بعدی مایکروسافت تبدیل لپ تاپ سطح کتاب 3 در حال حاضر نشان داده شده است تا در یک پر کردن FCC نشان می دهد که راه اندازی آن در اطراف گوشه است.
 
به عنوان موضوع اشاره کرد ویندوز آخرین ماشین حمل مدل شماره 1899. این پرونده نیز تایید می کند که این دستگاه پشتیبانی از Wi-Fi 6 و بلوتوث 5.1 اتصال.
 
سطح کتاب 2 راه اندازی شد در سال 2017 و ارتقا بود و دیر شده است. سوم تکرار انفصال لپ تاپ مخفیگاه آنان را به سوئیچ از از اینتل نسل هشتم چیپ ست به نسل دهم. این دستگاه نیز احتمالا به ارائه گرافیکی قدرتمند تر نسبت به سلف خود.
 

مایکروسافت ظاهرا در تلاش برای زمین سطح کتاب 3 به عنوان یک ایستگاه کاری قدرتمند

 
برای مشخص تر خواهد شد دستگاه طراحی شده توسط اینتل Core i5 و Core i7 پردازنده بسته به مدل. آن را ظاهرا در دسترس خواهد بود در 13.5 اینچ و 15 اینچ اندازه انواع کوچکتر از آن است که انتظار می رود از ویژگی های هر دو ساخته شده در گرافیک یا کارت گرافیک NVIDIA GTX 1650 Max-Q GPU. یکی دیگر ظاهرا باید هر دو کارت گرافیک NVIDIA GTX 1650 Max-Q یا NVIDIA Quadro کارت گرافیک زیر هود.
 
استفاده از ایستگاه های کاری درجه Nvidia Quadro سری کارت های گرافیک می تواند کمک به مایکروسافت تهیه حرفه ای با بالا پایان محاسبات نیاز دارد.
 
در حال حرکت بر روی لپ تاپ انتظار می رود که تا 32GB رم و 1TB حافظه داخلی.
 
همانطور که برای قیمت ورود به سطح از نوع سطح کتاب 3 است که انتظار می رود هزینه $1,700 در حالی که specced کردن مدل می تواند به عنوان بالا به عنوان $3,400. این دستگاه ظاهرا راه اندازی می شود در ماه آینده در کنار سطح بروید و سطح Earbuds. با توجه به وضعیت فعلی آن را محتمل است که این رونمایی را آنلاین تنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im