قاتل 4 جولای معامله بسته نرم افزاری لانه Hub حداکثر با لانه Hub

حتی اگر گوگل در حال حاضر قطع در سال گذشته پیکسل 3a و 3a XL, آن را هنوز هم حدس میزنن که این شرکت قصد دارد به ص

توسط EMROOZTAFAHOM در 12 تیر 1399
حتی اگر گوگل در حال حاضر قطع در سال گذشته پیکسل 3a و 3a XL, آن را هنوز هم حدس میزنن که این شرکت قصد دارد به صورت تجاری انتشار دیر شده بارها شایعه و به طور کامل به بیرون درز کرد صفحه 4a گوشی. صحبت از دیر شده دستگاه های غول جستجو است که انتظار می رود به پرده آن rebranded عاقبت به 2016 Google خانه هوشمند سخنران بعدی هفته.
اما نه تنها آمازون اکو-سری جایگزین بزرگ G ممکن است در این خط لوله حداقل بر اساس یک قاتل جدید صفحه نمایش هوشمند معامله بسته نرم افزاری. اگر شما عجله بسر می رسانید شما می توانید رایگان لانه Hub همراه با یک لانه Hub حداکثر خریداری شده در آن کامل قیمت خرده فروشی که بدان معنی است که شما خواهید پرداخت دوام $229 برای یک دسته کوچک موسیقی جاز به طور معمول به ارزش $320 یا پس همه در همه.

در حالی که این دقیقا غیر معمول برای دیدن این محصولات عمیقا با تخفیف یا با هم یا جداگانه به زمان خاص این توسعه می تواند چیزی را نشان می دهد دم است. معامله خود را نیز غیر منتظره ای قانع کننده شما صرفه جویی عظیم 90 دلار در مقایسه با چگونه بسیاری از شما می خواهم به طور معمول صرف در یک لانه Hub و لانه Hub حداکثر.

دلیل دوم مدل به سختی ساخته شده تجاری آن اولین پاییز گذشته کوچکتر نوع است که به وضوح نخست مشکوک برای یک آینده نگر ارتقا دهید. منتشر شده در سال 2018 در یک 149 دلار قیمت زیر گوگل صفحه اصلی Hub, برچسب, 7 اینچ صفحه نمایش هوشمند تغییر نام داد و به طور دائم با تخفیف به $129 زمانی که لانه Hub حداکثر شکست را پوشش میدهد. گوگل بیشتر به ارمغان آورد که برچسب پایین در اوایل سال جاری نشان می دهد پتانسیل ورود عاقبت از انواع به رفتن در برابر آمازون $130 اکو نشان می دهد 8.
این لانه Hub حداکثر این است که نه تنها بزرگتر از "منظم" لانه Hub با 10 اینچ صفحه نمایش لمسی در دو نیز ارائه برتر تجربه صوتی با تشکر از یک بلندگوی استریو سیستم متشکل از دو 10W تویتر و 30W ووفر. اوه, و شما می توانید یک 6.5 مگاپیکسل دوربین با 127-درجه میدان دید و خودکار فریم قابلیت برای مکالمه تصویری نیز هست.

این بسته نرم افزاری تبلیغی است به پایان می رسد در 11:59 PM در جولای 5 در گوگل رسمی ما e-store با همان تاریخ انقضا احتمالا در حال معتبر برای همان معامله در دسترس در بهترین خرید, B&H Photo Video و دیگر خرده فروشان در سراسر کشور.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن