آخرین Motorola Razr 5G نشت تاکید پیر, شایعه, می دهد برخی از اطلاعات جدید و همچنین

موتورولا اولین گوشی تاشو با تعمیرشده Razr باعث بسیاری از اعتیاد به مواد مخدره در اوایل سال اما اعتیاد به مواد

توسط EMROOZTAFAHOM در 12 تیر 1399
موتورولا اولین گوشی تاشو با تعمیرشده Razr باعث بسیاری از اعتیاد به مواد مخدره در اوایل سال اما اعتیاد به مواد مخدره به سرعت رفت و مدت کوتاهی پس از انتشار آن است. قیمت بالا و متوسط مشخصات بدان معنی است که تعداد کمی از مردم در واقع به عنوان تلفن را به عنوان یک راننده روزانه و پس از داوران انجام شد با آن تضعیف به ابهام.خوشبختانه ما در حال حاضر یکی دیگر از Razr به بحث در مورد آینده نسخه دوم این دستگاه است. شایعات در مورد آن شده است که در یک سرعت ثابت و آخرین نشت "تایید" بسیاری از آنها است. ارائه شده توسط برجسته leaker Evan Blass در توییتر, آخرین قطعه اضافه شده به Razr 2 پازل می آید به صورت کوتاه, مشخصات ورق که شما در زیر می توانید ببینید:
نام Razr 5G و اندازه صفحه نمایش است که همان است که از نسل اول نشان می دهد که این خواهد بود که تنها یک روز کردن فقط به عنوان انتظار می رود. وجود دارد برخی از تغییرات قابل توجهی, اما اگر شایعات را باور.

بزرگترین سوئیچ به Snapdragon 765G پردازنده که نیست در بالا ذکر شد اما ضروری است برای 5G قابلیت. ذخیره سازی دو برابر شده است و هر دو دوربین در حال گرفتن تعویض برای کسانی که با اندازه بزرگتر سنسور. امیدوارم موتورولا را نیز به انجام آن سعی و کوشش می آید به پردازش بخشی از دوربین های دیجیتال و Razr 5G قادر خواهد بود به رقیب flagships حداقل با کیفیت تصویر اگر تعداد دوربین.

دو کنجکاو خیلی چیزهای می توان متوجه شد بالا. اول وجود خواهد داشت های جدید رنگ جیوه نقره ای. که حس می کند کامل مردم را نیاز به یک راه برای نشان دادن آنها جدیدتر و نسخه بهبود یافته از گوشی.

دوم این است که سیستم عامل آندروید است 10. اعطا اندروید, 11 نیست حتی هنوز اما قبلی نشت قرار داده Razr 5G انتشار نسبت به پایان سال اگر نه حتی 2021. پس از آن شما می خواهم انتظار 1500 دلار گوشی به آخرین فیلم های موجود برای سیستم عامل. البته این شایعات و انتشار زمان زیادی می توانید تغییر دهید.

صحبت از قیمت آن هنوز مشخص نشده اما با فرض این که موتورولا را حفظ خواهد کرد در حالی که قیمت به طور قابل توجهی تداوم مشخصات بسیار مناسب در این نقطه است. که قطعا بهبود ارزش, تلفن, اما آن را به اندازه کافی به مردم آن را خرید ؟

چند ماه از ما دریافت خواهید کرد یک دسته تازه از اپل, پیکسل و OnePlus flagships که همه حرکت نوار بالاتر در یک جنبه و یا یکی دیگر. تاشو صفحه نمایش و سرد به دنبال طراحی Razr به سختی رفتن به ارزش سازش در مناطق دیگر بسیار مهم تر برای تجربه کاربر.

زمان خواهد شد بگویید و ما مشتاقانه در انتظار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن