در حال حاضر که درب در iOS 14 برداشته شده است و این نرم افزار در دسترس است به عنوان یک توسعه دهنده بتا برای واجد شرایط deices تن و تن از کوچک ویژگی های جدید و ویژگی های در حال کشف شدن توسط سیستم عامل iOS طرفداران تشنه چیز تازه ای است. به عنوان اپل Craig Federighi معمولا نشان می دهد تنها یک زن و شوهر از ویژگی های مهم در مرحله در WWDC keynotes اکثریت کوچک اما مهم کیفیت زندگی بهبود هستند تا برای ما برای کشف به عنوان یک تلاش جمعی است.

ما شده ایم با iOS 14 در حالی که برای (شما می توانید به خواندن افکار ما در اختصاصی iOS 14 دست-در پیش نمایش) و در حال حاضر ما در حال آماده به جلو آمده و با یک لیست دستی از ضروری iOS 14 نکات و ترفندهای خود را برای بهبود تجربه آینده با به روز رسانی جدید. اجازه دهید به!

iOS 14 راهنمایی و ترفندها: صفحه اصلی ویدجت

تا کنون فکر که “من چگونه می توانم اضافه کردن یک ویجت به صفحه اصلی آیفون صفحه نمایش ؟ ” اما در حال حاضر که در iOS 14 اضافه کردن پشتیبانی از ابزارک در صفحه اصلی شما ممکن است یک rpetty دلیل خوب برای تعجب می کنم که چگونه یکی می افزاید: یک ویجت برای iOS 14 صفحه اصلی. فقط مدت طولانی فشار دهید یک آیکون را انتخاب کنید “ویرایش صفحه اصلی” در این زمینه منو و سپس ضربه بزرگ به علاوه دکمه که به نظر می رسد در گوشه سمت چپ بالای صفحه نمایش. به شما خواهد شد با یک لیست از تمام ابزارک های موجود از جمله رونده هوشمند پشته. شیر هر یک از این سپس مورد نظر خود را انتخاب و در نهایت ضربه “اضافه کردن ویجت“. سپس شما رایگان به تنظیم مجدد ویجت در iOS شما 14 صفحه نمایش.

تمیز کردن صفحه اصلی خود در iOS 14 نیز بسیار ساده است. به جای حذف یک برنامه, شما می توانید آن را به برنامه جدید کتابخانه به جای. برای انجام این کار طولانی را فشار دهید نرم افزار آیکون و آمار حذف شده است. منوی متنی که بالا میآید از شما خواهد خواست برای تایید حذف و یا ارسال نرم افزار به نرم افزار کتابخانه به جای.

 

iOS 14 راهنمایی و ترفندها: Smart پشته

باور کنید یا نه, شما به راحتی می توانید سفارشی از پیش تعریف شده ویجت پشته که iOS را برای شما بوجود می آورد. برای انجام این کار به مدت طولانی فشار دهید یک ویجت پشته خود را در iOS 14 صفحه اصلی و آمار “ویرایش پشته”. شما خواهد شد و سپس با ارائه یک لیست از تمام ویدجت که شامل خاص پشته و رایگان به تنظیم مجدد آنها را در هر راه شما می خواهید. اما شما نمی توانید اضافه کردن ویدجت جدید به یک موجود پشته در iOS 14 نشده است; به انجام است که شما باید برای حذف ویجت های موجود خود را پشته و سپس ایجاد یک های جدید با اضافی iOS 14 ویجت شما ممکن است بخواهید به در پشته.

و آیا شما می دانید که شما به راحتی می توانید ایجاد خود را سفارشی ویجت پشته در iOS 14? شما کاملا می توانید آن را به عنوان ساده به عنوان کشیدن یک موجود ویجت در بالای یکدیگر است.

  

iOS 14 راهنمایی و ترفندها: امنیت

یکی از ویژگی های جدید معرفی شده با iOS 14 همه چیز در مورد امنیت است. رمز عبور برنامه در حال حاضر به توصیه های امنیتی در مورد خود را به خطر بیافتد رمز عبور است که هر کدام به بیرون درز به عنوان بخشی از یک نقض داده ها مورد استفاده مجدد قرار رمزهای عبور و به راحتی حدس زده و رمز عبور. هنگامی که شما برو داخل برنامه کلمات عبور شما ارائه با اقدامات ممکن است شما ممکن است با یکی از شایع ترین بودن تغییر رمز عبور. در اینجا یک iOS 14 ترفند است که کمک خواهد کرد که شما نگه داشتن خود را آنلاین داده های قفل شده با خیال راحت پشت کلمات عبور قوی.

iOS 14 راهنمایی و ترفندها: بازگشت حرکات

آیا شما می دانید که شما می توانید با فشار دکمه بازگشت در برنامه تنظیمات را انتخاب کنید که سطح سلسله مراتبی برای رفتن به ؟ به خوبی شما انجام در حال حاضر! برای استفاده از این 14 ویژگی های جدید در iOS و استفاده از این نرم افزار ترفند جدید را به سادگی انجام چند سطح به iOS 14 منوها و دکمه back را بزنید. یک لیست کوتاه از مکان های ممکن ظاهر خواهد شد در زیر نوک انگشتان خود را.

iOS 14 راهنمایی و ترفندها: بازگشت شیر

یکی از ویژگی های بزرگ جدید که در iOS 14 خواهد رسید تن از اپل است که بازگشت به آن ضربه بزنید که به شما اجازه می دهد ضربه بزنید عقب گوشی خود را دو یا سه بار و به سرعت راه اندازی یک تابع از پیش تعریف شده. چگونه به استفاده از این سیستم عامل iOS 14 ترفند ؟ به سادگی رفتن به Accessibilities و سپس به دنبال لمس و حرکت همه را به بازگشت به آن ضربه بزنید. هنگامی که در داخل شما می توانید دو و سه شیپور خاموشی بود. شما می توانید نه تنها اختصاص برخی از توابع کلیدی به این کلید های میانبر بلکه با استفاده از میانبر سفارشی یا اتوماسیون است که شما ایجاد کرده اید در کلید های میانبر نرم افزار.

iOS 14 راهنمایی و ترفندها: دوربین

IOS 14 دوربین مربوط نکته ما به اشتراک گذاشتن یک بسیار بزرگ – شما می توانید در نهایت آینه selfies. تا زمانی که شما را به عکاسی از خود آن می تواند آینه. اما با iOS 14, شما می توانید انتخاب کردن به طور خودکار تلنگر تصاویر و اساسا آنچه که شما شاهد در منظره یاب. دیگر نمی خواهد شما باید به صورت دستی تلنگر selfies خود را با سیستم عامل iOS 14! برای استفاده از این ترفند به سادگی رفتن به منوی دوربین در تنظیمات و به دنبال “آینه جلوی دوربین” ضامن تحت ترکیب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de