آخرین شایعات برای 5G اپل, آیفون, 12 سری: نوامبر آزادی کاهش ظرفیت باتری بیشتر

یک گزارش منتشر شده توسط Digitimes (از طریق MacRumors) در تضاد بیشتر گزارش های اخیر بیش از 5G اتصال خواهد شد که

توسط EMROOZTAFAHOM در 2 مرداد 1399
یک گزارش منتشر شده توسط Digitimes (از طریق MacRumors) در تضاد بیشتر گزارش های اخیر بیش از 5G اتصال خواهد شد که در سال 2020 آی فون اپل 12 سری. تازه ترین شایعه به نام برای استاندارد 5.4 اینچ آیفون 12 و 6.1 اینچ آیفون 12 حداکثر به پشتیبانی از زیر 6GHz 5G سیگنال. این طیف سفر دورتر از بالاتر-گروه امواج رادیو و تلویزیون انجام دهید و نفوذ سازه بهتر است. اما آنها تحویل کندتر دانلود دیتا با سرعت از mmWave طیف. "نرم افزار" مدل های آینده آیفون جدید مدل 6.1 اینچ آیفون 12 نرم افزار و 6.7 اینچ آیفون 12 Pro Max هستند بنا به گزارش رفتن به محل کار با هر دو sub-6GHz و سریع mmWave 5G سیگنال.

اپل ممکن است تغییر 5G قابلیت برای آیفون 13 در سال 2021

اما Digitimes ادعا می کند که هر چهار سال 2020 مدل های پشتیبانی از هر دو sub-6GHz و mmWave 5G طیف که حس می کند پس از ایالات متحده حامل هستند به اتفاق آرا با استفاده از همان 5G طیف. Verizon به عنوان مثال در حال ساخت آن 5G شبکه در سراسر mmWave طیف که بدان معنی است که آن را ندارد زیادی 5G خدمات منطقه است. T-Mobile در سراسر کشور 5G شبکه با استفاده از 600MHz طیف پس از آن در دسترس است در بسیاری از کشور; نکته این است که اگر اپل می خواهد این کشور بزرگترین ارائه دهنده بی سیم به فروش یک تن از آیفون 12 و آیفون 12 حداکثر مدل های آن نیاز به برای کسانی که دستگاه کار می کنند در هر دو نوع شبکه های 5G.

اما در اینجا این است که در آن داستان عجیب و غریب می شود. این گزارش ادعا می کند که در سال آینده آیفون 13 خانواده می تواند یک گام رو به عقب به عنوان برخی از مدل های با پشتیبانی از تنها sub-6GHz 5G یا mmWave 5G اما نه هر دو. و یا به عنوان Digitimes می گوید: "اپل 2020 سری از اپل کار خواهد کرد در هر دو sub-6GHz و میلیمتر موج 5G شبکه و فروشنده است که با توجه به معرفی آن اپل حمایت یا mmWave یا زیر 6GHz برای بازارهای خاص در سال آینده با توجه به منابع صنعت در تایوان." این مدل با محدود 5G پشتیبانی خواهد بود فروخته شده در این بازار که در آن یکی از دو 5G طیف گزینه استفاده می شود بیش از دیگر. برخی از بازارهای نمی خواهد که برای حمایت از mmWave 5G و آیفون 13 واحد فروخته شده در این مناطق را شامل تنها sub-6GHz پشتیبانی است که می تواند افت قیمت کمی. اپل می تواند غیر فعال کردن 5G به طور کامل در کشورهایی که نسل بعدی از اتصال بی سیم در دسترس نیست. این را می توان با غیر فعال کردن قسمت سخت افزاری در مدل های حمایت از یکی از دو 5G گزینه های طیف و یا با استفاده از سخت افزار های مختلف در دسترس نباشد در این مدل است.

برخی از اطلاعات بیشتر در مورد آی فون 12 بود به بیرون درز امروز توسط ژاپن Macotakara. دومی می گوید که آن را در حال حاضر انتظار اپل به پرده 2020 5G اپل در دوم نیمی از ماه اکتبر. این خواهد بود پس از آزادی از مدل های جدید در ماه نوامبر. اما وجود دارد برخی از بخش هایی از این گزارش که خارج از ماشین چین دهنده. یک بخش اشاره 4G-LTE تنها نوع از آی فون خواهد بود که منتشر شد در اواسط ماه اکتبر. اما, وجود ندارد, هر نشانه ای که مانند یک دستگاه خواهد بود ارائه شده توسط اپل است.
در نهایت آخرین نشت مربوط به باتری ظرفیت برای سال 2020 مدل های آی فون منتشر شد توسط یک فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه در توییتر. بر اساس پر کردن ساخته شده در کره جنوبی از طریق این کشور SafetyKorea آژانس یکی از جدید آینده مدل های مجهز خواهد شد با یک 2775mAh ظرفیت باتری. این بدان معنی است که حداقل یکی از 2020 اپل خواهد بود طراحی شده توسط یک باتری با ظرفیت مشابه به 2658mAh استفاده می شود در سال 2018 است آیفون XS یا 2942mAh ظرفیت باتری مورد استفاده در آیفون XR. در سال گذشته اپل ضربه کردن عمر باتری در آی فون 11 سری و بسیاری از انتظار می رود یکی دیگر مناسب پیاده روی در این سال به خصوص با مدل های جدید داشتن قدرت گرسنه 5G اتصال.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن