به روز رسانی عمده باعث Facebook پورتال مفید تر از همیشه

Facebook پورتال است که بهترین صفحه نمایش هوشمند و ارزان ترین, اما این مورد را تغییر دهید. یک به روز رسانی جدید در حال حاضر نورد از به پورتال دستگاه های که اضافه کردن قابلیت های جدید و یک تعداد انگشت شماری از پیشرفت است که آن را مفید تر از همیشه.

مهم ترین پیشرفت علاوه بر این از مسنجر اتاق است که اجازه خواهد داد که کاربران پورتال به چت با دوستان و خانواده در تماس های ویدئویی. وجود دارد خواهد بود برای 50 نفر اما شرکت کنندگان قادر خواهد بود برای پیوستن به یک تماس تصویری حتی اگر آنها یک Facebook account.

با علاوه بر این از رسول اتاق Facebook تصمیم به پیاده سازی برخی از کیفیت زندگی بهبود به عنوان به خوبی. برای مثال تماس با شرکت کنندگان می توانند جایگزین پس زمینه از پیش انتخاب شده از تصویر با استفاده از پورتال فضاهای در حالی که در یک رسول یا پیامبر ، یک گزینه جدید برای محو کردن پس زمینه نیز در دسترس خواهد بود.

با تشکر از آخرین به روز رسانی, پورتال صاحبان قادر خواهد بود برای رفتن زندگی می کنند به Facebook صفحات و گروه های خود را با استفاده از صفحه نمایش هوشمند. آن را فقط ممکن است به زندگی می کنند در یک پروفایل شخصی اما در حال حاضر شما همچنین می توانید پخش به Facebook صفحات و گروه ها.

در نهایت Facebook اعلام کرد که آن را به اضافه کردن یک جدید “هی پورتال” قابلیت های است که اجازه خواهد داد که کاربران برای شروع واتساپ تماس (WhatsApp حساب مورد نیاز). همچنین پشتیبانی از دستورات در زبان انگلیسی را شامل می شود بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>