توسط Marvel آوردن مرد آهنین را برای بیشتر فیلم Avengers?

برخی از سوال شایعات ادعا می کنند که مارول را پشت آهن برای آینده MCU, فیلم, اگر چه ما به دور از هر گونه اخبار د

توسط EMROOZTAFAHOM در 14 اردیبهشت 1399
  • برخی از سوال شایعات ادعا می کنند که مارول را پشت آهن برای آینده MCU, فیلم, اگر چه ما به دور از هر گونه اخبار در مورد مارول قصد دارد فراتر از مرحله 4.
  • نظرات اخیر از Avengers: Endgame با همکاری مدیران آنتونی و جو روسیه به عنوان به خوبی به عنوان مرد آهنین ستاره خود رابرت داونی جونیور نشان می دهد ممکن است در آینده در این طیف برای مرده ابرقهرمان.
  • آوردن تونی استارک پس از بازگشت قهرمانانه خود را Endgame مرگ باید انجام شود در چنین شیوه ای که آن را خراب کردن آخر بازی.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

دو چیز را Avengers: Endgame نهایی فیلم ابرقهرمان اما آنها هر دو معتبر تنها اگر شما از طرفداران مارول سینمایی جهان و دیده می شود هر فیلم منتشر شده قبل از epic نتیجه گیری ساخته شده است که نزدیک به 3 میلیارد دلار در دفتر جعبه را. اول از همه Endgame اوج از 10 سال از هم تنیده MCU داستان. در بی نهایت جنگشما را وادار به دیدن همه این شخصیت ها با هم می آیند بر روی صفحه نمایش در راه های جدید است. بیشتر با آن آشنا هستند و با همه آنها رضایت بخش تر از فیلم است. دوم اینکه آخر بازی یکی از چند ابرقهرمان فیلم که در آن روشن است از همان ابتدا که شما نمی خواهید برای دریافت کامل پایان شاد. در بسیاری از ابرقهرمانان طرفداران مردمان بد مردن و بچه های خوب زنده ماندن. این نادر است برای به دست آوردن یک تون تیره تر در ابرقهرمان فیلم و حتی بیشتر غیر معمول برای دیدن برخی از شخصیت های مورد علاقه خود هلاک به منظور کمک به صرفه جویی در روز.

سوال این است که مارول خواهد بود وسوسه به خراب کردن آخر بازی در سال به آمده است ؟

رفتن به آخر بازیشما می دانستند که حداقل یکی از قهرمانان مورد علاقه خود را به مرگ. کسی تا به حال به قربانی کردن خود برای روح سنگ اگر آنها در تلاش بودند تا خود را بی نهایت دستکش بلند. حتی اگر این فیلم نیست برای رفتن به یک سفر در زمان ماجراجویی, آنها هنوز هم می خواهم که به جلو و برخی شجاعانه heroics به ضرب و شتم Thanos و این بدان معنی است که برخی از آنها را از دست دادن زندگی خود را در روند. وحشیانه آغاز بی نهایت جنگ را روشن ساخته است که هیچ کس امن بود آیا به عنوان ضربه محکم و ناگهانی در پایان فیلم.

مرد آهنین و کاپیتان امریکا بودند به احتمال زیاد به مرگ و یا انجام نوعی از قربانی کردن برای خوب بیشتر. همه ما مشکوک است که و این که چون رابرت داونی جونیور و کریس صاف شد و در پایان قرارداد خود را. معلوم می شود که دقیقا چه اتفاقی افتاده است. مرد آهنین درگذشت قهرمانانه در پایان در حالی که کاپیتان امریکا كارش قرار دادن همه چیز در نظم در جدول زمانی دیگر قبل از بازنشستگی به ازدواج پگی کارتر. اضافه کردن به همه که ناتاشا دلخراش و مرگ شما را تا پایان با یک دختر بسیار عاطفی فیلم است. این قهرمانان فوت یا بازنشسته به طوری که هر کس دیگری می تواند زندگی می کنند. و این پایان غم انگیز فوق العاده رضایت بخش است.

با که در ذهن من آدرس جدید شایعاتی که می گویند RDJ ممکن است بازگشت به مارول به عنوان مرد آهن در آینده است. این نوع از رویداد به یاد ماندنی است که بسیاری از طرفداران مرد آهنین می خواهید برای دیدن. احیای تونی استارک به هر دلیلی در آینده می تواند یک دستاورد فوق العاده اگر درست انجام شود. اما آن را نیز می تواند خراب کردن آخر بازی و سرقت از سحر و جادو از فیلم است.

یک گزارش حدود یک ماه پیش گفت که RDJ و مارول در یک معامله برای مرد آهن بازگشت. داونی جونیور ظاهرا توافق برای قطع پرداخت و بازگشت برای اعلام نشده Ironheartتلویزیون نشان می دهد با توجه به مشکوک گزارش. آیا این درست است یا نه ما انتظار می رود برای دیدن تونی استارک در Black Widowاما که خواهد بود با تشکر از فیلم های قدیمی که مارول است repurposed. مرد آهن می تواند همیشه حضور در هر مارول فیلم یا مجموعه تلویزیونی اتفاق می افتد که قبل از مرگ او. کسانی که نمی تواند پروژه های بزرگ و آنها قطعا نمی تواند در همان سطح به عنوان Endgame.

