لینک شکایت بیش اتهام سرقت از iOS clipboard داده

هفته گذشته ما به شما گفت که به لطف یکی از ویژگی های جدید در iOS 14, تعدادی از برنامه های پیدا شد به “جاسوسی” در اپل آی فون کاربران پلانشت. کلیپ بورد است که در آن اطلاعات کپی شده از یک برنامه نگه داشته است تا آن را جا به جا به یک برنامه دیگر. به عنوان یک نتیجه وجود دارد که اغلب اطلاعات شخصی نوشته شده در کلیپ بورد است که به طور خودکار پاک شده و پس از 120 ثانیه است. بعد از ساخت از iOS به اطلاع کاربر در زمانی که یک برنامه شخص ثالث است که “خواندن” است که کاربر را به کلیپ بورد. در میان برنامه های قرمز دست گرفتار شده توسط iOS 14 شد چینی فرم کوتاه تصویری برنامه Infinite, شبکه, برنامه LinkedIn و اجتماعی-رسانه, نرم افزار ویرایش.
با توجه به بلومبرگ یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام ظ روز شنبه در سان فرانسیسکو در دادگاه فدرال متهم مایکروسافت لینک, برنامه های شبکه های اجتماعی از اتهام نقض فدرال و کالیفرنیا قوانین حفظ حریم خصوصی و نقض قرارداد. کت و شلوار واصل شد توسط آدم بائر از شهر نیویورک, چه کسی می گوید که او اغلب با استفاده از LinkedIn در آی فون خود را و آی پد. کت و شلوار ادعا می کند که “LinkedIn نه تنها شده است به اتهام جاسوسی بر روی کاربران آن شده است به اتهام جاسوسی در نزدیکی کامپیوتر و دستگاه های دیگر.” کت و شلوار می رود به متهم LinkedIn برای گرفتن در اطراف سیستم استفاده می شود اپل است که به طور خودکار پاکسازی چیست نوشته شده در کلیپ بورد بعد از 120 ثانیه است.

گرگ اهمیت سخنگوی LinkedIn گفت که این شرکت در حال بررسی این طرح دعوی در دادگاه; در جولای 2nd, صدای جیر جیر, لینک, مهندسی, VP Erran برگر گفت: “ما نمی ذخیره و یا انتقال محتویات کلیپ بورد.” برگر سرزنش کد مسیر است که انجام آنچه که او به نام “برابری بررسی” بین مطالب در کلیپ بورد و متن تایپ شده. به عبارت دیگر LinkedIn گفت که یک اشکال بود و در پشت آن خرناس اطراف آی فون کاربران پلانشت. توسعه دهندگان و کسانی که تست نسخه بتا از iOS 14 گفت که LinkedIn مخفیانه خواندن مطالب در iOS کاربران پلانشت “زیادی” با توجه به کت و شلوار. “به طور مداوم حتی.”

کت و شلوار به دنبال نشان دادن یک گروه از کاربران LinkedIn شبیه به آقای بائر که استفاده از LinkedIn در دستگاه iOS خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im