با iOS 13.5 به روز رسانی بتا بود که نورد به توسعه دهندگان امروز صبح اپل ساخته شده باز روند swifter. در این راه وجود خواهد داشت بدون تاخیر زمانی که شما با پوشیدن یک ماسک چیزی که مشترک تبدیل شده است این روزها به دلیل coronavirus.
 

اپل به ارمغان می آورد رابط کاربری رمز عبور برای باز کردن صفحه نمایش

 

قبلا اگر شما تا به حال چهره ID روشن آی فون خود را خواهد سعی کنید به عنوان خوانده شده خود را به صورت اعتبار شما. اگر یک کاربر تا به حال یک ماسک بر روی صورت, ID روند شکست خورده و هدایت آنها به رمز عبور گزینه است. این منجر به تاخیر غیر ضروری. با توجه به این که یک کاربر به طور متوسط آنلاک دستگاه خود را چندین بار در روز این بود که کاملا خسته کننده.
 
به درمان که جدید به روز رسانی اجازه می دهد تا به کاربران برای رسیدن به رمز عبور زمینه به طور مستقیم با کشیدن از پایین صفحه نمایش.
 
این راه به شما خواهد شد نمی شود وسوسه به پاک کردن صورت خود را با ماسک که می تواند مخاطره آمیز فقط برای گرفتن آی فون خود را به شما را تشخیص.
 
علاوه بر این, آن را نیز در حال حاضر ممکن است به اعتبار خرید خود را با رمز عبور بر روی برنامه های که قبلا راه اندازی به نقشه چهره برای تایید اهداف.
 
اگر چه این پروتکل جدید در حال حاضر در دسترس برای کاربران بتا تنها به احتمال زیاد خواهد شد به طور گسترده ای در دسترس زمانی که iOS 13.5 است نورد از به توده ها در هفته های آینده.
 
جدید بتا بود که کشت به توسعه دهندگان نیز ضامن است که می تواند اجازه می دهد آنها را برای فعال کردن coronavirus قرار گرفتن در معرض اطلاعیه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de