آخرین دردهای در حال رشد برای زوم: 500,000 باری به فروش می رسد در وب

در حالی که زوم دیده است و این تعداد روزانه شرکت کنندگان افزایش می یابد, آن را تا به حال برخی از عمده مسائل مربوط به حریم خصوصی

زوم شده است و این موضوع چندین شکایت. موسس و مدیر عامل شرکت اریک یوان توضیح داد: برخی از مشکلات امنیتی که زوم کرده بود با بیان این که پلت فرم طراحی شده برای شرکت های بزرگ است که یک بخش آن. این گذشته مارس, زوم, برنامه iOS گرفتار شد در حال ارسال اطلاعات کاربر به Facebook بدون کاربر دانستن. زوم در پاسخ گفت که Facebook را SDK بود جمع آوری داده های مربوط به ساخت و مدل دستگاه و سیستم عامل مورد استفاده برای ورود به برنامه. یک به روز رسانی حذف SDK. طرح دعوی در دادگاه واصل شد که در همان ماه متهم زوم عبور کاربر اطلاعات را به اشخاص ثالث از جمله Facebook.

ماه گذشته یک داده کاوی ویژگی زوم با استفاده از یک ابزار طراحی شده برای مطابقت با زوم کاربران نام و آدرس ایمیل خود لینک پروفایل کاربر کشف شد توسط نیویورک تایمز. افراد دیگر در همان نشست های ویدئویی با استفاده از لینک فروش هدایتگر قادر به دیدن دیگر شرکت کنندگان در پروفایل LinkedIn بدون اجازه با ضربه زدن بر روی آیکون در کنار نام خود را. هر دو زوم و LinkedIn به پایان رسید این ویژگی.

در تلاش برای به دست آوردن کاربر اعتماد مدیر عامل شرکت یوان به تازگی اعلام کرد 90 روز برنامه امنیتی. یکی از طرح های جدید اجازه می دهد تا کاربران را به تصمیم می گیرید که مناطق داده های خود را اجرا می شود از طریق. قبلا تمام داده ها اجرا شد از طریق چین ساخته شده است که گوش خود را در واشنگتن دی سی در میان ضد Huawei جمعیت.
می تواند همه چیز بدتر برای زوم کاربران ؟ با توجه به انگلیس یکشنبه بار بیش از 500,000 زوم باری ارائه شده برای فروش در وب است. قیمت برای هر ورود یک پنی (1.25 سنت آمریکا) و یا $6,250 تومان برای کل لیست. امنیت سایبر هوش شرکت Cyble خریداری باری از یک صدایی فرد بیش از تلگراف نرم افزار. زوم گفت: “ما همچنان به بررسی قفل کردن حساب های ما پیدا کرده اند به خطر بیافتد, درخواست کاربران برای تغییر رمز عبور خود را به چیزی بیشتر امن و به دنبال اجرای فن آوری های اضافی راه حل برای تقویت تلاش های ما.” این شرکت همچنین استخدام هوش شرکت برای پیدا کردن کسانی که مسئول فروش این کلمه عبور و ابزار مورد استفاده برای جمع آوری آنها. آن را نیز بررسی ناشناس شرکت است که به فریب مردم را به دانلود نرم افزارهای مخرب و آشکار خود را در ورود اطلاعات در سایت های خاص.

این شرکت به تازگی به حال به راه رفتن به عقب ادعا می کنند که آن را تا به حال 300 میلیون کاربر روزانه و گفت که آن را در واقع “300 میلیون روزانه شرکت کنندگان در جلسه.” این دو متفاوت معیارهای چرا که یک فرد می تواند در بیش از یک جلسه در یک روز. زوم هنوز به انتشار تعدادی از فعال روزانه کاربران اگر چه به نمایشگاه این است که یک شماره است که به طور مداوم در حال تغییر به دلیل بیماری همه گیر. زوم رشد در طول COVID-19 شیوع به راحتی می توان در پرش از 10 میلیون روزانه شرکت کنندگان در ماه دسامبر به 300 میلیون در ماه گذشته.

یوان به تازگی گفت که این شرکت سخت در تلاش است برای جلوگیری از Zoombombing. دومی می گیرد هر زمان که یک فرد ناخوانده سقوط یک زوم ویدئو کنفرانس بدون دعوت و تبدیل به یک دلخوری بزرگ برای کاربران زوم پلت فرم. زوم سرمایه گذاران نیز شده اند تجاری در. سهام این شرکت (ZM-Nasdaq) بیش از دو برابر شده پس از پایان سال گذشته اختتامیه جمعه در $138.56.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>