عظیم باستانی در کهکشان شده اند بلع همسایگان خود برای میلیاردها سال

ستاره شناسان کشف کرده اند که قدیمی, عظیم کهکشان ها تمایل به کثیف و بی نظم و مجموعه ای از برای توضیح دهد که چرا

توسط EMROOZTAFAHOM در 5 اردیبهشت 1399
  • ستاره شناسان کشف کرده اند که قدیمی, عظیم کهکشان ها تمایل به کثیف و بی نظم و مجموعه ای از برای توضیح دهد که چرا.
  • شبیه سازی های کامپیوتری نشان داد که بزرگ باستانی در کهکشان ها به احتمال زیاد بلع شده است تا خود را کوچکتر همسایه برای میلیاردها سال.
  • این مورد از "کیهانی munchies" نتایج غیر قابل پیش بینی حرکت و کثیف ،
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

با تشکر از پرقدرت تلسکوپ اخترشناسان می توانید همکار به فضا و دیدن دور کهکشان ها از همه اشکال و اندازه. در طول سال مشاهدات بسیاری از کهکشان های مختلف نشان داده اند برخی از روندهای جالب و توضیح داد که چرا آن روند وجود داشته باشد می توانید با ما آموزش های زیادی در مورد چگونه جهان ما تکامل یافته در طول میلیاردها سال.

در یک مقاله جدید منتشر شده در این مجله اختر فیزیک, محققان مقابله با مسئله آنها اغلب در خصوص بزرگ, پیر کهکشان ها. عظیم باستانی در کهکشان ها عادت به دنبال کمی کثیف از دور. جنبش در آنها گرایش به غیر قابل پیش بینی. محققان در حال حاضر بر این باورند که آنها باید یک توضیح.

در حال اجرا شبیه سازی با مدل های به نمایش تکامل از چنین عظیم کهکشانها دانشمندان کشف کرده اند که محتمل ترین توضیح این است که این غول های باستانی شده است خوردن همه چیز را در اطراف آنها را تا زمانی که آنها تبدیل شده ایم تا حدودی کثیف.

"ما دریافتیم که در عظیم کهکشان ها – کسانی که حدود 10 میلیارد سال نوری دورتر از ما – همه چیز در اطراف حرکت می کند در بسیاری از جهات مختلف" دکتر Anshu گوپتا از استرالیا ASTRO 3D در بیانیه ای گفت. "که به شدت نشان می دهد که بسیاری از ستاره ها در درون آنها شده اند به دست آورد و از خارج. به عبارت دیگر کهکشان بزرگ شده اند خوردن کوچکتر."

هنگامی که مشاهده بیشتر دور جوانتر بزرگ کهکشانها آنها به نظر می رسد به طور قابل توجهی بیشتر و منظم تر از آنهایی که شناخته شده بود ، این محققان می گویند با توجه به این واقعیت است که آنها تا به حال زمان کمتری را به خود کوچکتر همسایه. با گذشت زمان آنها در نهایت شروع به نظر می رسد بیشتر شبیه به خود را مسن تر و بی نظم برادران.

"پس از آن ما مجبور به کار کردن که چرا قدیمی تر', نزدیک کهکشان بزرگ شدند خیلی بیشتر, اختلال از 'جوان', دور تر از آنهایی که" دکتر کیم-Vy Tran همچنین از ASTRO 3D توضیح می دهد. "محتمل ترین توضیح این است که در این فاصله میلیاردها سال بازمانده از کهکشان ها رشد کرده اند و نظم از طریق ترکیب کوچکتر. من فکر می کنم از آن به عنوان بزرگ کهکشان داشتن ثابت مورد کیهانی munchies."

درک چگونگی تکامل کهکشان ها در دراز مدت می تواند به ما در مورد خود ما و کهکشان و شاید پیش بینی آنچه در آینده ممکن است نگه دارید. ما در حال حاضر می دانیم که کهکشان راه شیری است که در مسیر برخورد با همسایه غول Andromeda. خوشبختانه این اتفاق نمی افتد برای چند میلیارد سال است. مطالعات شبیه این نشان می دهد که این ترکیب رایج است و بزرگ و پیر کهکشان شده اند gobbling تا همتایان کوچکتر خود را برای یک زمان طولانی.

منبع تصویر: NASA/ESA

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن