• است مرد آهنین بازگشت به مارول فیلم حتی اگر تونی استارک درگذشت در حماسه آخر Avengers: Endgame? این سوالی است که طرفداران زیادی دارند اما آن را نمی توان پاسخ قطعی در هر زمان به زودی.
  • در حال حاضر وجود دارد یک راه برای آوردن مرد آهن را از مرده و بدون اذیت نمودن میراث گذشته Avengers فیلم.
  • در بالا از آن حدس و گمان وجود دارد در واقع هیجان انگیز طیف شایعه است که نشان می دهد استارک می تواند دوباره Avengers در یک پروژه آینده, اما آن را نمی خواهد Avengers 5 فیلم همه پیش بینی بنابراین مشتاقانه.

زمانی که مارول شرط مزرعه در مرد آهن در سال 2008 آن را نمی توانست پیش بینی که در آن پروژه می شود. از آن آسان است به تصور یک راه پس و کمیک جهان به فیلم, اما آن همه لولایی در موفقیت آن اوایل فیلم. خوشبختانه برای مارول و طرفداران رابرت داونی جونیور در مرد آهنین تحویل نوعی از موفقیت که در نهایت ممکن است یک Avengers: Endgame پروژه. برخی از 11 سال و 21 فیلم بعد آخر بازی را علامت مرگ بزرگترین ابرقهرمان در جهان است.

که نه غیر منتظره عنوان مرد آهن. شما می خواهم فکر می کنم که بتمن, سوپرمن یا مرد عنکبوتی خواهد بود محبوب ترین قهرمانان وقتی که می آید به فیلم. اما آن را RDJ نسخه از مرد آهن که outshined همه آنها را. این می تواند رفته اند بسیار متفاوت اگر مارول تا به حال حقوق به X-Men و انواع پستانداران گوشتخوار دله فوق العاده چهار آقا فوق العاده و یا مرد عنکبوتی تمام کسانی که سال پیش — اما این شخصیت در دسترس نیست. به همین دلیل آهن مرگ انسان لطمه می زند و آنقدر در آخر بازی. و به همین دلیل مارول نمی توانیم به خراب کردن فیلم میراث تنها با احیای تونی استارک برای بیشتر Avengers ماجراهای.

که گفت: ما در حال حاضر توضیح داد که وجود دارد یک راه فوق العاده برای مرد آهن برای پیوستن Avengers در برخی از ظرفیت و یا حتی تبدیل به نوعی از دشمن و بدون تحقیر استارک قربانی در آخر بازی. و در حال حاضر کلمه بدست که کوین فیگ & Co. در حال کار بر روی شگفت انگیز Avengers پروژه که ارائه مارول یک فرصت به اجازه مرد آهنین بازگشت به برابر شده است.

قبلی نظریه گفت که مرد آهنین ما می خواهم به عقب خواهد بود نه یک عشق ما. خب نه دقیقا. او خواهد بود یک نسخه از مرد آهن از یک جدول زمانی مختلف بسیار شبیه به جدید Gamora و جدید Loki. این مرد آهن می تواند در بسیاری جهات شبیه اما تفاوت های ظریف می تواند این نسخه از استارک به امکان آنتاگونیست. The Secret Wars داستان از کمیک خواهد بود که راهی برای آن را خاموش بکشد و مارول در حال حاضر شایعه کار بر روی آن است.

نیازی به گفتن هیچ تضمینی وجود ندارد که راز جنگ اتفاق می افتد یا این که مرد آهن بخشی از آن است.

این ما به ارمغان می آورد به یک گزارش جدید از این Illuminerdi که می گوید مارول روشن فکران در آثار در استودیو مارول. این وبلاگ ظاهرا از آموخته های جدید بازیگران مثال که مارول است که در مراحل اولیه توسعه پروژه و کوین فیگ ذکر شده است به عنوان یک تولید کننده. هیچ استعداد متصل به آن است و وجود دارد هیچ گفتن که آیا آن را ممکن است یک فیلم و یا یک دیزنی+ تلویزیون سری.

روشن فکران است Avengers تیم از ابرقهرمانان که با این نسخهها کار مخفیانه پشت صحنه و دور از عمل اصلی. آن نوع از فعالیت است که دقیقا آنچه شما می خواهم انتظار از یک گروه از قهرمانان پس از Sokovia پیمان و جنگ اخیر با Thanos — اما من فقط گمانه زنی در اینجا. هیچ سوالی وجود دارد که روشن فکران شایعه هیجان انگیز است. و مارول می تواند روشن فکران کار اگر بعد از عمده داستان این استودیو اجرا می شود با راز جنگ.

آنچه ما میدانیم این است که ما در میانهی شب معرفی شده به تمام اعضای تیم جدید است. مرد آهن و, دکتر, عجیب و غریب به نظر می رسد در چند فیلم با سابق در حال حاضر مرده است. اما رید ریچاردز, استاد X Namor و سیاه Bolt هنوز به طور رسمی اضافه شده به طیف. ما می دانیم که فوق العاده چهار و X-Men و پروژه های در حال آمدن است و ما انتظار می رود برای دیدن Namor برجسته در Black Panther 2. اما این که همه ما باید در حال حاضر و وجود دارد هیچ گفتن چه مارول قصد دارد تا با روشن فکران و یا زمانی که فیلم آماده خواهد بود به ساقه. فراموش نکنیم که ما به احتمال زیاد نمی بینم پروژه فوق العاده چهار یا X-Men فیلم تا مدتی در طیف فاز 5 در اولین.

هیچ تضمینی وجود ندارد که استارک خواهد بود شامل طیف را روشن فکران. پس از همه, مارول فیلم لزوما دقیق تفاسیر از کمیک. در حالی که این امر می تواند زباله نیست که او در حداقل یک نسخه از این تیم یک چیز دیگر را در نظر بگیرید این است که روشن فکران تیم می تواند به نفع از برخی از تنوع.

به عنوان آن می ایستد در حال حاضر مارول قصد ندارم به اعلام هر فاز 5 برنامه در هر زمان به زودی. مرحله 4 است که هنوز هم به تعویق افتاد با توجه به این رمان coronavirus همه گیر هر دو وقتی که می آید به انتشار پروژه های تکمیل شده و به پایان رساندن تولید دیگران است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im