• جدیدترین coronavirus به روز رسانی دکتر Anthony Fauci شده است های با رسانه ها نیست دلگرم کننده است.
  • انتظار نداریم که هر چیزی به شبیه به زندگی عادی تا اوایل سال آینده برای شروع به این معنی که ما باید هنوز هم بسیاری از ماه به لحاظ برخورد با کروناویروس بیماری همه گیر.
  • به همین ترتیب دکتر Fauci است به خصوص نگران چهار متحده در حال حاضر که در حال دیدن در مورد افزایش مثبت coronavirus موارد است.

آخرین coronavirus به روز رسانی از یکی از قابل اعتماد ترین و بالاترین مشخصات صدای میان مداوم و همه گیر نبوده است به خصوص تشویق برای قرار دادن آن ملایم است.

کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci خارج شده و جبهه پس از آغاز شیوع این بیماری در ایالات متحده است. او را به عنوان بسیاری از مصاحبه به عنوان او می تواند که شامل coronavirus نکته برای حفاظت از خود در برابر ویروس به روز رسانی در مورد آنچه که ما در حال یادگیری به عنوان بینش جدید نشان داد در طول زمان — و تمام است که در حالی که همچنین منجر به یک سازمان در خط مقدم این کار نسبت به واکسن. درخواست Fauci, که همچنین به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, زمانی که او فکر می کند ما می توانیم در نهایت زندگی ما به حالت عادی بازگشت, برای مثال, و شما ممکن است مانند او پاسخ دهد. “جدول زمانی به شما پیشنهاد می گرفتن به 2021 به خوبی به سال” Fauci گفت: CBS News “پس من فکر می کنم با موفقیت واکسن — اگر ما می تواند واکسیناسیون اکثریت قریب به اتفاق جمعیت — ما می توانید شروع به صحبت کردن در مورد املاک نرمال دوباره. اما از آن است که برای رفتن به یک فرایند تدریجی است.” افسرده نشده است ؟ ضمن Fauci همچنین برخی از اخبار بد برای چهار ایالت آمریکا است.

راه دکتر را می بیند آن را افزایش coronavirus مورد شماره ها به خصوص نگران کننده در حال حاضر در اوهایو و کنتاکی تنسی و ایندیانا است. به طور خاص او را به دنبال مثبت نرخ (درصد مثبت آزمون در مقابل کلی coronavirus تست های انجام شده) و رای دادن در آن است که متریک در حال افزایش است و در آن چهار متحده است. او فکر می کند که آن کوه نوردی در یک سریع به اندازه کافی کلیپ که اگر بررسی شود در حال حاضر بدتر شیوع بیماری می تواند آشکار وجود دارد.

“این یک یقین نشانه آن است که شما رو واقعا مراقب باشید” Fauci گفت: در طول یک مصاحبه با ABC Good Morning America. “و اگر شما در حال تلاش برای باز کردن لطفا آن را در راه است که مطابق با دستورالعمل. دستورالعمل که ما با دقت کنار هم قرار دادن برخی از زمان در پیش است.”

به عنوان یک یادآوری از چیزهایی که در آن ایستاده, در سراسر کشور, آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که بیش از 4.4 میلیون coronavirus موارد شناسایی شده در ایالات متحده از زمان شروع این بیماری همه گیر. نیز وجود داشته اند بیش از 150 ، 000 گزارش شده مرگ و میر. حفاری را به داده ها از چهار متحده Fauci گفت: به طور خاص در مورد, در ضمن سه تن از آنها (ایندیانا تنسی و کنتاکی) در حال نشان دادن 10 درصد افزایش در coronavirus موارد نسبت به جایی که آنها یک هفته پیش بر اساس یک هفت روز به طور متوسط در هر CNBC.

بنابراین در حالی که برخی از کشورهای در حال گزارش روند شوم در حالی که دیگران در حال بهبود می کند Fauci فکر می کنم ما نیاز به برخی از نوع هماهنگ استراتژی ملی برای اقدام از طریق این ؟

“اگر شما در دستورالعمل راه ما قرار داده و آنها را چند وقت پیش” Fauci ادامه داد: در طول GMA ظاهر “است که واقعا است استراتژی ملی. (آن را) ‘در اینجا چیزی است که شما نیاز به انجام است. اگر شما در این سطح شما صبر کنید قبل از اینکه شما فارغ التحصیل به مرحله بعدی … ما امیدواریم که (متحده) همه در حال حاضر تجدید نظر چه اتفاقی می افتد زمانی که شما نمی پایبندی به آن است. ما رو به عقب بر گردیم به یک بسیار محتاطانه پیش از یک مرحله به دیگری است.”

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de