مایکروسافت التماس برای جستجو کسب و کار از کاربران آندروید?

بیایید آن روبرو هستند, شما واقعا لازم نیست که به یک جادوگر با تکنولوژی بدانید که گوگل این است که رهبر در جستجوی آنلاین. این جای تعجب نیست که خیلی ضعیف 3% سهم که مایکروسافت بینگ است به اندازه کافی به گوگل عرق و مایکروسافت خوشحال است. در تلاش برای افزایش بینگ سهم بازار مایکروسافت ساخته شده است که یک تغییر به نصب و راه اندازی آن چشم انداز برنامه بر روی آندروید است.

با توجه به یک پست در صفحه گوشی, صفحه یک مطبوعات طولانی بر چشم انداز را در حال حاضر مطرح کردن سه نفر از گزینه های را برای کاربر از جمله یکی است که شامل یک جستجوی بینگ در متن بودن برجسته شده است. در صورتی که گزینه شنود یک مرورگر باز می شود در داخل چشم انداز با بینگ لود کردن و نتایج جستجو را در حال حاضر انجام می شود. به عبارت دیگر حتی اگر شما لازم نیست که بینگ برنامه های نصب شده بر روی گوشی شما, جستجو در بینگ چیزی است که شما در حال رفتن به دریافت کنید.
مایکروسافت با استفاده از ویژگی های است که گوگل اضافه شده با باد صبا آندروید است که اجازه می دهد تا توسعه دهندگان برای اضافه کردن گزینه های خود را به منوی سطوح هنگامی که کلمات انتخاب شده است. حتی اگر این مشروع آندروید از ویژگی های است که مایکروسافت با استفاده از مزیت خود را در اینجا درخواست یک کاربر برای اجرای یک جستجوی بینگ در یک دستگاه بدون بینگ برنامه های نصب شده ممکن است در نظر گرفته شود که بعید به التماس برای تغییر در نور قرمز است.

اگر شما می خواهید برای از بین بردن این ویژگی همه شما باید انجام دهید این است که پاک کردن چشم انداز بر روی گوشی آندروید خود را و گزینه ای برای جستجو در بینگ انجام خواهد شد و رفته از گوشی خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im