مطالعه گسترده نشان می دهد شایعترین علائم کروناویروس و چهار عامل خطر اصلی

یک مطالعه جدید از BMJ برجسته شایعترین علائم کروناویروس با سرفه و تب بالا بودن دو. این مطالعه همچنین نشان داد ک

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 خرداد 1399
  • یک مطالعه جدید از BMJ برجسته شایعترین علائم کروناویروس با سرفه و تب بالا بودن دو.
  • این مطالعه همچنین نشان داد که چهار عامل خطر اصلی که coronavirus قربانیان بیشتر احتمال دارد به تجربه شدید و علائم تهدید کننده زندگی.

یک تحقیق جدید مطالعه از BMJ — formerly known as The British Medical Journal — رله وجود دارد که چهار عامل خطر اصلی که تمایل به پیش بینی زمانی که یک coronavirus قربانی مسئول است به رنج می برند علائم شدید. در واقع یکی از جنبه های عجیب و غریب از coronavirus است که برخی از قربانیان کاملا بدون علامت در حالی که دیگران به سرعت پیدا کردن بیشتر از هر عضو اصلی در بدن خود مورد حمله قرار گرفت.

با توجه به مطالعه چهار عامل قرار داده است که coronavirus قربانیان بیشتر در معرض خطر دچار علائم شدید شامل سن و جنس و وزن و هر گونه بیماری زمینه ای. به سختی تعجب دیده ایم بسیاری از شواهد بیش از دو ماه گذشته که به شدت نشان می دهد که مردان بیش از سن 70 به ویژه آسیب پذیر به ویروس. ما نیز دیده می شود گزارش ها نشان می دهد که بیماران مبتلا به چاقی و یا دیگر شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت هستند و منحصر به فرد در معرض خطر است.

این بررسی شامل بیش از 20 ، 000 نفر در بریتانیا در سراسر 208 بیمارستان و ممکن است یکی از بزرگترین از نوع خود تا کنون. برخی از داده ها البته برای خود صحبت می کند. در طی دو ماه و نیم مطالعه نشان داد که متوسط سن بیماران مراجعه کننده به بیمارستان با علائم کروناویروس شد 73. بیشتر این مطالعه نشان داد که 60 درصد از coronavirus بيماران مرد بودند.

Tellingly اکثریت قریب به اتفاق بیمارانی که متحمل شدید علائم کروناویروس تا به حال جدی در زمینه بهداشت و درمان عوارض بیماری های قلبی شایع ترین. دیگر زمینه مسائل مربوط به سلامت است که در بر داشت به طور مشترک شامل دیابت و بیماری مزمن کلیه.

تمام گفته این گزارش اشاره می کند که "افزایش سن, جنس نر و بیماریهای مزمن از جمله بیماری قلبی و غیر مبتلا به آسم ریوی مزمن, بیماری مزمن کلیه, بیماری بیماری کبد و چاقی در ارتباط بودند با بالاتر مرگ و میر در بیمارستان است."

جدول زیر کمک می کند تا نشان دادن بالاتر مرگ و میر برای مردان مسن تر که پایین آمدن با coronavirus:

منبع تصویر: BMJ Coronavirus اطلاعات مرگ و میر

یکی دیگر از جالب نمودار کمک می کند تا نشان شایع ترین coronavirus علائم تجربه شده توسط بیمارانی که به بیمارستان رفت. همانگونه که در زیر پنج رایج ترین علائم شامل سرفه, تب, تنگی نفس و خستگی و سردرگمی است.

منبع تصویر: BMJ شایع علائم کروناویروس

در یک تا حدودی مربوط به توجه داشته باشید یک مطالعه جداگانه از امپریال کالج لندن نشان داد که افراد سیگاری بیش از 14 درصد به احتمال زیاد تا پایان در یک بیمارستان با علائم کروناویروس نسبت به غیر سیگاری است. به طور خاص این مطالعه نشان داد که سیگار کشیدن منجر به افزایش تعداد ACE2 گیرنده در دستگاه تنفسی است که در نهایت باعث می شود آن را آسان تر برای coronavirus به دست آوردن جای پایی در بدن است.

در نهایت لازم به ذکر است که یکی دیگر از coronavirus مطالعه به تازگی دریافتند که اکثر coronavirus بیماران دیگر عفونی 11 روز پس از آنها برای اولین بار شروع به نمایشگاه علائم.

RN می ایستد با یک ماسک محافظ و سپر صورت منبع تصویر: Elaine تامپسون/AP/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن