به بیرون درز صفحه 5 XL مورد نشان می دهد فیزیکی اثر انگشت خوان, جک هدفون 3.5 mm و کوچک شکاف

بالاترین-تلفن پایان از گوگل در این سال احتمالا نمی تواند گل سرسبد. نه صفحه 5 دو خواهد گزارش طراحی شده توسط Snapdragon 765G است که این گوشی بیشتر از midrangers. صفحه 5 XL مورد در حال حاضر آنلاین ظاهر و این نشان می دهد که این گوشی نیز از دیگر موارد مشترک با اواسط ردیف گوشی های.

صفحه 5 XL ممکن است ویژگی باز کردن قفل با چهره

این صفحه 4 تنها بیومتریک گزینه است گوگل در صورت باز کردن سیستم به عنوان تلفن نمی آید با یک حسگر اثر انگشت. شما ممکن است انتظار می رود جانشین آن می رسند با یک صفحه نمایش اثر انگشت خوان اما ظاهرا اتفاق نمی افتد. نگاه به بیرون درز صفحه 5 XL نظر می رسد مانند تلفن خواهد شد و به جای آن از ویژگی های عقب نصب شده اسکنر اثر انگشت است که لزوما چیزی به اخم بر به عنوان در صفحه نمایش اثر انگشت اسکنر مسائل خود را.
این تصمیم ممکن است چیزی برای انجام با این واقعیت است که صفحه 5 به احتمال زیاد خواهد شد نه باید Soli رادار تراشه و این امر فضای رایگان برای یک اثر انگشت خوان است. رادار قدرت تراشه یک ویژگی به نام حس حرکت در صفحه 4 که در میان چیزهای دیگر, سرعت, صورت recognization روند. ما تعجب می کنم اگر گوگل خواهد بود از بین بردن ویژگی بازکردن قفل با چهره از روی گوشی بیش از حد.

توجه داشته باشید که در تصویر به بیرون درز می کند و نشان می دهد که صفحه 5 XL را یک شکاف کوچک و کامل گودی مانند گوگل نسل فعلی flagships. و اگر این شکاف است که در راه خود را شانس وجود خواهد داشت هیچ فضای سمت چپ برای باز کردن قفل با چهره سنسور.

ادعایی صفحه 5 XL همچنین نشان می دهد یک برش برای پورت صوتی بنحوی که جک هدفون 3.5 mm بازگشت است. برای ارجاع به صفحه 4 و 4 XL ندارد پورت. این چیزی است که بسیاری از مصرف کنندگان را درک, به عنوان نه همه پریدند روی گوشی بی سیم ارابه موسیقی.

پشت جلد را نشان می دهد یک مربع را برش که بدان معنی است که این گوشی را ندارد عجیب و غریب به دنبال ماژول دوربین به عنوان یک گزارش پیش از آن ادعا کرده بود که قطعا برای تلفن های موبایل اطمینان بخش است.
برای این سال گوگل ظاهرا نه برنامه ریزی برای رقابت در بازار بالا پایان. این صفحه 5 احتمالا شروع در $699 که آن را 100 دلار ارزان تر از صفحه 4. ارائه این گوشی باقی می ماند درست به آن نام تجاری و ارائه یک بهبود سیستم دوربین آن احتمالا به دیگر بالا پایان midrangers یک زمان دشوار است.
به طور کلی آن را بازگشت به اصول اولیه برای گوگل و آن را در واقع ممکن است یک ایده خوب داده فعلی امور. سال گذشته پیکسل 3a سری به ظاهر propping تا فروش و این ثابت می کند که شما لزوما نیاز به یک پرچمدار برای جذب مصرف کنندگان است.

گوگل ممکن است به بازگشت شاخص بازار در سال آینده

این شرکت ظاهرا داده نشده در پایان بازار برای خوب است. بخشی از دلیل که چرا صفحه 5 را ظاهرا نمی آیند با حق بیمه پیکسل 865 که قدرت این سال Android flagships آن هزینه های گزاف. این گوشی هنوز هم احتمالا ارائه 5G اتصال داده شده است که Snapdragon 765G یک جاسازی شده 5G مودم.

گوگل گفته می شود ساخت خود را SoC با همکاری سامسونگ و احتمالا سوخت در سال آینده صفحه 6. موسوم به Whitechapel, تراشه خواهد شد بهینه سازی شده برای شرکت در یادگیری ماشین و تکنولوژی و بخشی از آن خواهد شد اختصاص داده شده به بهبود عملکرد گوگل دستیار.

گوگل در حال حاضر دارای یک مزیت بیش از دیگر آندروید فروشندگان در آن است که باعث می شود سیستم عامل. خانه تراشه اگر درست انجام شود می تواند به بهبود عملکرد از صفحه گوشی های قابل ملاحظه ای قرار داده و این شرکت پیش از رقبا.

در حال حاضر همه چشم ها به ورود به سطح صفحه 4a است که با تاخیر چندین بار و صفحه 5 اواز یا موسیقی دو نفری که ندارد یک شرکت تاریخ انتشار نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im