اگر شما هنوز هم در انتظار خود را coronavirus محرک چک کنید اینجا چرا

در آخرین coronavirus محرک به روز رسانی چک داده شده به رهبران کنگره ما آموخته است که برخی از 35 میلیون محرک چک

توسط EMROOZTAFAHOM در 22 خرداد 1399
  • در آخرین coronavirus محرک به روز رسانی چک داده شده به رهبران کنگره ما آموخته است که برخی از 35 میلیون محرک چک هنوز وارد در مقصد خود را.
  • اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی, اما, خود را دریافت کرده اند محرک چک کنید در حال حاضر.
  • 159 میلیون پرداخت شده است ارسال می شود پس از کنگره تصویب مراقبت در عمل یک coronavirus بسته امداد در ماه مارس.

یک coronavirus محرک بررسی به روز رسانی داده در روزهای اخیر به اعضای مجلس نمایندگان آمریکا' راه و روش کمیته نشان داد شاید بزرگترین ضعف کمک های اضطراری برنامه ای است که به معنای به سرعت قرار دادن پول در آمریکا در جیب بلانت به برخی از آسیب های اقتصادی مرتبط با COVID-19 بحران است.

این است که "سریع" قسمت نشده panned برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها که حتی در حال حاضر هنوز هم در انتظار خود پرداخت تا 1200 $برای افراد و $2,400 برای زوج های متاهل همراه با اضافی $500 در هر کودک واجد شرایط. خبر خوب: پس از کنگره تخصیص پول برای این اورژانس سود در ماه مارس دولت فدرال فرستاده است از 159 میلیون coronavirus محرک چک به آمریکایی ها — معنی سهم شیر از پرداخت کامل شده است. در واقع نشانه های دیگری که مورد دیده می شود در چگونه قانونگذاران توجه است که در حال حاضر تبدیل به اینکه آیا و چگونه به انجام نوعی از پیگیری coronavirus بسته محرک. خبر بد: کنگره گفته شد در آن مذکور کمیته شنوایی که برخی از 35 میلیون چک هنوز وارد نکرده در گيرندگان صندوق پستی و یا حساب های بانکی است.

"مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحویل 159 میلیون و اقتصادی تاثیر پرداخت به ارزش بیش از $267 میلیارد دلار برای آمریکایی ها در زمان ضبط" خزانه داری آمریکا, وزیر استیو Mnuchin در بیانیه ای گفت: هفته گذشته منتشر شد. برای مقایسه آن را در زمان بیش از دو ماه برای ارسال 800,000 پرداخت آخرین بار دولت فدرال فرستاده محرک چک.

در میان مردم در داخل این سطل 35 میلیون پرداخت کنندگان هنوز در انتظار پول خود را به عنوان بسیاری از 18 میلیون افراد کم درآمد که پرونده مالیاتی. یکی دیگر از 7.5 میلیون نفر نیست فایل اظهارنامه مالیاتی و دریافت امنیت اجتماعی و یا راه آهن مزایای بازنشستگی و وجود چند میلیون بیشتر که دریافت مکمل امنیتی درآمد و یا جانبازان اداره مزایا و چه کسی نیست فایل اظهارنامه مالیاتی.

علاوه بر این وجود دارد که برخی از 10.7 میلیون نفر که اصلا فایل اظهارنامه مالیاتی و نیز دریافت نمی کنند منافع دولت فدرال است.

اگر شما یکی از میلیون ها نفر از مردم هنوز در انتظار خود را چک کنید در اینجا این است که چگونه به دست شما $1,200. برای شناسایی و دریافت پرداخت های توزیع شده به این گروه خاص از مردم IRS ایجاد یک "غیر Filers ابزار" که در آن اگر شما ثبت نام در اکتبر 15th, شما می توانید یک محرک چک تا پایان سال است. علاوه بر این قبل از شما انجام این کار سریع تر خود را به اتمام خواهد رسید.

شما می توانید با استفاده از این ابزار اگر شما درآمد کمتر از $12,200 در هر سال است. بنابراین می تواند به زوج های ازدواج کرده که مشترک درآمد سالانه کمتر از $24,400 و همچنین افرادی که هیچ درآمد به گزارش. شما همچنین می توانید با استفاده از غیر Filers ابزار به ثبت نام خود را برای دریافت محرک چک کنید حتی اگر شما بی خانمان.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب