• اپل با معرفی iOS 14 در WWDC در ژوئن 22.
  • برخی به تازگی کشف شده iOS 14 شامل ویژگی های جدید و ابزار ترجمه و پیشرفته اپل مداد پشتیبانی می کند.
  • WWDC سال 2020 خواهد بود آنلاین-تنها رویداد در حساب از coronavirus.

زمانی که اپل رونمایی iOS 14 در WWDC امسال این شرکت نسل بعدی سیستم عامل تلفن همراه را شامل جدید مترجم ابزار همراه پیشرفته اپل مداد قابلیت. خبر می آید حسن نیت ارائه میدهد از 9to5Mac که با توجه به گزارش های قبلی, کردم دست خود را در اوایل رشد و نمو ساخت از iOS 14 چند ماه برگشت.

مترجم ویژگی به خصوص جذاب و بنا به گزارش ها این امکان را برای کاربران به ترجمه تمام صفحات وب بدون نیاز به قیف آن را از طریق یک سرویس مانند گوگل ترجمه. این گزارش اشاره می کند که کاربران را قادر به ترجمه صفحات وب به طور خودکار زمانی که یک زبان خارجی را شناسایی و یا تعویض آن را روشن و خاموش دستی.

این گزارش می افزاید:

بعلاوه همه ترجمه ها خواهد بود پردازش محلی با عصبی موتور بنابراین این ویژگی است که انتظار می رود به کار می کنند حتی بدون اتصال به اینترنت و آن را نمی خواهد ارسال اطلاعات به اپل. حتی سیری ترجمه شده و قرار است به استفاده از عصبی موتور در آینده است که یک گام بزرگ رو به جلو پس از آن امکان پذیر خواهد بود به درخواست سیری به ترجمه چیزی اگر شما آفلاین هستید.

این امر می تواند قابل توجه اگر اپل قادر است به جلو و این. گوگل در این نقطه نشان دهنده استاندارد طلا وقتی که می آید به آنلاین ترجمه پس از آن جالب خواهد بود برای دیدن اگر اپل را در خانه ارائه می دهد جستجو-غول یک اجرا برای پول خود را.

با توجه به اپل مداد, این گزارش نشان می دهد که iPadOS 14 را قادر خواهد ساخت اپل مداد ورودی در سراسر وب سایت های همراه با قابلیت نشانه گذاری.

برخی دیگر از iOS 14 ویژگی های ما ممکن است شامل ویدجت صفحه اصلی (به احتمال زیاد بر روی iPad تنها) HomeKit پیشرفت و بهبود برنامه کشف ابزار. نیز وجود دارد یک احتمال قوی اپل را رسما پرده جدید CarKey از ویژگی های است که اجازه می دهد تا کاربران آیفون برای باز کردن قفل و شروع به ماشین خود را به طور مستقیم از آی فون خود را و اپل دیده بان. چه چیزی بیشتر از ویژگی های گزارش شده که به کاربران اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن یک بار کلید دسترسی با خانواده و دوستان در صورتی که نیاز به قرض گرفتن ماشین و یا به سرعت بازیابی یک آیتم از داخل.

اپل به معرفی iOS 14 در WWDC در ژوئن 22, البته تقریبا با توجه به کوروناویروس.

“ما در حال ارائه WWDC سال 2020 در ماه ژوئن امسال در راه های خلاقانه برای میلیون ها نفر از توسعه دهندگان در سراسر دنیا آوردن کل توسعه دهنده جامعه همراه با یک تجربه جدید” فیل شیلر گفت: چند هفته پیش. “در حال حاضر وضعیت سلامت مورد نیاز است که ما ایجاد یک جدید WWDC سال 2020 فرمت ارائه می شود که یک برنامه کامل با آنلاین سخنرانیها و جلسات ارائه یک تجربه یادگیری بزرگ برای ما کل توسعه دهنده جامعه در سراسر جهان است. ما خواهد شد به اشتراک گذاری تمام جزئیات در هفته پیش رو است.”

منبع تصویر: Alex تای/SOPA تصاویر/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im