Leaker teases بزرگ آیفون 12 ارتقا هیچ کس را دیدم آینده

به عنوان آی فون 12 تاریخ انتشار رویکردهای افزایش تعداد نشت ستون بندی آن با آخرین ارائه یک بازی هیجان انگیز مشخ

توسط EMROOZTAFAHOM در 20 تیر 1399
  • به عنوان آی فون 12 تاریخ انتشار رویکردهای افزایش تعداد نشت ستون بندی آن با آخرین ارائه یک بازی هیجان انگیز مشخصات جزئیات.
  • آیفون 12 خواهد شد از ویژگی های قابل ارتقا با توجه به یک فرد است که نوشته های اپل شایعات با نظم.
  • گوشی های جدید خواهد شد که حافظه بیش از پیشینیان خود. اگر نشت دقیق است پس ما باید به دنبال در با نام تجاری جدید و سریع تر از نوع حافظه است.

در این سال جدید از اپل ارائه خواهد شد یک دسته از قابل توجه ارتقاء بیش از پیشینیان خود از جمله ویژگی های مختلفی که در دسترس بر روی دستگاه های قبلی و من نه فقط با اشاره به نام تجاری جدید 5nm A14 تراشه به صراحت ساخته شده برای آی فون 12 سری جدید iPads و کاملا احتمالا چند مکینتاش. آیفون 12 خواهد آمد در چهار نسخه و سه اندازه صفحه نمایش از جمله کوچکتر 5.4 اینچ مدل. همه گوشی ها خواهد شد از ویژگی های صفحه نمایش OLED با چهره ID شکاف در بالا و همه آنها را حمایت 5G اتصال. سازی شروع خواهد شد در 128GB برای اولین بار برای سری آیفون و نسخه های نرم افزار را کشتی با LiDAR دوربین شبیه به 2020 آی پد نرم افزار. اضافه کردن به که مهم طراحی به روز رسانی است که به گوشی نگاه کنید بیشتر شبیه به iPad Pro و شما رو کامل تصویر از آی فون ارتقا دهید. که با توجه به نشت ، اپل نمی خواهد تکرار هر چیزی تا اواسط ماه سپتامبر هنگامی که آن را به شما امیدوارم, پرده, آیفون, 12 سری. و ما باید یکی دیگر از نشت که teases یک آیفون بزرگ 12 ارتقا است که ما پیش بینی کرد از لحظه ای که کهکشان S20 راه اندازی شد.

کهکشان S20 سامسونگ اولین گوشی به ویژگی LPDDR5 حافظه و یکی از چند 2020 گوشی های اندروید در این سال را به پرش به سریع تر از RAM انواع. سامسونگ باعث می شود خود را در تراشه های RAM با LPDDR5 بودن 1.3 برابر سریعتر از LPDDR4x رم داخل آی فون 11 و دیگر گوشی های آندروید و 30 درصد کارآمد تر.

این نوع از ارتقاء اپل می خواهید برای آیفون, 12, من به شما گفت که در ماه فوریه. اپل شناخته شده نیست برای ارتقاء رم از آی فون به عنوان اغلب و به طور ناگهانی به عنوان سازندگان دستگاه اندیشه. در واقع شما بیشتر احتمال دارد به گوش کسی مطلق ولدمورت نام در طول هری پاتر قسمت از گرفتن هر گونه اپل execs به مراجعه به حافظه آیفون در آی فون حوادث.

کهکشان S20 بهترین مثال از آنچه که اتفاق می افتد از طرف دیگر به عنوان تلفن همراه تا 16GB رم, پردازنده. که چهار بار در حافظه آی فون 11 و آی فون 11 جوانب مثبت. اما گوشی های اندروید نیاز است که حافظه را به صورت ناتوانی در ساخت پردازنده به عنوان سریع به عنوان آی فون و یا به سفارشی کردن نرم افزار تجربه برای سیلیکون است.

اپل فقط باید به حرکت به LPDDR5 این سال برای سرعت و کارایی دستاوردهای آمده است که با ارتقا به من گفت: پشت در فوریه. حافظه ارتقا خواهد اطمینان از آیفون 12 را بزرگ کار می کنند چند سال از هم اکنون به عنوان آی فون دارای یک زندگی بسیار طولانی تر از گوشی های آندروید.

در آن زمان من به شما گفت که اپل نمی تواند به عنوان مهاجم به عنوان سامسونگ بنابراین ما نمی خواهد ببینید, 16GB RAM بر روی آی فون 12 نسخه. اما کمترین ظرفیت LPDDR5 RAM 6GB.

شناخته شده leaker جان Prosser گفت: چند هفته پیش که آیفون 12 و آیفون 12 حداکثر قابلیت 4GB RAM در حالی که آی فون 12 نرم افزار و آی فون 12 Pro Max را دریافت 6GB حافظه است. او مشخص نیست این نوع RAM از آمدن به آیفون در آن زمان است.

این ما به ارمغان می آورد به آخرین آیفون 12 نشت که مرموز چینی leaker @L0vetodream ارسال شده در توییتر:

او می تواند صحبت کردن در مورد هر چیزی اما leaker معمولا آدرس های آینده محصولات اپل در توییت خود. به این ترتیب صدای جیر جیر بالا احتمالا بدان معنی است که این دو آیفون به طور منظم و 12 همراه خواهد شد از ویژگی های 4GB RAM در حالی که آی فون 12 Pro نسخه خواهد آمد با 6GB رم پردازنده.

این leaker باعث می شود هیچ اشاره ای LPDDR5 در اعلام یا, اما او نشت مسابقات Prosser را.

اگر اپل در حال رفتن به 6GB RAM برای آیفون, سپس آن را باید به LPDDR5 حافظه است. بیایید فراموش نکنید که نرم افزار های همراه نیز به پشتیبانی از دوربین جدید از جمله جدید واقعیت افزوده (AR) ویژگی های ساخته شده ممکن است توسط سنسور LiDAR. بیشتر و سریع تر RAM مورد نیاز خواهد بود برای همه که. به عنوان برای آیفون ارزان 12 همراه آنها احتمالا با چوب LPDDR4x رم درست مثل آیفون.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب