مانند شراب خواری-سازمان دیده بان کلاسیک تلویزیون سری? های مورد علاقه خود را جریان برنامه وارد کرده

آخرین برنامه در این ویدئو جریان رقابت است در حال حاضر در دسترس برای iOS و کاربران آندروید. طاووس است NBCUniversal را شرکت کننده در یک بسیار شلوغ در زمینه های مرتبط با طرح روی کیف پول خود را. طاووس رایگان ارائه می دهد لایه ای از خدمات با محتوای محدود و تبلیغات. طاووس حق بیمه با تمام streamer محتوای موجود با تبلیغات رایگان برای یک هفته و سپس 4.99 $در ماه است. طاووس حق بیمه به علاوه به شما می دهد همه چیز را که دومی ردیف ارائه می دهد اما در $7.99 یک ماه از آن است که آگهی رایگان می باشد.

طاووس حق بیمه رایگان برای Xfinity و کاکس مشترکین

طاووس حق بیمه و طاووس حق بیمه به علاوه ارائه برخی از کسانی که بزرگ تلویزیون نشان می دهد شما را دوست دارم binging از جمله Seasons13-20 اصلی قانون و نظماست; شما بسیار به ندرت به دیدن این قسمت از این سری است که کسی به تازگی به نام تلویزیون نسخه از مواد غذایی راحتی. و اگر شما یک Xfinity X1 یا Cox مشترک, شما می توانید اشتراک رایگان به طاووس حق بیمه. پس از نصب نرم افزار رفتن به صفحه اصلی و پایین حرکت. در چاپ های کوچک شما پیدا کردن یک لینک که Xfinity و کاکس مشترکین نیاز به ضربه بزنید بر روی لینک حساب خود را به طاووس. حتی نشان می دهد که نمی شد در NBC اما تولید شده توسط آنها مانند تمام هشت فصل House MD در برنامه. دیگر تلویزیون کلاسیک مانند Two and a Half Men, The King of Queens و همه را دوست دارد ریموند نیز در صف.

اما محور طاووس است که دفتر. NBCUniversal گزارش پرداخت 500 میلیون دلار به صورت منحصر به فرد جریان حقوق برای مدت پنج سال. دیگر, کلاسیک, NBC کمدی مانند mockumentary پارک ها و تفریح و سرگرمی نیز در دسترس هستند برای شراب خواری-مراقب همراه با بسیار توصیه می شود Frasier. قسمت اول اجرا را نشان می دهد در NBC مانند این است که ما, فروشگاهو قانون و نظم: SVU در دسترس خواهد بود در برنامه روز پس از آنها در حال پخش (با همه گیر هنوز شوم متحده می داند که خواهد شد). مسن ان بی سی نشان می دهد که می خواهد بوت طاووس مشترکین گزارش شامل Punky بروستر و ذخیره شده توسط بل. فیلم جریان توسط نرم افزار شامل مورد علاقه های شما مانند پارک ژوراسیک, انجام, درست, E. T., دیدار با پدر و مادر, مومیایی, سرگیجه و شرک.

اخبار معتادان باید مقدار زیادی به جریان از جمله NBC Nightly News, ملاقات با مطبوعات و Dateline NBC. اواخر شب های برنامه نویسی از جمله نمایش امشب با جیمی فالون و آخر شب با ست مایرز نیز می تواند مشاهده شود. نیز وجود دارد که چهار اصلی برنامه ها: Psych 2, Brave New World, جذب و هوش.

دیزنی+ شده است موفق ترین جدید streamers یک گروه که شامل تلویزیون اپل+ و HBO حداکثر. در بالای زنجیره غذایی نشسته Netflix که باقی می ماند رهبر جهانی. هنوز هم از آن شده است دیزنی+ ساخت بیشتر سر و صدا به تازگی هنگامی که آن را شروع به پخش یک فیلم برداری نسخه از موسیقی همیلتون. در اصل مجموعه ای برای اولین در تئاتر را در سال آینده همیلتون به پایان رسید تا در دیزنی+ پس از سرگرمی های غول پیکر پرداخت عظیم $75 میلیون دلار برای حقوق. ما شنیده ام که بسیاری از پول نقد استفاده می شود در معامله آمد از ادم خسیس و لئیم McDuck خرک. و در ماه مارس زمانی که کروناویروس اولین بار نگه داشتن بچه ها در خانه دیزنی+ شروع جریان یخ زده 2 ماه زودتر از برنامه ریزی شده. این فیلم انیمیشن شد عاقبت به فوق العاده محبوب منجمد.

با درآمد قابل تصرف را در ایالات متحده به دلیل ویروس زده اقتصاد مصرف کنندگان ممکن است برخی از تصمیم گیری های دشوار را به منظور صرفه جویی در برخی از پول است. Netflix و دیزنی ممکن است مورد علاقه پس هر دو باید یک انتخاب گسترده ای از محتوا برای تمام گروه های سنی. اما اگر شراب خواری-تماشای برخی از بهترین نشان می دهد که تا کنون پخش در تلویزیون چیزی که شما ممکن است قادر به گرفتن دور با فقط طاووس.

فراموش نکنید که ورایزون نامحدود مشترکین دریافت رایگان سال دیزنی+ و کسانی که تاب AT&T نامحدود نخبگان خدمات دریافت HBO Max به صورت رایگان. با Xfinity مشترکین شدن طاووس به صورت رایگان وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا شما باید استفاده از این معاملات در حالی که اقتصاد همچنان به عنوان بیمار آن را به عنوان است. شما قادر خواهید بود تا ذهن خود را از مشکلات خود را بدون نیاز به پرداخت هزینه برای حواس پرتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de