iOS 14 نشت نشان می دهد ویژگی های جدید جذاب از آمدن به آیفون

  • پیش از رسمی و آشکار از تمام ویژگی های جدید ما می توانید انتظار از iOS 14 — به روز رسانی بزرگ بعدی اپل نرم افزار موبایل — یک جریان ثابت از نشت کرده است ادامه داد: برای تولید اخبار در طول چند هفته گذشته.
  • یکی از جدیدترین چنین iOS 14 نشت شامل آشکار افشای جدید علیرضا برنامه در کد است که پشتیبانی از مشارکت با اشخاص ثالث مانند استارباکس.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سیل iOS 14 نشت کمک کرده است تا از بین بردن بسیاری در مورد اپل بعدی عمده عامل تلفن همراه به روز رسانی نرم افزار در طول چند هفته گذشته که احتمالا است که انتظار می رود با توجه به این که امسال WWDC (که آنلاین خواهد بود-فقط برای اولین بار به لطف coronavirus همه گیر) است که تنها کمی بیش از یک ماه دور در حال حاضر. آخرین نشت می آید از سابق TechCrunch خبرنگار-تبدیل-VC جاش Constine از طریق خود محصول حرکت عضویت در خبرنامه که در آن او teases احتمالی آینده برنامه واقعیت افزوده به نام گبی در iOS 14 به نظر می رسد که قادر به خواندن یک نوع جدید از کد QR (formated با رنگی مخروط) است که می تواند باز کردن چیزهایی مانند اپل دیده بان سایت و همچنین به عنوان یک صفحه ثبت نام برای کارت استارباکس و همچنین به عنوان فیلم در iTunes.

“اپل استقبال از دوربین به عنوان یک ابزار جدید برنامه واقعیت افزوده به نام گبی و جدید علیرضا امکانات در آن پیدا کنید من برنامه” Constine می نویسد. “یک منبع به من ارائه با یک کمپرسی به بیرون درز فایل از iOS 14 انتظار می رود بعد از این سال. آنها نشان می دهد اپل مارک کدهای QR با لباس های رنگارنگ جدید قالب یک پیش نمایش از گبی را استارباکس مشارکت و چگونه پیدا خواهد با استفاده از صدا و بازخورد لمسی به شما را در مسیر از دست رفته خود را دستگاه.”

در اینجا یک مثال از آنچه که او صحبت کردن در مورد در مورد جدید QR کد قالب که به نظر می رسد به حرکت به دور از عمدتا دات ماتریس قالب از:

کدهای QR برای جدید اپل AR app در iOS 14

با توجه به Constine های iOS 14 کد نیز به نظر می رسد به نقطه را به یک مقایسه-خرید از ویژگی های است که می تواند در این زندگی جدید علیرضا برنامه و همچنین اشاره به چیزهایی مانند استارباکس تخفیف است که می تواند ارائه شده — نشان می دهد این برنامه می تواند به گسترش تبلیغات و ویژه تجربیات به کاربران بر اساس محل.

ضمن در نظر دیگر در iOS 14 اسرار خراب در این دور جدید از نشت آموخته ایم که برای تلفن های موبایل جدید و بازخورد لمسی را ظاهرا تواند مورد استفاده قرار گیرد در ارتباط با “پیدا کردن من” برنامه برای کمک به کاربران برای قرار دادن دستگاه های دست داده. “شما شنیدن تشویق برای تلفن های موبایل زمانی که شما جهت سمت راست به طوری که از دست ابزار “آستانه” شما هنگامی که شما ‘نزدیک’ و یا آمده در ‘سلاح برسیم و در حالی که دلسرد تن اشاره است که شما در حال رهبری کردن دوره” Constine می نویسد.

بررسی گزارش های قبلی برای ویژگی های دیگر که با آمدن iOS 14 از جمله ماوس پشتیبانی و وجود trackpad-فعال اپل صفحه کلید. دیگر ویژگی های سرگرم کننده از آمدن به آی فون و آی پد شامل یک خانه جدید صفحه نمایش ظاهر گزینه ای که به شما می دهد توانایی برای تغییر نگاه از یک تصویر زمینه پویا در iOS صفحه نمایش با تبدیل آن به یک تخت تیره و تار و یا استاندارد از نوع طولي نكشيد.


منبع تصویر: Arcansel / شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de