Instagram در حال حاضر شما اجازه می دهد به جمع آوری کمک مالی برای شخصی باعث

در اخیر وبلاگ پست Facebook متعلق به شبکه اجتماعی Instagram اعلام شده است به معرفی جمع آوری اعانه برای شخصی با

توسط EMROOZTAFAHOM در 1 مرداد 1399
در اخیر وبلاگ پست Facebook متعلق به شبکه اجتماعی Instagram اعلام شده است به معرفی جمع آوری اعانه برای شخصی باعث می شود. آن را می توان راه اندازی برای خودتان یک کسب و کار کوچک است که شما خود را برای دوستان در نیاز و یا باعث شود که شما ایستاده است.Facebook آغاز می شود اعلام با اطلاعات زیر در مورد قبل از اعانه بر روی آن سیستم عامل:همانطور که از ماه جولای 21st, پول می تواند مطرح شود در Instagram طریق شخصی جدید جمع آوری کمک های سوال اگر چه تنها توسط یک گروه کوچک از کاربران در آمریکا و انگلستان و ایرلند است. واجد شرایط برای کمک به چنین جمع آوری اعانه در حال تمام کاربران که در کشورهای که در آن Instagram را اهدا برچسب در دسترس است و بیش از سن 18 سالگی. این محدودیت سنی نیز برای کاربران که مایل به شروع یک کمپین جمع آوری کمک مالی.

برای راه اندازی یک کمپین جمع آوری کمک مالی از طریق ویژگی های جدید کاربران در کشورهای فوق الذکر نیاز به باز کردن Instagram حساب ضربه بزنید ، سپس روی "ویرایش پروفایل", "اضافه کردن جمع آوری کمک" و در نهایت "جمع آوری پول". کاربران را وادار به انتخاب یک عکس برای نشان دادن کمپین جمع آوری کمک مالی را انتخاب کنید جمع آوری کمک دسته بندی و اضافه کردن جزئیات بیشتر برای کمک به داستان پشت این کمپین و به تشویق دیگر Instagram کاربران به کمک مالی.

خط خطی تنها پرداخت پردازش پلت فرم Instagram در حال حاضر با استفاده از برای شخصی جمع آوری کمک از ویژگی های که کاربران راه اندازی یک جمع آوری کمک نیز خواهد شد نیاز به وارد کردن اطلاعات به خط خطی های وب سایت. پس از آن جمع آوری کمک را از طریق یک فرایند بررسی قبل از آن می تواند در نهایت راه اندازی می شود. همه جمع آوری اعانه گفت: به 30 روز گذشته اگر چه آنها می توان به عنوان چند بار به عنوان مبارزات انتخاباتی مالک می خواهد.

Instagram می گوید: از آن خواهد شد در حال گسترش شخصی جمع آوری کمک در ایالات متحده و بریتانیا و ایرلند در آینده اجازه می دهد برای جمع آوری اعانه به اشتراک گذاری در کاربران خوراک و داستان. در حال حاضر هیچ اطلاعات نشان می دهد که ویژگی های جدید در دسترس خواهد بود به کاربران در کشورهای دیگر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن