آن زمان برای دکتر Fauci به ترک آنجا که کاخ سفید در حال حاضر آشکارا به مبارزه با او ؟

  • مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در حال حاضر فوق العاده ای گام آشکارا تلاش برای بی اعتبار ساختن یکی از مشاوران کلیدی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس — Dr. Anthony Fauci.
  • مقامات کاخ سفید شده اند گردش یک یادداشت برای اعضای مطبوعات حاوی دلایل آنها فکر می کنم Fauci نباید گوش به عنوان صدای اقتدار در coronavirus.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات نیز گرفته شده برای تماس Fauci “دکتر عذاب و دل تنگی” پشت سر خود را.

مشاوران رئیس جمهور تهمت گرفته اند به تماس Dr. Anthony Fauci “دکتر عذاب و دل تنگی” پشت سر خود را. که با توجه به جدید گزارش شده است که به trickling از پس این آخر هفته که نشان می دهد افسرده جدید پاسخ از مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید به این بیماری همه گیر کوروناویروس — به جای گرفتن در پشت یک جامع تهاجمی برنامه ریزی برای مقابله با آنچه ثابت شده که بزرگترین بحران رو به ما در نسل مقامات اساسا فقط شروع به معنی دختر-ing یکی از بالاترین مشخصات صدای اقتدار در کشور است.

ما در حال صحبت کردن البته در مورد Fauci, که همچنین به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. و که ما به عنوان ذکر شده در این آخر هفته در حال حاضر موضوع زمزمه کمپین از مقامات کاخ سفید که میل به مثبت روایت است که برخورد با Fauci را ملول prognostications.

به عنوان یک اندازه گیری که چگونه غیر معمول این است که, NBC News گزارش روز یکشنبه گفته شده توسط یک مقام کاخ سفید که “چند تن از مقامات کاخ سفید نگران تعداد دفعات دکتر Fauci اشتباه شده است در همه چیز.” این منبع ارائه خروجی با تقریبا یک دوجین نظرات Fauci ساخته شده در اوایل روز از این بیماری همه گیر است که “تا به حال در نهایت ثابت شده اشتباه.”

ABC اخبار روز دوشنبه افزود که واقعی سند حاوی چه مقدار به نقاط صحبت کردن در برابر Fauci است که توزیع شده توسط مقامات کاخ سفید به اعضای فشار دهید. خروجی نیز به نقل از دو “سطح ارشد” مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات که تایید پزشک است که گاهی اوقات denigrated به عنوان “دکتر دل تنگی و عذاب.” همانطور که ما در گزارش ذکر روز یکشنبه:

به گفته NBC این نظرات شامل Fauci اصلی سوء ظن است که coronavirus بود “نه یک تهدید عمده.” (منبع: تپه — “این بسیار کم خطر برای ایالات متحده” Fauci گفت: در طول یک مصاحبه با رادیو نمایش میزبان جان Catsimatidis. “اما این چیزی است که ما به عنوان مقامات بهداشت عمومی باید بسیار جدی … این چیزی نیست که آمریکا نیاز به نگران یا وحشت زده در مورد.”)

ناشناس مقام کاخ سفید همچنین با اشاره به دیگر Fauci نظرات از گذشته مانند او ادعا از ماه مارس که “هیچ دلیلی وجود دارد به راه رفتن در اطراف با یک (صورت) ماسک” که Fauci گفت: در 60 دقیقه مصاحبه.

مقامات مانند Fauci تاکید کرده اند که به دلیل این است که یک ویروس جدید ما مواجه می شوند هرگز قبل از همه یادگیری در زمان واقعی در پرواز است. که بدان معنی است که ما درک تغییرات به عنوان ما بیشتر بدانید در مورد ویروس — البته ضد vaxxers و مانند آن اشاره خواهد شد به تغییر بیانیه از مقامات بهداشت به عنوان نوعی از اثبات است که مقامات نمی دانم آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد, و ما در نهایت نباید به آنها گوش دهید.

در اینجا چیزی است که شما باید نگه داشتن چشم در حالی که این کمپین اسمیر در برابر Fauci به عنصر دبیرستان-سطح شایعات به آن وجود دارد آشکار پیگیری سوال. اگر دکتر است به گوش و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر مصرف فوق العاده مرحله از تلاش برای بی اعتبار کردن او باید او را ترک پست خود را در برخی از نقطه ؟ این قطعه در نیویورک تایمز بیش از آخر هفته استدلال پاسخ این است که تاکید بر “بله.”

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de