Leakers نشان داد که سونی در نهایت پرده PS5

  • سونی گزارش شده است که برنامه ریزی به پرده PS5 در برخی از نقطه در اوایل ماه ژوئن با توجه به منابع مختلف است.
  • ممکن است پلی استیشن 5 رویداد به زودی, اما همه چیز در شار از آنجا که این رمان coronavirus بحران بهداشتی است که به دور از حل و فصل شود.
  • به خوبی متصل خبرنگار گفت که PS5 اخبار در حال آمدن است در اوایل تا اواسط ماه ژوئن اگر همه چیز به خوبی می رود در حالی که یک متفاوت leaker نگه می دارد و گفت که ماه ژوئن 2nd تاریخ گیمر ها شده اند در انتظار.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ادامه coronavirus بهداشت بحران تغییر اتحادش را تغییر همه چیز را در زندگی ما در چند ماه گذشته بنابراین ما هرگز نمی دانید که آیا سونی در حال برنامه ریزی برای نشان دادن PS5 طراحی در شایعه فوریه سال 2020 رویداد. این COVID-19 شیوع مانع سونی از حضور در نمايشگاه از جمله رویدادهای بازی. در واقع سونی یکی از اولین شرکت های فن آوری به جلو و از بزرگ نشان می دهد مانند MWC بنابراین ما هرگز انتظار می رود این شرکت برای اعلام هر گونه کنفرانس های مطبوعاتی خود را دارد. در این ماه است که به دنبال سونی تصمیم به صحبت می کنند بسیار کمی در مورد PS5. ما شاهد PS5 مشخصات دریافت تایید کرد طی فوق العاده کسل کننده آنلاین رویداد که ممکن است در پاسخ به مایکروسافت تهاجمی ایکس باکس سری X فاش کردن برنامه. و سپس سونی در زمان میپیچد کردن نام تجاری جدید DualSense کنترل برخی شایعات گفت: این تنها پرده برداری از دستگاه جدید برای دریافت جلوتر از نشت.

این PS5 جزئیات است که طرفداران می خواهند بسیاری از آنها هنوز هم یک راز است اما آنها ممکن است به زودی رونمایی شود. وجود دارد افزایش پچ پچ که سونی میزبان مجازی پلی استیشن 5 حتی در اوایل ماه ژوئن با فرض COVID-19 نمی کند و همه چیز را پیچیده تر و حتی بیشتر.

قدم زدن پایین خط حافظه را به شما یادآوری است که سونی تا به حال پیچیده PS4 آشکار در جای خود بازگشت در سال 2013. اطلاعات بیشتر در مورد این کنسول پرده برداری شد, در اوایل فوریه آن سال اما طراحی واقعی و اطلاعات مربوط به قیمت گذاری نیست اعلام کرد تا ماه ژوئن در E3 2013.

هفت سال بعد ما در حال حاضر می دانیم که سونی نمی خواهد حضور در E3 سال 2020 اما نه تنها به این دلیل که این مراسم لغو شده است. سونی اعلام کرد که عدم وجود آن از این به خوبی نشان می دهد قبل از coronavirus نگرانی باعث شد شرکت های فن آوری به بیرون از حوادث و یا برای کسانی که وقایع به لغو شده است. که گفت:, آن را حس برای سونی سعی کنید به تکرار آن PS4 آشکار راهکار برای پلی استیشن 5.

چند روز پیش خبرگزاری Kotaku ویرایشگر Jason Schreier گفت که سونی را به اشتراک بگذارید PS5 اخبار در چند هفته. آن روشن نیست در چه Schreier به معنای این بود که همه از توییتر گفتگو در ایکس باکس سری X بازی نسخه ی نمایشی صورتی که برنامه ریزی شده بود برای مارس 7th. سپس چند روز بعد از آن یک leaker شده است که به شدت هل دادن PS5 جزئیات در توییتر از اواخر سال 2019 گفت که سونی خواهد پرده پلی استیشن 5 از طریق آنلاین اعلام ژوئن 2nd. او بعدها به دنبال با یک سری از توییت که گفت کنسول خواهد شد تا برای پیشسفارش پس از اعلام و منتشر خواهد شد در نوامبر 20th.

بیشتر جالب توجه است همان @PSErebus کاربر نوشته شده این پاسخ به توییتر موضوع صحبت کردن در مورد شایعه ژوئن واقعه:

این leaker را پاسخ آمد در پاسخ به یک کاربر توییتر که گیمر ممکن است با آن آشنا شود @Nibellionکه مرتبط به یک شروع را فشار دهید و قسمت پادکست از پنج شنبه که در آن Schreier گفت که سونی PS5 رویداد می تواند محل “در اوایل تا اواسط ماه ژوئن است.”

او روشن است که پادکست که هیچ چیز رسمی است زیرا رمان coronavirus تهدید است که هنوز هم وجود دارد و همه چیز ممکن است تغییر کند. سونی قصد دارد برای انجام کاری در مورد PS5 در اوایل ماه ژوئن در اولین Schreier گفت: اما همه گیر می تواند نیروی سونی به تغییر برنامه های خود را در آخرین لحظه. در همان صدای جیر جیر @Nibellion گفت که VentureBeat در جف گراب به ذکر چند روز پیش بود که سونی در رویداد برگزار خواهد شد در ماه ژوئن 4th.

همانطور که می بینید ما در عین حال با هر گونه پاک کردن اطلاعات. وجود دارد مقدار زیادی از پچ پچ کردن وجود دارد که ممکن است بر اساس اصل سونی قصد دارد, اما COVID-19 وضعیت می تواند تغییر این برنامه. همچنین معلوم نیست که چه نوع از رویداد سونی خواهد بود قادر به میزبان در وهله اول. اگر آن را یک رویداد را به احتمال زیاد رفتن به یک آنلاین کنفرانس مطبوعاتی درست مثل گوگل آندروید 11 رویداد یا اپل WWDC سال 2020 کلیدی هستند که هر دو مجموعه را در ماه ژوئن.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>