اما مارول به دنبال استفاده از آهن در آینده عمده متقاطع? اینجا جایی است که همه چیز جالب.

آنتونی و جو روسیه و رابرت داونی جونیور میزبانی یک آخر بازی سازمان دیده بان حزب چند روز پیش به افتخار این فیلم اولین سالگرد. جایی که آنها ساخته شده برخی از نظرات که به نظر می رسید که نشان می دهد آنها ممکن است با هم کار کنند در طیف فیلم دوباره.

"من نمی خواهد می گویند چرا اما من تا به حال به مناسبت به واسط با پنج نفر دیگر از اصلی شش Avengers فقط چند روز پیش از" داونی گفت: در یک نقطه در هر ComicBook. "بعد از ما همه نوع از آویزان کردن و یا هر آنچه که ما زوم تماس بگیرید. من این موج که همه آن را احساس مانند حدود یک سال پیش. اما, شما می دانید, آن را سال منتهی به آن است. آن را مانند یک سال آن را انجام دهد و آن را به پایان برساند و آن را دریافت کند. من مطمئن هستم که شما آن را احساس می کند مانند یک سال پیش شما کار می کرد برای یک هزار سال مستقیم" بازیگر گفت: روسیه.

"من می گویند آن را احساس می کند مانند شما رفتن به اردوی تابستانی و سپس آنها را تکان شدید و سخت آن را به دور از شما" مدیر شرکت Endgame گفت. "از آنجا که ما یک مقدار زیادی از سرگرم کار بر روی این چیزها با هم. هر کس تا به بسیاری از سرگرم کننده شما می توانید واقعی نزدیک به یکدیگر و سپس شما آن را از دست. شاید ما باید به انجام دوباره آن روزی," او گفت:.

که داونی جونیور پاسخ داد که "مردم آنها را به حرکت ما نسبت به آنچه آنها می خواهند."

البته که برای تلفن های موبایل مانند مرد آهن در حال آمدن است به طیف. اما پس از آن دوباره این بچه ها مطمئن می دانم که چگونه به درایو تا اعتیاد به مواد مخدره و آنها ممکن است فقط به انجام آن است. ما با اطمینان می تواند از هر چیزی که منحرف ما را از این واقعیت تلخ وجود دارد.

این اولین بار نیست که یکی از Russos آدرس امکان یک مرد آهن بازگشت. Anthony Russo گفت: در حلقه مخلوط پادکست در اطراف 31 دقیقه علامت طریق ComicBookکه این بازگشت را باید به سمت راست.

"قطعا ما همیشه از این گفت و ما باور داریم که این مورد سهام باید واقعی باشد و اگر آنها واقعی نیست مانند مخاطبان عاطفی سرمایه گذاری در این لحظه و در آن شخصیت در روایت است که تنها...است مشروط بر آنها احساس وجود دارد بالقوه وجود دارد چیزی برای از دست رفته" روسیه گفت. "من فکر می کنم این امر می تواند در این زمینه است. این بستگی دارد که چگونه او به ارمغان آورد. این بستگی به داستان سرایی است, اما آن است که قطعا چیزی است که به دست آورده است. این قطعا چیزی است که شوک و تعجب مخاطبان بنابراین شما نمی توانید به سادگی فقط او را به عقب. وجود دارد را باید واقعا قانع کننده و نوآورانه و غیر قابل پیش بینی روایت رویداد به پیدا کردن راه خود را وجود دارد در جهت آن را به ارزش آن است."

راه روسیه مذاکرات در مورد این موضوع روشن است که او با اشاره به یک داستان است که دنبال آخر بازی به جای یک prequel از زمانی که تونی هنوز زنده بود. مدیر عدالت برای دفاع از تونی سرنوشت در آخر بازی.

با صنعت سرگرمی تعطیل به دلیل رمان coronavirus همه طیف فاز 4 فیلم شده است به تعویق افتاد. توسعه مارول مجموعه تلویزیونی برای دیزنی+ نیز متوقف شده و این نشان می دهد که ممکن است رسیدن به خدمات جریان خیلی بعد تر از حد انتظار. با که در ذهن ما نباید انتظار هر فاز 5 اطلاعیه به زودی. و اگر RDJ آهن مرد در حال آمدن است به این طیف در یک Russos تصویر که به نوعی فیلم را قطعا خواهد آمد در فاز 5 و یا حتی بعد از آن. بعدی Avengers فیلم نیز انتظار می رود به رها کردن در برخی از نقطه در فاز 5 با توجه به اینکه فاز 4 هیچ Avengers 5 فیلم در آن است.

منبع تصویر: Hethers/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب