LG بال تلفن طراحی نشت. اما آیا این واقعی است ؟

در حالی که برخی از ما زاری خسته کننده تلفن طرح از امروز تولید کنندگان مشغول هستند و در حال توسعه دیوانه مفاهیم. LG در حال حاضر تصمیم به نوبه خود چیزهایی در اطراف در آن کسب و کار تلفن همراه با خراش دادن شماره تلفن بر اساس monikers به نفع زیبا نام. این LG مخملی بود نخستزاده در این ازدواج بین شعر و فن آوری برای رفتن صاف و شیک طراحی شده است. جدید, نشت, گزارش SlashGear احتمالا ارائه می دهد اطلاعات در مورد نزدیک ترین خویشاوندان در LG خانواده جدید – LG بال.

این نام نشان دهنده دیوانه بخشی از این طرح – LG بال اصلی صفحه نمایش می چرخد آشکار یک صفحه نمایش دوم زیر. در نتیجه T-شکل دستگاه باید افزایش چند رسانه ای غوطه وری و قابلیت استفاده. همراه با چرخش صفحه نمایش در واقع یک چیزی از گذشته. برخی از شما ممکن است به یاد داشته باشید عجیب و غریب اما به نحوی عالی Samsung SGH-Z130.

ما می توانیم حدس و گمان در مورد پتانسیل موارد استفاده از LG جناح و یا این واقعیت است که محتوا به نظر می رسد به گسترش از روی صفحه نمایش اصلی برای یک ثانیه. سوال مهم تر این است که آیا این مفهوم است هر گونه شانس تبدیل شدن به یک محصول واقعی. نخست منبع نشت است, کره ای, غول رسانه ای هرالد. با توجه به ماده (گوگل ترجمه), LG بال اعلام خواهد شد در نیمه دوم سال و با هزینه 1 میلیون وون کره (حدود 800 دلار). ما قطعا نیاز به اطلاعات بیشتر قبل از طراحی هر گونه نتیجه گیری. چه چیزی شما فکر می کنم که LG بال?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>