عظیم توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده 5G نشت نشان می دهد مشخصات کامل و ارائه

به روز رسانی: Evan Blass منتشر کرده است بیشتر توجه داشته باشید کهکشان 20 Ultra مطبوعات ارائه با متن. داستان اص

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 مرداد 1399
به روز رسانی: Evan Blass منتشر کرده است بیشتر توجه داشته باشید کهکشان 20 Ultra مطبوعات ارائه با متن. داستان اصلی کامل با یک به روز رسانی گالری همچنان زیر:

###

سامسونگ مدیران را به یک virtual مرحله در دو هفته به معرفی جهان به Galaxy Note 20 و توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده. اما به لطف رولاند Quandt و WinFutureدر حال حاضر وجود دارد بسیار کمی از چپ به فاش کردن در مورد دومی.

Exynos 990 چیپ ست بازگشت است در اروپا


به عنوان بخشی از آنچه که می تواند به عنوان بزرگترین کهکشان توجه داشته باشید 20 فوق العاده نشت تا کنون هر تاریخ و زمان آخرین جزئیات در مورد نسخه اروپایی از گل سرسبد نازل شده است در کنار مطبوعات کدها که ویترین عارف برنز و عارف سیاه انواع.پیشرو در داخل گوشی های هوشمند است, نه متاسفانه همان Exynos 990 چیپ ست که سامسونگ با استفاده از به قدرت کهکشان S20 و کهکشان S20 فوق العاده در اوایل این سال است. با وجود شایعات زودتر وجود دارد هیچ برنامه ای برای استفاده از جدیدتر تراشه Exynos.

از آن خواهد شد با زوج چشمگیر 12GB RAM به عنوان استاندارد در علاوه بر این به 256GB حافظه داخلی. گران تر 512GB مدل نیز در آثار برای اروپا و اگر که نیست به اندازه کافی پشتیبانی از کارت حافظه اضافه شده است بیش از حد.

گل سرسبد دستگاه به نظر می رسد مجموعه ای برای رسیدن با 10 اندروید و یک UI 2.5 راست از جعبه.

این نرم افزار این است که زوج با بهینه سازی ساخته شده در همکاری با مایکروسافت برای پروژه xCloud از طریق ایکس باکس بازی منتقل می کند. بیش از 90 بازی را در مجموعه ای به در دسترس خواهد بود از طریق یکپارچه سازی ساخت توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده یک "بازی قابل حمل, کنسول" خواهد بود که به بازار عرضه شده به عنوان "ساخته شده برای بازی منتقل می کند."

بهترین S Pen در عین حال با یک جفت واقعا صفحه نمایش گسترده


حصول اطمینان از بهترین تجربه ممکن است در هنگام بازی آن بازی است 5G اتصال به شبکه به عنوان استاندارد و عظیم 6.9 اینچ پویا صفحه نمایش AMOLED که دارای قد بلند 19.3:9 نسبت ابعاد یک 3200 x p 1440 وضوح و فوق العاده صاف 120 هرتز سرعت رفرش که به طور خودکار تنظیم.

پانل همراه با, بسیار, نازک, بالا و پایین, ناهنجاری و همچنین بیشتر ماهرانه لبه های منحنی مانند اخیر سامسونگ flagships. این اقدامات در 164.8 x 77.2 x 8.1 mm ساخت آن را کوتاه تر از کهکشان S20 فوق العاده (166.9 x 76 x 8.8 mm) اما بلندتر از Galaxy Note 10+ (162.3 x 77.2 x 7.9 mm).

دادن سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده آن نام است که البته آخرین نسل S Pen. آن را در حال حاضر ارائه می دهد یک به اصطلاح احساس واقعی تجربه با تشکر از پایین 9ms تاخیر قرار دادن آن را در تاریخ همتراز با نسل دوم اپل مداد.


ویژگی های دیگر عبارتند از: 4,500 میلی آمپر باتری کامل با پشتیبانی از نامشخص شارژ سریع فن آوری را قادر می سازد که قابل توجه 50 درصد شارژ تنها در 30 دقیقه. شارژ بی سیم است که در حال حاضر بیش از حد و معکوس شارژ بی سیم است به احتمال زیاد.

نیز وجود دارد دو سیم کارت و eSIM پشتیبانی یک IP68 آب و گرد و غبار مقاومت در برابر امتیاز در روی صفحه نمایش fingerprint scanner و AKG-بهینه سازی بلندگوهای استریو.

بسیار بهبود یافته سه گانه-سیستم دوربین


با وجود شدید فوکوس اتوماتیک مسائل با 108-سنسور مگاپیکسلی روی گلکسی S20 فوق العاده در اوایل سال جاری سامسونگ را انتخاب کرده اند به استفاده مجدد از این دوربین بزرگ در توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده. خوشبختانه آن ساخته شده برخی از تغییرات برای بهبود امور است.

این سنسور در حال حاضر دارای پشتیبانی از دو پیکسل, phase detection فوکوس اتوماتیک, تکنولوژی که سامسونگ استفاده کرده است در اخیر شاخص از جمله کهکشان S20 اما تصمیم به حذف از کهکشان S20 فوق العاده. یک لیزر جدید سیستم فوکوس خودکار گنجانده شده است به عنوان به خوبی.

نشسته زیر بهبود یافته 108-مگاپیکسل سیستم یک 12 مگاپیکسلی فوق العاده زاویه اهمیت است که به نظر می رسد که قرض گرفته شده از کهکشان S20 و کهکشان S20 فوق العاده.

وجود دارد همه جدید 12 مگاپیکسل زوم دوربین بیش از حد. آن را جایگزین غلط انداز جایگزین استفاده می شود در اوایل این سال و دارای 5x periscope لنز زوم است که همچنین قادر می سازد 50x فضای زوم با کمک دیجیتال برداشت.

در نهایت سامسونگ نصب شده است گل سرسبد 8K با ضبط فیلم از طریق دوربین اصلی و 10 مگاپیکسلی دوربین عکاسی از خود با اقتباس از قبلی flagships.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب