نشت نشان می دهد گوگل تلویزیون اندروید پخش آنلاين دستگاه خود از راه دور

گوگل گزارش شده است که در حال توسعه یک جریان ویدئو دستگاه است که با کشتی از راه دور اختصاص داده شده و تلویزیون

توسط EMROOZTAFAHOM در 14 خرداد 1399
  • گوگل گزارش شده است که در حال توسعه یک جریان ویدئو دستگاه است که با کشتی از راه دور اختصاص داده شده و تلویزیون اندروید نرم افزار بر خلاف دستگاه Chromecast.
  • جدید نشت نشان داده است طراحی تلویزیون اندروید streamer موسوم به سابرینا.
  • ما هم یک نگاه اجمالی از UI جدید و از راه دور است که گوگل در حال طراحی است.

در حالی که Roku اپل و آمازون را منتشر کرده اند دانگل برای جریان ویدئو با ساخته شده است در رابط کاربر و سیستم عامل گوگل شده است مطالب به مردم اجازه جفت گوشی خود را, قرص, و کامپیوتر با Chromecast دستگاه هایی که فاقد یک UI خود را. بعد از این همه سال به نظر می رسد مفید است که در نهایت آماده برای رقابت بیشتر به طور مستقیم با کسانی که رقبا و نشت به ما داده است ما بهترین نگاه در عین حال در این دستگاه اعلام نشده.

برای برخی از زمان در حال حاضر ما شده است که شنیدن شایعات در مورد یک جریان دستگاه در حال توسعه یافته توسط گوگل است که با کشتی از راه دور و تلویزیون اندروید نرم افزار پردازنده. در روز سه شنبه XDA توسعه دهندگان به اشتراک گذاشته شده, ادعا, ارائه, از دانگل است که موسوم به سابرینا دارای شکل مستطیلی و کشتی خواهد شد در سیاه و سفید و صورتی.

در علاوه بر این به ارائه XDA نیز قادر به گرفتن دست خود را بر روی بازاریابی تصویری که ارائه یک دید واضح و روشنی از بالای اختصاص داده شده از راه دور که کشتی با پرچم در حال اهتزاز. همانطور که می بینید در تصویر زیر که از راه دور به نظر می رسد به ویژگی های دایره ای پد در بالا است که به احتمال زیاد برای استفاده ناوبری دکمه برگشت یک دکمه صفحه اصلی یک دکمه پخش/مکث یک دکمه قطع در مورد دکمه گوگل دستیار دکمه.

بسیاری از کنترل از راه دور برای دستگاه های مانند این همچنین دارای دکمه های اختصاصی برای Netflix و Hulu و یا دیگر خدمات جریان اما پایین از راه دور قابل رویت نیست بنابراین ما هیچ ایده اگر گوگل شامل آنها را در اینجا. از راه دور نشان داده شده است اما این احتمال وجود دارد که گوگل را به رنگ های مختلف برای مطابقت با سابرینا را طراحی.

XDA را نشت همچنین نشان داد که تلویزیون اندروید UI است که کاربران را ببینید زمانی که آنها به نوبه خود بر روی دستگاه. منو در بالای صفحه نمایش اجازه می دهد تا شما را به جستجو برای محتوای ببینید چه مطالب نشان می دهد برای شما و از طریق فهرست, فیلم, تلویزیون زنده, محتوای برنامه و کتابخانه خود را. در مرکز صفحه نمایش است که یک چرخ فلک است که توصیه خاص عناوین و برنامه های که در آن شما می توانید آنها را تماشا کنید. یکی دیگر از تصویر نشان می دهد که پرچم در حال اهتزاز خواهد بود قادر به ارائه هشدار برای خانه های هوشمند دستگاه های مانند گوگل لانه دوربین. و همانطور که برای زنده tab, به نظر می رسد گوگل یوتیوب تلویزیون بیش از حد بالا خدمات خواهد بود یکپارچه به طور مستقیم به رابط کاربر.

XDA را گزارش ارائه نمی دهد بسیار در راه اندازی جزئیات اما یک گزارش قبلی از پروتکل پیشنهاد کرد که تلویزیون اندروید دانگل از گوگل هزینه خواهد شد در اطراف و یا زیر 80 دلار. اپل در حال حاضر غالب بالا پایان بازار اما گوگل می تواند در امثال Roku و آمازون در آن نقطه قیمت می باشد.


یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب