اجازه دهید بحث در مورد برخی از "شگفتی اکتبر" برای سال 2020 انتخابات

مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل بایدن انتخابات ریاست جمهوری است که ما تسلط عناوین بین در حال حاضر و این سقوط را

توسط EMROOZTAFAHOM در 20 تیر 1399
  • مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل بایدن انتخابات ریاست جمهوری است که ما تسلط عناوین بین در حال حاضر و این سقوط را یکی از مهمترین و سخت مبارزه انتخابات از عمر ما.
  • 2020 انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود و تحت سلطه بدیهی است که حوادث اطراف مداوم coronavirus بیماری همه گیر.
  • وجود دارد بسیاری از حالات دیگر است که می تواند انبوه بازی را تغییر دهید و زمان پیش بینی بسیار مفید است در حال حاضر.

اجازه دهید پیش بینی در مورد اینکه آیا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا جو بایدن برنده خواهد شد 2020 انتخابات پاییز امسال آغاز خواهد شد.

شده اند وجود دارد بسیاری از غیر متعارف شگفتی است که تحت سلطه اند arc از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری تا کنون از این بیماری همه گیر کوروناویروس به مستند اقدامات و صدور محرک چک به آمریکایی ها که آن را می سازد پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد در ماه نوامبر بیشتر از هنر از علم به حداقل می گویند. و در عین حال همه که عدم قطعیت را متوقف کرده است, یک استاد علوم سیاسی (که نه تنها به درستی پیش بینی مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 پیروزی بلکه 25 از 27 انتخابات) از پیش رفتن و پیش بینی یک مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر برنده. را از آن چه به شما خواهد شد با این حال از آنجا که در دیدگاه ما وجود دارد بسیار کمی در راه از حالت عادی متصل به این انتخابات تا حدی به خاطر تمام چیزهایی که ما شده ایم با پوشش بیش از چند ماه گذشته. و هر یک از این امکانات می تواند upend همه انتخابات حساب دیفرانسیل و انتگرال از یک قطره بزرگ یا asurge در coronavirus موارد به Fauci تایید به چه کسی می داند چه چیز دیگری.

در هیچ منظور خاص در اینجا برخی از حوادث احتمالی ما می تواند اتفاق می افتد و تاثیر عمیقی در انتخابات ریاست جمهوری.

بیایید شروع با کوروناویروس.

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن سقوط مستقیما درون جمعیتی که به عنوان آسیب پذیرترین به COVID-19 ویروس (هر دو مردان در 70s خود). چه اتفاقی می افتد اگر یک یا قرارداد virus یکی از آن دو مردان مقاوم به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, و او نیز دوست دارد به تواند در پس از آن در خارج از قلمرو امکان به تصور این سناریو.

علاوه بر این فراموش نکنید که در مورد تاثیر مستقیم بر روی هر کدام ، می تواند در این سال به اصطلاح اکتبر سورپرایز بود خروش و یا عظیم, رها در coronavirus موارد ؟ دومی که البته تبدیل به یک محور از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پیام و یک پایه و اساس برای انتخاب مجدد او به استراتژی است. در واقع این چیزی است که من فکر می کنم ممکن است likeliest اکتبر در این نقطه — برخی پیش بینی نشده چیزی که نسبت به کروناویروس اعداد که در خارج از دست هر دو کمپین های. همچنین جالب است به فکر می کنم در مورد آنچه در آن می کند به تهمت شانس اگر او جلب ویروس خود را — که لزوما نمی تواند بازی-ender شما ممکن است فکر می کنم. او می تواند بیش از این ویروس و سپس ترومپت که آگهی nauseam. دیدن ؟ من خوب هستم شما خوب, همه ترک شکایت!

منبع تصویر: پاتریک Semansky/AP/شاتر

در یک یادداشت مرتبط, اجازه دهید بحث در مورد کاخ سفید, مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci برای یک لحظه. اگر Fauci, که همچنین به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی احساس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دیگر به اندازه کافی پرداختن به کروناویروس وضعیت و تصمیم به استعفا در صورت به طور مداوم بدتر شدن بحران بهداشت عمومی? و یا اگر او تایید جو بایدن — و یا حتی چیزی بسیار کوچک به عنوان کمک یک چک به بایدن مبارزات انتخاباتی ؟

توییتر سوال نیز یک جذاب. رئیس جمهور است و به طور فزاینده ای تحت فشار قرار دادند مرزهای آنچه در شبکه های اجتماعی راحت با ما اشاره کرد در حال حاضر و آن را ممکن است این سرویس می تواند اقدام منجر به اخراج...? شاید ؟ من شگفت زده نمی شود اگر تهمت انداخت لفظی نارنجک دست-طریق-صدای جیر جیر نزدیک به انتخابات فقط برای دیدن اگر توییتر را به او بدهد بوت. بازی حزب گاهی اوقات با این نسخهها کار به خوبی برای او است.

در ضمن در اینجا یکی دیگر از جالب سناریو: آمریکا در حال حاضر در دست جمهوریخواه و حزب جمهوری خواه و سناتور کنتاکی و رهبر اکثریت میچ مک کانل می خواهد به آن را نگه دارید که راه. یک منبع به تازگی گفته شده سیاسی است که این است که در آن رئیس جمهور و قویترین حامیان ممکن است در نهایت بخشی از راه. "در پایان روز, رهبر اکثریت سنا می خواهد به رهبر اکثریت سنا" یکی ارشد سابق کاخ سفید گفت. "او در مورد مراقبت سنا او در مورد مراقبت در حفظ و نگهداری است که اکثریت بنابراین در صورتی که به معنی راه رفتن به دور از مغلوب ساختن پیشی جستن در برخی از نقطه, او کاملا می خواهد."

چگونه در مورد دیوان عدالت بازنشستگی مدتی در حال حاضر و انتخابات ؟ وجود دارد چند چیز است که جمهوری خواهان با هم حتی به نقطه مشرف مغلوب ساختن پیشی جستن از نقاط ضعف به عنوان یک نامزد از این فرصت را به اطمینان حاصل شود که عدالت سیاسی خود را اقناع جایگزین یک دادگاه خالی است. "من حتی نمی تواند درک هرج و مرج یک (دادگاه عالی) خالی می تواند برای این مسابقه" یک توافق عمل به تهمت کمپین گفت: Politico. "مک کانل را برای رفتن به جلو رئیس جمهور برای رفتن به جلو و سمت چپ برای رفتن دیوانه است."

پتانسیل بسیار هرج و مرج و عدم قطعیت که در این نقطه یکی از چند چیز می توان گفت که مطمئن است که این بیماری همه گیر کوروناویروس خواهد شد که تاثیر عمیقی بر هر کس انتخاب شده است. آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که وجود دارد در حال حاضر بیش از 3 میلیون تایید coronavirus موارد در آمریکا به همراه بیش از 132,000 مرگ و میر.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.


tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن