مقدار را نشان می دهد و کانال های تلویزیون این روزها گیج کننده است. شما می توانید شکستن ژانرهای تلویزیون را نشان می دهد به ژانرهای هوی و حتی بیشتر از دقیقه ژانرهای هوی پس از آن. اگر شما یک کابل بسته شما برای پرداخت یک تن از کانال های که شما لازم نیست به تماشای. این چیزی است که هر کسی واقعا می خواهد به انجام است. بنابراین شما باید به خودتان بپرسید: آیا این زمان برای شما را به قطع طناب?

خوب است که می تواند بله و می تواند آن را ندارد. اگر شما مطمئن نیستید اما شما آماده برای یادگیری در مورد چه گزینه های دیگر خارج وجود دارد به خصوص وقتی که می آید به جریان تلویزیون Slingucation است که در اینجا برای شما. خوب مردم در زنجیر تلویزیون هستند در اینجا برای پاسخ به تمام سوالات خود را برای دیدن اگر برش طناب است که حق تصمیم گیری برای شما. وجود دارد بسیاری از خدمات جریان وجود دارد و خیلی مطالب در هر یک از آنها چگونه شما احتمالا می تواند نگه داشتن آن همه در خط ؟

با کمک Slingucation شما به دست آوردن درک بهتر از آنچه در آن به معنی به خلاص شدن از شر کابل اشتراک. این سعی و قابل اعتماد راه برای صرفه جویی در خودتان مقداری پول پس از آن قطعا می تواند انتخاب مناسب برای شما. زنجیر است که به دنبال به شما یک آموزش و پرورش (ببینید که چگونه آنها را وارد به عنوان Slingucation?) با یک راهنمای کامل برای سیم برش.

اگر شما نگران در مورد هنوز قادر به دریافت کانال های محلی و یا تیم های ورزشی مورد علاقه وجود دارد پاسخ برای آن است. زنجیر می تواند به شما صرفه جویی تا 70 دلار در یک ماه تمام در حالی که هنوز شما خود را از کانال های مورد علاقه و ورزش. این را حتی در مقایسه با کابل خود را به جریان خدمات تلویزیون, بنابراین شما می توانید مشروع شکست از آنچه که شما می توانید پیدا کردن در هر دو. اگر شما در حال حاضر کسی که دارای یک دستگاه جداگانه است که تبدیل تلویزیون شما به یک تلویزیون هوشمند شما قادر خواهید بود به زنجیر از آن!

هنگامی که شما گرفته ام و البته یاد همه است که شما می توانید در مورد Slingucation شما می شود مجموعه ای برای موفقیت وقتی که می آید به جریان تلویزیون. این زمانی است که شما می توانند یاد بگیرند که چگونه به زنجیر مانند یک حرفه ای با راه بی پایان برای لذت بردن از سرگرمی های خود را. شما قادر خواهید بود برای انتخاب کانال های که شما می خواهید در سرپرستی یک لیست مورد علاقه خود را برای گسترش جریان امکانات. آن را بسیار آسان به زنجیر است که شما قادر خواهید بود به آن را از تقریبا در هر نقطه.

آن زمان شما رو حقایق سرد و سخت در مورد آنچه در آن به معنی قطع طناب کابل. با تشکر از Slingucation شما بهتر درک آنچه که دقیقا شما می شود گرفتن اگر شما تصمیم به حرکت می کند. نگران نباشید در مورد ساخت یک بی سواد تصمیم به لطف رسن.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im