در اینجا آمازون 5 بهترین فروش دستگاه های الکترونیکی در این هفته

Coronavirus ماسک صورت برای 60¢ هر و بسیار فرصت نادر برای دریافت Lysol اسپری ضد عفونی کننده در آمازون شده است م

توسط EMROOZTAFAHOM در 27 تیر 1399
  • Coronavirus ماسک صورت برای 60¢ هر و بسیار فرصت نادر برای دریافت Lysol اسپری ضد عفونی کننده در آمازون شده است ما خوانندگان محصولات مورد علاقه این هفته تا کنون.
  • به عنوان محبوب به عنوان کسانی که دو محصول هستند نیز وجود داشته اند برخی از معاملات بزرگ در محبوب تبادل نظر است که آنها را رو به روی آمازون بهترین-لیست فروشندگان این هفته است.
  • در این خلاصه می کنیم پوشش آمازون 5 بهترین فروش فروش دستگاه های الکترونیکی از هفته بنابراین شما می توانید آنها را بررسی کنید قبل از آنها از بین رفته اند.

خوانندگان ما شده اند swarming آمازون به انتخاب کنید تا بهترین فروش coronavirus ماسک صورت برای $0.60 و Lysol اسپری ضد عفونی کننده است که به نحوی در دسترس برای همه برای خرید در حال حاضر به جای استفاده از تنها بیمارستان (هر چند قیمت های متورم پس از آن تنها برای افرادی که نیاز فوری). MagiCare KN95 ماسک صورت نیز wildly محبوب با تشکر از عمیق ترین تخفیف ما دیده ایم در ماه. کاملا واضح است که چرا ماسک صورت و Purell هستند بسیار محبوب در حال حاضر به همه چیز است که رفتن در سراسر کشور است. CDC می گوید که همه ما نیاز به پوشیدن پوشش چهره هر زمان که ما ترک خانه های ما. ما همچنین نیاز به پاکسازی دست ما در هر زمان ما لمس یک سطح یا شیء در خارج از خانه ما پس از ضد عفونی کننده دست بدیهی است که باید برای آینده قابل پیش بینی.

فراتر از عفونی ماسک صورت و موارد دیگر که کمک به جلوگیری از COVID-19 عفونت الکترونیک هنوز هم بسیار محبوب در میان خوانندگان ما به عنوان به خوبی. برای مثال اپل تلویزیون محبوب AirPods Pro در حال فروشندگان از آنها با تخفیف در حال حاضر در آمازون و هر دو AirPods 2 مدل هستند فروش به عنوان به خوبی. تن Bose هدفون و بلندگوهای بی سیم هستند با تخفیف این هفته به عنوان به خوبی. هیچ یک از اپل هدفون محبوب هستند به اندازه کافی به آمازون top-5 لیست این هفته هر چند, بنابراین اجازه دهید نگاهی که در آن اسباب بازی ها و لوازم جانبی ساخته شده از برش.

5. Roku Streaming Stick+

از $60 Roku Streaming Stick+ با رزولوشن 4K و HDR در فروش فقط برای $49 در حال حاضر پرتاب آن بر روی آمازون بالا 5 chart برای هفته. حمل و نقل بار در حال حاضر شروع به لغزش هر چند, بنابراین قطعا یکی با شتاب در فروش, در حالی که شما هنوز هم می تواند.

4. Roku Express HD

با برچسب قیمت فقط 29 دلار با نام تجاری جدید Roku Express HD حتی نمی نیاز به یک تخفیف به یکی از آمازون بهترین فروشندگان. این هفته آن را #4 در لیست.

3. آتش تلویزیون استیک

در #3 نقطه در این هفته است که در آتش تلویزیون استیک که می آید با یک رایگان سال شبکه غذایی آشپزخانه در حال حاضر. اگر شما کوچکتر تلویزیون و یا شما به سادگی نمی مراقبت در مورد داشتن پشتیبانی از رزولوشن 4K این است که یکی از بهترین رسانه های جریان بازیکنان پول می توانید خرید.

2. آتش تلویزیون استیک 4K

در #2 نقطه در این هفته ما باید آتش تلویزیون استیک 4K است که احتمالا بهترین رسانه های جریان دستگاه آمازون تا به حال ساخته شده و از نظر ارزش. همچنین می آید با یک سال کامل از مواد غذایی شبکه آشپزخانه به صورت رایگان اگر شما یکی از سمت راست در حال حاضر.

1. اکو پورنو نقطه

50 دلار اکو نقطه است که همیشه بهترین فروشنده در آمازون و بخش بزرگی از دلیل است و دلیل آن اغلب به فروش می رود حتی برای کمتر از $50. سر به آمازون در حال حاضر و شما خواهید پیدا کردن نقطه فروش برای $39.99 قیمت هر.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب