازنده در زیر هود. اگر شایعات قبلی و نشت از تابه خارج ورود به سطح و سطح به 2 نوع با پردازنده اینتل پنتیوم 4425Y تراشه در داخل خود ارائه افزایشی ارتقاء بیش از ویندوز 10 قرص با یک بدنه جمع و جور.

صحبت از جمع و جور بدن شایعه شده است که مایکروسافت Surface برو 2 قادر خواهید بود به فشار یک صفحه نمایش از هر نقطه بین 10.5 و 11 اینچ را تا حد زیادی بدون تغییر شاسی حسن باریک ناهنجاری که باعث می شود آن است که بسیار سرد به شنیدن دوباره به تخته سنگ می تواند شروع در همان قیمت 400 $به عنوان سلف خود.

به طور طبیعی خود را چهار Benjamins تنها خواهد شد به اندازه کافی به شما قلاب تا با فوق پنتیوم پیکربندی احتمال بسته بندی 4 گیگابایت حافظه و فروزان سریع 128GB SSD. هسته m3 نوع است انتظار می رود به افزایش تعداد کسانی که به 8 و 256 گیگابایت بود که ممکن است منجر به مهم پیاده روی به یک نقطه قیمت 550 دلار و یا حتی بیشتر. فراموش نکنید که در مورد 4G LTE را فعال کنید مدل هم که به احتمال زیاد به هزینه در حدود $700. البته هیچ چیز حک شده در سنگ فقط رتبهدهی نشده است, اما اعلام رسمی می تواند هر روز در حال حاضر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب