به بیرون درز با کیفیت بالا, ارائه, انجام, زیبا, Samsung Galaxy Watch 3 عدالت

در حالی که همه مدل این است که در مورد به عنوان کلاسیک خوش تیپ به عنوان شما می خواهم انتظار از 41 نوع برنز است

توسط EMROOZTAFAHOM در 7 تیر 1399
در حالی که همه مدل این است که در مورد به عنوان کلاسیک خوش تیپ به عنوان شما می خواهم انتظار از 41 نوع برنز است که به وضوح طراحی شده برای کسانی که لذت بردن از چرخش سر و همیشه در کانون توجه است. این مغرور گاه شمار تضمین شده است برای کمک به شما ایستادگی کردن از تقریبا هر جمعیت با تطبیق باند چرم های سفید دوخت. ما پست اصلی شرح زیر است.

##

سامسونگ چیز بزرگ بعدی است که تقریبا در اینجا ما در حال صحبت کردن در مورد Galaxy Note 20 گل سرسبد گوشی اواز یا موسیقی دو نفری و یا دوم-gen Galaxy برابر شده است. شرکت آینده فوق العاده بالا پایان گوشی های هوشمند خواهد بود گزارش مورد ضرب و شتم به پانچ توسط AirPods Pro-رقابت کهکشان جوانه های زنده و اپل دیده بان سری 6-رقیب کهکشان دیده بان 3 دومی که از آن شده است دو تصویر در گذشته از چند هفته.
اما در حال حاضر ما با کیفیت بالا فشار بارگزاری صفحه نمایش زرق و برق دار طراحی قریب الوقوع Tizen-طراحی دستگاه پوشیدنی در تمام شکوه و عظمت خود را در 45 میلی متر اندازه مورد لطف احتمالا قابل اطمینان ترین در جهان تلفن همراه tech leaker.
بدیهی است این بزرگتر است از دو کهکشان دیده بان 3 مدل که ظاهرا برای یک اطلاعیه رسمی در برخی از نقطه در ماه آینده و یک نسخه تجاری در اوایل ماه اوت. رندر تأیید میکند یک دسته از کلید مشخصات و ویژگی ها در حال حاضر نشان داد با طرح موجود در تنظیم مقررات FCC مستندات در حالی که به ما دادن ما بهترین و درخشان ترین و بیشترین نگاه یک طراحی است که به ظاهر با هدف ترکیب بهترین چیزها در مورد 2018 اصلی کهکشان تماشا و 2019 کهکشان دیده بان فعال 2.

قطعا درجه یک و عملی طراحی

البته چیز زیادی در مورد این کهکشان دیده بان 3 گودی است که فقط. نسبت به OG Galaxy تماشای این نرم افزار سخت افزار روش مرور UI بسیار کمتر آشکار بنا به گزارش اجازه می دهد به علاوه به اندازه 45mm نسخه به فشار زیادی (و بدیهی است که دایره) 1.4 اینچ صفحه نمایش سوپر AMOLED به قابل ملاحظه ای جمع و جور شاسی با 45 x 46.2 x 11.1 میلی متر اندازه گیری.

در صورتی که شما نگرانم که کوچکتر و نازکتر و بدن از 46mm کهکشان دیده بان به نحوی قادر به انطباق بزرگتر از 1.3 اینچ صفحه نمایش. یکی دیگر از نیشگون گرفتن و کشیدن می آید در شکل دو طرف دکمه های نصب شده که متفاوت از آنچه کهکشان تماشا و سازمان دیده بان فعال 2 را در آن بخش است که هر چند ما مطمئن نیستیم که فقط رتبهدهی نشده است که چگونه ما احساس می کنیم در مورد این تغییر بود.

ساخته شده از فولاد ضد زنگ این بدون شک خوش تیپ کهکشان دیده بان 3 مدل می آید با یک بند چرمی سیاه و سفید شامل سفید برای دوخت یک لمس فوق العاده سبک. به طور طبیعی انتظار داریم سامسونگ به انتشار آخرین اندروید و iOS سازگار با ساعت هوشمند در انواع مختلف از جمله عجیب تیتانیوم ساخته شده و واحد است.

مجموعه ای قوی از مشخصات با یک علامت سوال بزرگ

حمل SM-R840 شماره مدل این فوق العاده بزرگ نسخه از کهکشان دیده بان 3 تنظیم شده است آمده است با ساخته شده است در GPS و Wi-Fi تنها.

البته هر دو 41 و 45 میلی متر اندازه ارائه خواهد شد اختیاری پشتیبانی LTE و همچنین در حالی که های زیادی از هسته چیزهای شبیه به گوریل شیشه ای DX نمایش حفاظت از 5 دستگاه خودپرداز مقاومت در برابر آب رتبه MIL-STD-810G دوام پیچیده مانیتور ضربان قلب ECG با قابلیت ها و فشار خون قابلیت ردیابی و همچنین در عمق خواب و نظارت بر فعالیت های فن آوری است.

دیگر به روز رسانی مشخصات شایعه نسبت به هر دو کهکشان دیده بان و دیده بان فعال 2 شامل 1GB RAM, تعداد و 8 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی برای بلوتوث-تنها انواع, بنابراین همه, آن را قطعا به نظر می رسد مانند سامسونگ کهکشان دیده بان 3 خواهد شد که همه چیز در آن طول می کشد هر دو از نظر طراحی و تا آنجا که داخلی به ارائه رقابت سختی برای آینده اپل دیده بان سری 6.
متاسفانه برخی از فوق سلامت ویژگی های ردیابی ممکن است فعال نمی شود و در واقع پاک برای ما استفاده از جعبه است که به طور جدی تحت تاثیر جریان اصلی درخواست تجدید نظر از کهکشان دیده بان 3. بیایید فقط امیدوارم که قصد ندارم به صورت, بعد از همه, و, که سامسونگ قادر خواهد بود برای به دست آوردن تایید FDA برای آن طولانی-در-این-آثار ECG نظارت بر عملکرد.
آخرین مطالب