مدیاتک می سازد 5G در دسترس تر با جدید Dimensity 720 چیپ ست

MediaTek بازاریابی فلسفه به تضعیف چیپ ست تولید کنندگان در قیمت هر ردیف نیروهای آن برای راه اندازی محصولات جدی

توسط EMROOZTAFAHOM در 2 مرداد 1399
MediaTek بازاریابی فلسفه به تضعیف چیپ ست تولید کنندگان در قیمت هر ردیف نیروهای آن برای راه اندازی محصولات جدید به عنوان اغلب به عنوان رقابت است. یک ماه پس از کوالکام نشان داد Snapdragon 690 SoC (سیستم-روی-چیپ) است که به معنای به 5G را به توده ها MediaTek اعلام کرد خود را 5G چیپ ست برای اواسط محدوده گوشی های هوشمند – Dimensity 720. جدید Dimensity 720 ساخته شده است با MediaTek 5G UltraSave فن آوری و آن را قرار است به باتری بیشتر کارآمد تر از قبلی این شرکت چیپ ست MediaTek ادعا می کند.برای تکنولوژی زرنگ و دانا Dimensity 720 با ظرفیت یک بازوی مالی G57 GPU (واحد پردازش گرافیکی), LPDDR4X حافظه UFS (universal flash storage) 2.2 برای سریع خواندن/نوشتن سرعت.

دیگر مشخصات فنی اعلام شده توسط MediaTek نشان می دهد که Dimensity 720 به طور کامل پشتیبانی از فن آوری های مانند دو حامل تجمع, صدای بیش از, جدید, رادیو, به عنوان به خوبی به عنوان 5G و 4G dual-SIM, dual-standby. از همه مهمتر چیپ ست MediaTek را طراحی شده برای جهانی زیر 6GHz 5G شبکه در آسیا و اروپا و آمریکای شمالی که بدان معنی است که باید آن را پوشش تمام 5G بازار.

جدید Dimensity 720 فقط یکی از MediaTek را 5G چیپ ست و بخشی از شرکت Dimensity سری 700. مدیاتک در حال حاضر راه اندازی 5G چیپست برای flagships (Dimensity 1000) و اواسط ردیف های همراه (Dimensity 820) بنابراین یکی از جدید است که به منظور ایجاد 5G حتی بیشتر در دسترس مشتریان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب