آیفون 12 release ممکن است اتفاق نمی افتد تا نوامبر

آی فون اپل 12 تاریخ انتشار ممکن است با تاخیر تا نوامبر سال 2020 است. هنگامی که آی فون 12 آیا می رسند و فروش مم

توسط EMROOZTAFAHOM در 1 اردیبهشت 1399
  • آی فون اپل 12 تاریخ انتشار ممکن است با تاخیر تا نوامبر سال 2020 است.
  • هنگامی که آی فون 12 آیا می رسند و فروش ممکن است ولرم در نور رکود اقتصادی ناشی از کوروناویروس.
  • شایعه شده است اپل تصمیم خواهد گرفت که در یک شرکت آیفون 12 تاریخ انتشار در ماه آینده.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک سرمایه گذار جدید توجه داشته باشید از گلدمن ساکس رله که اپل را به تاخیر انتشار آن بسیار پیش بینی آیفون 12 تا نوامبر است. در بانک سرمایه گذاری — که نیز اتفاق می افتد به شرکای اپل در اپل کارت — کاهش ارزش سهام اپل به نادر "فروش' امتیاز.

در یک توجه داشته باشید به دست آمده توسط رویترزGoldman Sachs تحلیلگران بیان این که رکود اقتصادی ناشی از کوروناویروس خواهد شد مشخص شده تاثیر بر روی آی فون ارتقاء. به عبارت ساده توجه داشته باشید ادعا می کند که صاحبان آیفون "را حفظ خواهد کرد دستگاه های دیگر را انتخاب کنید و کمتر از گران قیمت اپل گزینه های زمانی که آنها خرید یک دستگاه جدید است."

اگر ما عادلانه بودن این تحلیل است که بدون شایستگی. در این مرحله هنوز هم وجود دارد هیچ گفتن که این بیماری همه گیر کوروناویروس شروع به فروکش. بیشتر چه, رمان coronavirus و تاثیر آن بر اقتصاد ایالات متحده بوده است شدید و نمی تواند اغراق آمیز باشد. نرخ بیکاری در نقاط اوج تاریخی و حدود 10 درصد از کل ایالات متحده نیروی کار در حال حاضر پیدا کردن خود را بدون هر گونه کار می کنند. تمام که می شود گفت در آن می ایستد به همین دلیل است که بسیاری از مصرف کنندگان که خواهد بود علاقه مند در به روز رسانی به آی فون 12 به سادگی نمی خواهد در یک موقعیت مالی برای انجام این کار این سال است.

در حالی که ما دیده ایم گزارش ها نشان می دهد که آیفون 12 release ممکن است با دو ماه تاخیر از آنجا که اپل می خواهد به اقتصاد ایالات متحده کمی زمان بیشتری برای بازیابی گلدمن ساکس ادعا تاخیر خواهد شد در حساب از تاخیر به آی فون 12 مهندسی و فرآیند تولید.

برای این منظور یک شاخص Nikkei گزارش ماه گذشته توضیح داد که چگونه coronavirus نهفته است آیفون 12 توسعه:

مهندسی توسعه 5G آیفون نیز متاثر از سفر از محدودیت های معرفی شده در ایالات متحده در چین و جاهای دیگر برای مبارزه با کروناویروس دو نفر با آگاهی از اپل برنامه گفت. این شرکت قرار بود به کار با تامین کنندگان به منظور توسعه بتن نمونه برای گوشی های جدید از اوایل ماه مارس, اما آن را به حال برای به تاخیر انداختن چنین همکاری نزدیک که نیاز به دست در تست تا پایان ماه قبل از به تعویق انداختن دوباره آن را با توجه به وخیم تر شدن بیماری همه گیر در ایالات متحده گفتند.

همه در همه, اپل, عامل ناشناخته در آبهای اینجا و وجود دارد هیچ گفتن که تا چه حد این بیماری همه گیر کوروناویروس را تغییر دهید, اپل, آیفون, 12 انتشار برنامه ها و میزان که اقتصاد را تحت تاثیر فروش هنگامی که این دستگاه منتشر شده است. در نور است که آن را تعجب آور نیست که ما دیده ایم بسیاری از اطلاعات متناقض در مورد آیفون 12 release. در حالی که گلدمن ساکس معتقد است تاخیر به ماه نوامبر است که در این کارت دیده ایم دیگر گزارش ها از همین منابع معتبر این ادعا که یک ماه سپتامبر راه اندازی خواهد شد ادامه به عنوان برنامه ریزی شده.

محتمل ترین گزارش اگر چه نشان می دهد که اپل در نظارت بر وضعیت در یک روز به صورت روز و این مدیران هستند که با هدف به شکل رسمی انتشار برنامه مدتی قبل از ماه ژوئن است.

منبع تصویر: Alex تای/SOPA تصاویر/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب