جان الیور توضیح می دهد که آنچه که ما نیاز به انجام به بازگشایی ما

  • کمدین جان الیور توضیح داد: در یک بخش خود را HBO نشان می دهد در هفته گذشته امشب چرا تست برای رمان coronavirus مهم است و چگونه باید آن کار می کنند.
  • الیور خطاب هر دو COVID-19 تست های تشخیصی و ایمنی آزمون, جزئیات, تمام, تست, مشکلاتی که مانع آمریکا در پاسخ به این بیماری همه گیر.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

پس از هفته های اجتماعی فاصله اقدامات آن را تعجب آور می شنوم که مردم می خواهم به عقب بر گردیم به حالت عادی. که آیا آنها در حال سیاستمداران کسب و کار مردم و یا کارکنان ایم که شغل خود را از دست آنها کاملا اشتباه می گویند اقتصاد نیاز به بازگشایی شده است. اما کاهش اقدامات بدون بتن قصد دارد به منظور کاهش خطر شیوع آینده و برای کاهش آینده همه گیر محلی تنها ما را به جایی که ما آغاز شده است.

جوامع که قادر به رسیدگی خود COVID-19 caseload و تشخیص به عنوان بسیاری از coronavirus بیماران ممکن خواهد بود محکوم به تکرار مستند تجربه. و این جان الیور گزارش توضیح می دهد که ما هنوز شکست در یکی از دو کلید فعالیت های مورد نیاز به نگه داشتن هر گونه بیماری بسیار مسری در بررسی: تست.

تست سریع و تماس با ردیابی هستند ارکان مبارزه با هر گونه بیماری عفونی. با حق آزمون و مناسب تماس با ردیابی سیاست در محل کشورها قادر به پیدا کردن بیماران در اوایل و پس از آن درمان و منزوی کردن آنها را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. آنها همچنین قادر به جابجایی مراحل خود را و ببینید که آنها ممکن است آلوده.

کره جنوبی برنده این نبرد در برابر coronavirus توسط تست شدت و ردیابی تماس با ما. کره ثبت نام بیش از 11,000 موارد و 252 مرگ و میر ناشی از ژانویه 26th, زمانی که اولین موارد ثبت شده در کشور است. در یک نقطه از کره جنوبی به نظر می رسید بعد COVID-19 کانون در کنار ایتالیا. کره جنوبی مسطح منحنی و ایتالیا نیست.

آلمان نیز با انجام یک آزمایش مبارزه با بیش از 166,000 عفونت بودن تایید در زمان نوشتن این مقاله است. آزمایش اولیه مجاز آلمان به طور قابل توجهی کاهش تعداد تلفات این کشور با داشتن فقط 7,003 COVID-19 مرگ و میر به تاریخ.

نیوزیلند اعلام کرد در هفته گذشته که آن را ندارد جامعه انتقال COVID-19. به عبارت دیگر آن را می داند منشاء هر مورد. و تنها می تواند اتفاق می افتد از طریق سازگار و تست تماس با ردیابی.

ما تا حد زیادی شکست خورده است, در هر دو مورد با الیور اصلی بخش در آخرین هفته امشب با تمرکز بر تست مشکلات. این گزارش توضیح می دهد که چه چیزی را اشتباه رفت و در اوایل روز از ما coronavirus پاسخ و به همین دلیل تست به تعویق افتاد. او همچنین در توصیف مشکلات لجستیکی که بر COVID-19 تست. بوروکراسی مسائل ممکن است ناپدید شده اند اما این بدان معنا نیست که تست برای همه در دسترس است. تولید و تدارکات برای تست توده نیست که در آن آنها نیاز به.

این گزارش اشاره می کند که دیگر آزمون بسیار مهم است که می تواند کمک به پزشکان در درک دامنه واقعی این بیماری مصونیت آزمون باید یک مشکل بزرگ است. بسیاری از آنها غیر قابل اعتماد هستند و اغلب بازگشت کاذب-نتایج مثبت است. آنتی بادی آزمایش های که کار نمی کنند و ممکن است به شما بگویم که شما تا به حال این بیماری زمانی که شما واقعا نمی, و است که می تواند شما را به یک از امنیت کاذب فرض COVID-19 ایمنی طولانی مدت است که هیچ کس می تواند تضمین کند در حال حاضر.

خبر خوب این است که ما می توانیم کار را به مطمئن شوید که این اتفاق هرگز دوباره. آینده COVID-19 شیوع بیماری می تواند به مدیریت بهتر و شیوع بیماری مانند آنهایی که در ایتالیا و اسپانیا و نیویورک هرگز نباید دوباره رخ می دهد. اضافه کردن به همه که جدی coronavirus تست تجزیه و تحلیل کمی الیور طنز کامل با اجباری ستایش از آدم راننده و شما را تا پایان با یک COVID-19 بخش شما نیاز به سازمان دیده بان برای درک آنچه در آینده بعدی:

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im