LG rollable صفحه نمایش گوشی با یک نام و یک تاریخ انتشار

با وجود این که ال جی برای اولین بار اعلام 6" صفحه نمایش OLED انعطاف پذیر برای تجاری گوشی های هوشمند استفاده را

توسط EMROOZTAFAHOM در 13 تیر 1399
با وجود این که ال جی برای اولین بار اعلام 6" صفحه نمایش OLED انعطاف پذیر برای تجاری گوشی های هوشمند استفاده راه بازگشت در سال 2013 از آن بود که سامسونگ و هواوی در آینده با foldable گوشی طرح در سال گذشته در حالی که دچار دندان درد در واقع می تواند خریداری شده از فروشگاه.

در حدود آن زمان ال جی نیز به طعنه آن نسل بعدی منحنی و حتی کابل باتری است که خواهد شد مورد نیاز برای دستگاه های با قدرت با این نمایش انعطاف پذیر و نه فقط نمایاندن زینت بخش R&D طرف اگر همه چیز اما نه گفتن LG Chem آماده برای شروع تولید انبوه باتری انواع آن ذکر شده است.

البته آن تاشو همراه, هرگز محقق نشد اما برخی از باتری طرح برای آنها مانند پا باتری که پشته دو ماژول با هم از آن ساخته شده در تلفن های همراه در برخی از شکل یا فرم. اما اکنون ال جی در حال آماده سازی برای یک تا هر کس و انتشار... تلفن با rollable صفحه نمایش به عنوان یک تجاری تلاش "اوایل سال آینده" گزارش این Elec.

LG rollable نمایش تلفن آزادی

LG rollable گوشی شایعه شده است در حالی که برای در حال حاضر و آن را حتی تا به حال یک ثبت اختراع متصل به آن را به تصویر می کشد چیزی شبیه به یک قلم است که دارای یک صفحه نمایش جمع به آن را برای زمانی که شما به آن نیاز دارید. در حقیقت چیزی که احتمالا بزرگتر و بیشتر دست و پا گیر از ثبت اختراع تصویر, اما هنوز هم بسیار جالب به عنوان یک اثبات مفهوم است.

در خط بعدی و تازه ترین های ال جی rollable تلفن اختراع ثبت شده است و ترکیبی دستگاه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک گوشی با صفحه نمایش کوچکتر از اندازه یک بخش از صفحه نمایش را می توان از جیبش در سمت راست تا زمانی که چیزی به اندازه قرص و سپس می توان آن را کشیده و حتی بیشتر و سپس خم برای تبدیل شدن به یک نت بوک از انواع.

در حال حاضر که یکی از این مفاهیم ساخته شده برش باقی مانده است دیده شود اما ال جی موسوم به انجام پروژه های B است و در حال حاضر آغاز شده نمونه اولیه تولید در آن باقی مانده کره ای کارخانه در Pyeongtaek نکته خودی.

صفحه نمایش خود به خود ساخته خواهد شد از بانک مرکزی انگلیس با LG ورودی همان آنهایی که ساخته شده است که foldable پنل Huawei تحسین همسر Xs bendy تلفن. با توجه به همان منابع " foldable نمایش نیاز به مقاومت در برابر مداوم فشار در یک منطقه کوچک اما rollable نمایش می دفع فشار به یک منطقه گسترده تر" تا "یک rollable نمایش لزوما سخت تر برای رسیدن از foldable آنهایی که" و بانک مرکزی در حال حاضر دارای مقدار زیادی از تجربه با آن.
هک ال جی حتی نشان داد یکی rollable پنل از آن خود ساخت خیلی وقت پیش البته در زمانی که آن را هنوز هم ماهیگیری به یک عملی رقیب در foldable گوشی کسب و کار در صنعت تلفن به طور کلی.

به جای مبارزه در همان فضا به عنوان سامسونگ و هواوی, اما, LG ظاهرا اصلاحی استراتژی خود را برای ایجاد نام تجاری جدید تلفن سوله و شاید برای اولین بار تکان دهنده در بازارهای جدید ایجاد شده توسط نوآورانه عوامل شکل.

برای اولین بار در خط یک چرخش گوشی با دو صفحه نمایش موسوم به بال آن منتشر خواهد شد در نیمه دوم سال و فقط تایید دوباره در زمان انتشار مورد rollable صفحه نمایش دستگاه. قیمت آن است که انتظار می رود حدود 800 تا LG بدیهی است که برنامه ریزی هر چیز دیگری اما چرخش دو نمایش به "وای" عامل بال تلفن.

بعدی در LG استراتژی جدید از گوشی های rollable پروژه B تلفن در سوال خواهد شد که گسترش صفحه نمایش به طرف در هنگام نیاز و در نیمه اول سال 2021 ال جی معرفی خواهد شد یک دستگاه گل سرسبد به نام رنگین کمان. این مطلب را که یکی از آخرین, اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای اطلاعات بیشتر به نشت در مورد بال, پروژه, B یا رنگین کمان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب