Hearables, wearables, & foldables - تمام دستگاه های آینده در آگوست 5 طعنه سامسونگ جمهور

سامسونگ Galaxy Unpacked رویداد برگزار خواهد شد در ماه اوت 5 و ما در حال حاضر یک ایده عادلانه از آنچه انتظار می

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 تیر 1399
سامسونگ Galaxy Unpacked رویداد برگزار خواهد شد در ماه اوت 5 و ما در حال حاضر یک ایده عادلانه از آنچه انتظار می رود. TM Roh که در زمان بیش سامسونگ Mobile شش ماه به عقب در حال حاضر تایید کرد (از طریق Slash Gear) که این شرکت اعلام خواهد شد پنج دستگاه های جدید در طول بستهای.
برای نگه داشتن برخی از رمز و راز, Roh است نام این دستگاه اما او اشاره می کند که برخی از آنها (دو اتهام و همینطور گوشی های تلفن همراه) ارائه خواهد شد بدون درز عملکرد و نیز یک مرجع به آینده ساعت هوشمند و earbuds.

علاوه بر این شرکت خواهد شد به احتمال زیاد نیز اعلام جدید 5G از نوع تاشو Galaxy Z تلنگر که آن را در اوایل سال جاری منتشر شد.

برنز رنگ نجومی

با تشکر یک دسته از نشت ما می دانیم که به تازگی اعلام کرد Qualcomm Snapdragon 865 به علاوه به احتمال زیاد خواهد تأمین تلفن های همراه و قرص در بسیاری از مناطق. توجه داشته باشید 20 Ultra و گلکسی Z برابر 2 خواهد شد و احتمالا از ویژگی های LTPO و با تکنولوژی این اجازه را می دهد که واقعا متغیر نرخ refresh کاهش فشار از 120 هرتز صفحه نمایش بر روی باتری است.


عجیب و غریب به دنبال کهکشان جوانه های زندگی را به ظاهر به رخ کشیدن سر و صدا لغو فعال با تکنولوژی حتی اگر آنها لازم نیست سیلیکون گوش راهنمایی. از آن خواهد شد به خصوص جالب است ببینید که چگونه آنها مناسب داخل گوش و چگونه بسیاری از اندازه آنها در دسترس خواهد بود.


همانطور که برای تماشای کهکشان 3, از آن خواهد شد بنا به گزارش ها در دسترس خواهد بود در دو مورد اندازه — 41 میلی متر و 44 میلی متر و قابلیت فیزیکی گودی دوار. آن را ظاهرا یک مانیتور ضربان قلب با 8 پالس-خواندن photodiodes یک نوار سنسور و قابلیت نظارت بر فشار خون بیش از حد.

سامسونگ شده است رفتن را از طریق چیزی از یک پچ خشن در طول چند ماه گذشته و فک قیمت آخرین سری S flagships هستند ظاهرا به سرزنش شود. کهکشان S20 دوربین هم نیست به خصوص زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره و استفاده از پردازنده Exynos در برخی از مناطق کمک نمی کند یا نه. پس طبعا موفقیت آینده محصولات بسیار مهم است اگر این شرکت به بیرون آمدن از این سکون.
نگاه به بیرون درز مشخصات و طراحی سامسونگ در محصولات آتی مطمئنا فراموش صدای هیجان انگیز اما ما واقعا امیدواریم که خفه شایعات اشاره به سوی یک قیمت برای خوش طعم توجه داشته باشید 20 و Galaxy Z برابر 2 به نوبه خود درست است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن