مایکروسافت راه اندازی ایمنی خانواده نرم افزار بر روی آندروید و iOS

پس از چند ماه از تست بتا مایکروسافت سرانجام منتشر شد خانواده خود ایمنی نرم افزار بر روی آندروید و iOS سیستم.

توسط EMROOZTAFAHOM در 8 مرداد 1399
پس از چند ماه از تست بتا مایکروسافت سرانجام منتشر شد خانواده خود ایمنی نرم افزار بر روی آندروید و iOS سیستم. اگر شما در نظر بگیرید این نرم افزار که به شما بگویم آنچه که بچه های خود را انجام می دهند در هر لحظه بیش از حد وحشت زده, شما به احتمال زیاد می خواهم به بررسی کنید این یکی.

اگر چه در حال حاضر در دسترس در هر دو سیستم عامل ها موبایل – اندروید و iOS وجود دارد مدیریت دستگاه برای دستگاه های iOS و پس از آن باعث می شود برنامه تقریبا بی فایده است. ما کاملا مطمئن است که مایکروسافت این است که در گسل نیست در این مورد و امیدواریم که اپل اجازه خواهد داد که توسعه دهندگان برای اجرای این مهم از ویژگی های به عنوان به خوبی.

که می شود گفت در اینجا چیزی است که شما می توانید با ایمنی خانواده برنامه بر روی تلفن همراه خود را. اول, شما قادر خواهید بود برای محدود کردن زمان روی صفحه نمایش برای بازی و زمان بیشتری را برای برنامه های است که اجازه می دهد بچه های خود را به چیزی یاد بگیرند. شما می توانید اضافه کردن زمان بیشتر برای بازی ها و یا برنامه های آموزشی بر اساس درخواست.

از همه مهمتر شما می توانید با استفاده از فیلترهای جستجو برای بلوک محتوای بزرگسالان در وب است. قابلیت کار با مایکروسافت اج در دستگاه های آندروید اجازه می دهد تا به شما در تنظیم مرور به بچه دوستانه وب سایت با هر دو مجاز و یا وب سایت های مسدود شده از لیست.

محل های یکی دیگر از ویژگی های بزرگ است که همراه با خانواده های ایمنی. آن را به شما اجازه می دهد دیدن هر یک از اعضای خانواده خود را' آخرین محل شناخته شده بر روی یک نقشه. مایکروسافت فقط مانند دیگر شرکت ادعا می کند که خانواده محل داده نمی شود به فروش می رسد و یا به اشتراک گذاشته شده با کارگزاران داده.

همچنین ایمنی خانواده شامل یک ویژگی جدید که در بلوک و یا unblocks خاص برنامه های است که اجازه می دهد تا شما را به کنترل آنچه در برنامه های کودکان خود را مجاز به استفاده و هنگامی که. مایکروسافت نشان داد دو ویژگی های حق بیمه است که اضافه خواهد شد در ماه های آینده: درایو ایمنی (تنها در دسترس در ایالات متحده و انگلستان و کانادا و استرالیا) و محل هشدار. این شرکت همچنین تایید کرد که این کار را به گزینه هایی برای تنظیم زمان روی صفحه نمایش و فیلتر کردن محتوا به اپل.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب