آی فون و تقاضا انتظار می رود را انتخاب کنید تا بخار شروع H2 2020

در سالهای اخیر ما را دیده اند بسیاری از ریزشی چشم انداز برای صنعت گوشی های هوشمند. Coronavirus است که انتظار

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 اردیبهشت 1399
در سالهای اخیر ما را دیده اند بسیاری از ریزشی چشم انداز برای صنعت گوشی های هوشمند. Coronavirus است که انتظار می رود باعث رکود و این به نوبه خود احتمال کاهش تقاضا است. با توجه به گزارش های اخیر, به طور کلی حمل و نقل کاهش خواهد یافت 15 درصد در این سال است. همه برآورد بدبین هستند. خدمات مالی شرکت Cowen به ویژه امیدوار است که تقاضا برای آی فون اپل شروع خواهد شد دوره نقاهت به عنوان ما وارد نیمه دوم سال است.
 
هر یک توجه داشته باشید به سرمایه گذاران دیده می شود توسط AppleInsider اگر چه کوئن معتقد است در ماه های مارس و ژوئن مالی چهارم خواهد بود تا حدودی خشن برای این شرکت انتظار دارد تقاضا را انتخاب کنید تا بعد از آن در سال 2020 است. این شرکت همچنین اشاره می کند که در حال حاضر وجود دارد در حدود 900 میلیون کاربران آیفون و به عنوان میانگین سن در گوشی های نزدیک به 5 سال بسیاری از مردم خواهد شد به دنبال به روز رسانی دستگاه های خود را.
 

Cowen تجدید نظر کرده مارس برآورد در حال حاضر با اضافه کردن 2 میلیون واحد بیشتر برای آی فون SE

 
کوئن انتظار دارد اپل به فروش 33 میلیون آیفون در مارس مالی سه ماهه و 37 میلیون واحد در ماه ژوئن سه ماهه. در حالی که این امر می تواند یک افزایش سه ماهه آن واقع می شود 1 درصد کاهش در مقایسه با سال پیش ،

اما یک بهبود تمایلات بازار است که انتظار می رود در چهارم پس از آن. بعدها پس از سال 2020 به پایان می رسد کوئن انتظار دارد تقاضا برای 5G اپل به جامد. علاوه بر این سرمایه گذاری بانکی شرکت نیز فکر می کند که خدمات بخش ادامه خواهد داد به رشد به عنوان کشور در سراسر جهان باقی می ماند در یک مستند با توجه به همه گیر تقویت تقاضا برای خدمات سرگرمی مانند تلویزیون اپل+.
 
این پیش بینی خوش بینانه تر از برخی از آنهایی قبلی ما را دیده اند. گلدمن ساکس به عنوان مثال انتظار دارد تقاضا برای پاییز تا اواسط سال 2020 قبل از رفتن به سمت کم عمق بازیابی در 2021. سرمایه گذاری بانک همچنین پیش بینی متوسط قیمت فروش پایین رفتن و همچنین فکر می کند که رشد بخش خدمات را کاهش قابل ملاحظه ای است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن